Acer Aspire 5742g Wireless Problem

Bu konuyu okuyanlar

son_of_rivolli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,

geçen hafta TTnet kampanyası ile internet ve wireless modem aldım. İnternetim bağlandı ama wireless bağlantı yapamıyorum. Yaptıklarım;

1.) Bilgisayarda daha önceden wireless kullandım ve sorun yoktu. O zamandan beri herhangi bir program güncellemesi yapmadım.
2.) Fn tuşu ile yapılan wireless kapalı/açık ayarında da Wireless açık görünüyor.
3.) Modemin wireless ışığı normal bir şekilde yanıyor.
4.) Dün gece laptopda wireless driver güncellemesi yaptım. Cihaz normal bir şekilde çalışıyor

Acaba yanlış olan bişey mi var. Ne yapabilirim sizce ?

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Ağ ve Paylaşım Merkezinden - Tanılama yaptır sorunları algılasın. Eğer sorun devam ederse geri dönersin :)

son_of_rivolli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akşam kontrol edip bilgi vereceğim. Teşekkürler

bu bahsettiğiniz sorun algılama kontrolü mü ? eğer oysa herhangi bir sorun algılamıyor bilgisayar ama ben ağı wireless bölmesinde göremiyorum ??

Herhangi bir Ağ algılanamadı deyip duruyor

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Akşam kontrol edip bilgi vereceğim. Teşekkürler

bu bahsettiğiniz sorun algılama kontrolü mü ? eğer oysa herhangi bir sorun algılamıyor bilgisayar ama ben ağı wireless bölmesinde göremiyorum ??

Herhangi bir Ağ algılanamadı deyip duruyor

hocam sen modemi wireless ağı arama bölümün de mi?? göremiyorsun yoksa görüyorsan da bağlantı mı?? yapamıyorsun. Sorun ile ilgili caps filan koyarsan iyi olur. Çünkü anlattıkların tam açıklayıcı değil :)

son_of_rivolli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
modemi wireless ağı arama bölümünde göremiyorum :)

---------- Post added at 21:02 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

Tamamdır. Wireless driverını kaldırdım ve kurdum. Oldu :)