XP nasıl silinir

Bu konuyu okuyanlar

servisci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba demek istiyorum, Benim sorunum C de 2 adet xp yüklü birincisi c:Windows İkinci ise c:nin içinde c: windows açılışta işletim sistemini soruyor hangisi diye ama ikisinide xp gösteriyor. Şimdi sorum şu: ben c:nin içindeki c:windows u delete ile silsem bir sorun yaratırmı?

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
C'nin içinde "Windows" ve "Windows.0" isminde iki ayrı klasör var mı?

yasir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyle yapmaktansa masaüstündeki bilgisayarım ikonuna sağ tıkla özelliklere gel oradan gelişmişi seç altta başlangıç ve geri dönüşümden ayarları tıkla yukarıda 2 tane tıklı secenek geliyor onun 2. tıkını kaldırıp ok de sonra pc yeniden başlat sorun muhtemelen çözülecektir.

Antediluvian

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sistemin 2 PartSa Xp cdsini takıp sadece C sürücüsünü Formatla Cnin içindeki Windowsta gidecektir.. Önemli bilgilerin varsa Formatlamadan önce Dosyalarını diğer parta at.. Sorunun kökten hallolur ama sistemdeki cakışmayıda önlersin böylece..

servisci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ediyorum arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için

cleyderman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarıma sağ tıklayıp Özellikler>Gelişmiş>Başlangıç ve Kurtarma>Ayarlara tıkla "Düzenle" butonuna bas aşağıdaki - örnek verdiğim- satırlardan sonrasını sil;
[boot loader]
timeout=3
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Home Edition" /fastdetect /bootlog
bunan 2.3. olanı sil başlangıçta bidağa çıkmaz(sende 2 tane vardır)

Son mesajlar