Trend Micro Titanium Internet Security 2012 Açılma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Merhaba.

Shiftdeletenin düzellediği ödüllü anketten kazandığım Trend Micro Titanium Internet Security 2012 programım resimde görüldüğü gibi açılmıyor neden böyle oldu bende anlamadım gayette iyi koruyordu pcmi . Nazara mı geldik :angry:

1g4h.jpg

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
açıkca daha detaylı anlat ne gibi hata veriyor
yrd olayım

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
6 aylık kampanyadan kullanmıştım açılıyordu ama arada kayboluyordu kendi kendine. O zamanda söylemiştim şimdi de söyleyeyim 5 para etmez bir antivirüs yazılımı zaten o yüzden çekilişine bile katılmaya gerek duymadım.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
açıkca daha detaylı anlat ne gibi hata veriyor
yrd olayım

Sorun olmadan önce pc açıldığında kendi açılıyordu farketmiyordum bile ama şimdi açılmadı. masaüstündekisimgesine çift tıklayıp açmak istediğimde göründüğü gibi oluyor ve sağ alttaki simgesine geldiğimde " Korumanız başlatılıyor... "yazıyor . Sağ yada Sol tıkladığımda hiç bir şey olmuyor yada çıkmıyor.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bu anketten ilk 100 kişi kazanıcak diyordu. Bende 15-20 kişi arasındaydım ama lisans göndermediler. Neyse sagolsunlar yinede :)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Sorun olmadan önce pc açıldığında kendi açılıyordu farketmiyordum bile ama şimdi açılmadı. masaüstündekisimgesine çift tıklayıp açmak istediğimde göründüğü gibi oluyor ve sağ alttaki simgesine geldiğimde " Korumanız başlatılıyor... "yazıyor . Sağ yada Sol tıkladığımda hiç bir şey olmuyor yada çıkmıyor.
Lisans anahtarı elinizde varsa programı kaldırıp tekrar kurun sorun düzelir büyük ihtimal.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Simgeleri masaüstüne kendinmi dizdin yoksa otomatik bi ayarı varmı merak ettim güzel duruyor :)

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Simgeleri masaüstüne kendinmi dizdin yoksa otomatik bi ayarı varmı merak ettim güzel duruyor :)
Kendim dizdim . teşekkürler.

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

Kaldırma işleminde hata veriyor programı kapatın falan diyor ama kapalı zaten.

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Kaldıramadım antivirüsü ama yazılımı tekrar kurmayı denedim oldu sorunum çözüldü teşekkürler.

mustafa.cskn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende de var ama yazılımı tekrar kurmayı nasıl yapıyoruz?

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
6 aya yakındır trend micro kullanıyorum ve çokta memmunum herkese tavsiye ederim 0 virüs var pcimde ne kadar virüs varsa hepsini kendisi otomatik sildi :) çok memmunum

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
evet aynen bu resimdekı hata verıyor gun önce oldu hiç farketmedım bır anda oldu.kendı kendıne çalışıyordu. ay daha var süresinin bitimine.ne yapmam gerekiyor nasıl düzelticem bunu...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yüklerken oluyor bu denetliyor diyo sonra bitmiyor ne yapamilirim??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende sıkıntı farklı bende yüklerken oluyor denetlert bekledim hala bitmedi çözüm önerileriniz varmıdır.

Son mesajlar