Lenovo mu Dell mi? Şu 2 laptop arasında kaldım..

Bu konuyu okuyanlar

yasir1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçem en fazla 1.500 TL
Alıcağım notebook'un fan sesi çok olmamalı yani beni rahatsız etmemeli.
Isınma sorunu olmamalı.
Klavye ve Touch Pad kullanımı kolay olmalı.
Ekran boyutu en az 15.6" LED olmalı.
RAM kapasitesi en az 4 GB olmalı.
HDD kapasitesi çokta önemli değil, en az 320 GB olsada olur.
Aşağıda benim aralarında kararsız kaldığım notebook'ların linkleri var. Bunlar dışındada tavsiyelere açığım.
Saygılar.

http://www.hizlial.com/bilgisayar/t...5m-15-6-freedos-notebook_30.001.1296.0439.htm

http://www.hepsiburada.com/Liste/le...Details.aspx?productId=bd761009&categoryId=98

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
aynı makineler DELL biraz daha ucuz ben olsam onu alırım.

cagatay_gs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim eğer oyun oynayacak ve aynı zamanda programlar da çalıştıracaksan lenovo al derim.ben de lenovo kullanıyorum çok memnunum.ısınma sorunu neredeyse yok makine tıkır tıkır çalışıyor.bu marka bazıları tarafından yadırganabilir ancak eskiden IBM in ürettiği kişisel bilgisayarları şimdi bu marka üretiyor.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Ben de lenovo kullanıyorum ve çok memnunum ama tercih için koyduğun markalar şu an bu sektördeki en iyi 2 firma ve aralarında seçim yapmak bence çok zor. DELL'in en büyük avantajı yerinde garanti hizmeti sunuyor olması. gerçekten çok zor seçim.. :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
DELL servislik durumun olursa yarı yolda bırakmaz...

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Ha ben bir de ısınma olayını belirteyim ben lenovo y560 kullanıyorum. Hayatımda bu kadar az ısınan başka laptop görmemiştim ki içerisinde core i7 olmasına rağmen.. :)

yasir1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar laptop işini erteledim bu aralar alamam. 2012 yeni nesil gpu lar cpu lar çıkıcakmış. ilk çeyreğinde sanırım. onlar çıkınca büyük ihtimalle bunların fiyatı düşecektir. mart-nisan gibi almayı düşünüyorum.

ayrıca benim için laptop alırken en çok dikkat ettiğim teknik servisidir. teknik servis olarak 2 gündür araştırıyorum en iyisi Dell bence. ayrıca lenovo'yu kullana arkadaşlar şunu bi inceleyin. teknik servisin durumuna bakın. güzel laptoplar yapıyorlar ama teknik servisi rezalet bence. yani bi laptop 30 günü geçermi ya teknik serviste ama Dell öylemi büyük illerde oturunlar şanslı 1 iş günü içinde evinize gelip sorunu hallediyolar. yani daha almadan çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

http://forum.shiftdelete.net/dizust...ovo-almayin-sahtekarligi-buyrun-dinleyin.html

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
beyler ben derim size bence dell inspron n5010 i3 işlemcili bilgisayar alın lenovonun i5 işlemcili bilgisayarından iyi çünkü sistem özelliklerinde lenovo i5 işlemcilinin derecelendirmesi 4 .7 bendeki dell i3 işlemcilinin derecelendirmesi 5.0 hem bnimki i3 yani düşünün ilerisini bilgisayarımı aldığımda hemen ısınıp kapanıyıdu kullandıkca o da gectı şimdi bn jarja takıp 4 5 saat üstünden kalkmam

Son mesajlar