Facebook hesabımı kapattım 1 ay geçti hesap aratıldığında görünüyor

Bu konuyu okuyanlar

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
merhaba 1 ay önce hesabımı kapattım hesabıma giriş yapamıyorum geçersiz mail adresi diyor hesaba giriş kapatılmış fakat başka bir facebook hesabımdan arama yaptığımdan eski hesabım hala görünüyor neden acaba ve ne zaman tamamen görünmez olur yoksa kapansada hep görünürmü bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim sevgiler saygılar.

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Hesabı dondurdunuz mu ? Yoksa tamamen sildiniz mi ?

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57

Yardım kısmından "sil" yada "delete" olarak arattıktan sonra gerekli işlemleri yaptıysanız. 15 Gün giriş yapmadığınız hesap tamamen silinecektir.

Hesap hala gözükmekte ve giriş yaptığınızda mail adresi kullanılamıyor dediyse benim başıma gelen hesap askıda kalma olmuştu.

Mail atarak tamamen silmelerini sağlamıştım.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Yardım kısmından "sil" yada "delete" olarak arattıktan sonra gerekli işlemleri yaptıysanız. 15 Gün giriş yapmadığınız hesap tamamen silinecektir.

Hesap hala gözükmekte ve giriş yaptığınızda mail adresi kullanılamıyor dediyse benim başıma gelen hesap askıda kalma olmuştu.

Mail atarak tamamen silmelerini sağlamıştım.

anladım askıda kalma oldu dediniz peki mail atmasam bir süre sonra kendiliğinden görünmez hale gelirmi yoksa bir süresi mi var mantıken dediğin gibi askıda kalmış görünüyor

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
anladım askıda kalma oldu dediniz peki mail atmasam bir süre sonra kendiliğinden görünmez hale gelirmi yoksa bir süresi mi var mantıken dediğin gibi askıda kalmış görünüyor

Benim hesap 20 gün boyunca o şekilde kaldı. Mail attıktan sonra sildiler. Sanırım ilgilenmedikleri için silinmez.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
anladım nasıl mail atmak gerekiyor.

---------- Post added at 08:22 ---------- Previous post was at 08:20 ----------

keşke hiçbişey yapmadan tamamen silinseydi bu askıda kalma işi moralimi bozdu ya.

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Facebook da yönetime ait 3 tane mail adresi bulunmakta. Maili 3 adrese de atmanızda fayda var.

info@ facebook.com
disabled@ facebook.com
privacy@ facebook.com

Konuya arama motorlarından girenler için ek bilgi ekleyelim;

Eğer Facebook hesabınıza girmeye çalıştığınızda size aşağıdaki “Yanlış E-posta” mesajı çıkıyorsa;

tarayıcınızı yükseltmeniz sorununuzu çözebilir. Tarayıcı Yükseltme linkindeki talimatları takip ederek, tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz.
“Yanlış E-posta
Girdiğin e-posta hiçbir hesaba ait değil. Tarayıcının önbelleğini ve çerezleri bu talimatları izleyerek temizlemeyi deneyebilirsin.
Hesabınla ilişkili herhangi bir e-postayı, kullanıcı adını veya cep telefonu numarasını kullanarak giriş yapabilirsin. Lütfen bunları doğru yazdığından emin ol.”

Benim bilgim bu şekilde daha farklı yöntemler bilenlerde çıkacaktır.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
evet bu uyarıyı veriyor Girdiğin e-posta hiçbir hesaba ait değil. fakat hesap görünüyor.
anladım ,mirage çok teşekkür ederim.

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
evet bu uyarıyı veriyor Girdiğin e-posta hiçbir hesaba ait değil. fakat hesap görünüyor.
anladım ,mirage çok teşekkür ederim.

Hesaba kontrol amaçlı giriş yaptığınız taktirde hesap silinmemiş gibi giriş yapıyor hesap aktifleşiyor daha sonra silinme başvurusu devreye girip hesap silindiğini sanıyor. Sistem ikilemde kalıp hesap askıda kalıyor. Bana bu şekilde açıklama yapmışlardı.

Farklı e-mail adresi eklediyseniz, kullanıcı adı ile hesaba birde onlarla giriş yapmayı deneyin. Tarayıcınızda Cookie geçmiş vb. temizliği yaparak.

Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Hesaba kontrol amaçlı giriş yaptığınız taktirde hesap silinmemiş gibi giriş yapıyor hesap aktifleşiyor daha sonra silinme başvurusu devreye girip hesap silindiğini sanıyor. Sistem ikilemde kalıp hesap askıda kalıyor. Bana bu şekilde açıklama yapmışlardı.

Farklı e-mail adresi eklediyseniz, kullanıcı adı ile hesaba birde onlarla giriş yapmayı deneyin. Tarayıcınızda Cookie geçmiş vb. temizliği yaparak.

Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

anladım teşekkür ederim farklı email adresi eklememiştim

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Benimki de hala silinmemeiş olarak duruyor. 26 sında sildirtme işlemini yaptırmıştım. 16 gün oldu tık yok. Pehh