Niang: Korkuyorum

Bu konuyu okuyanlar

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
456917417.jpg

Elmander'den istediği verimi alamayan, Baros'un formsuzluğu ve sık sakatlanmasıyla G.Saray'da ibre Mamadou Niang'a döndü. F.Bahçe'den ayrılıp Al Sadd takımına giden ancak burada mutlu olmayan Senegalli forvet de G.Saray'a sıcak bakıyor. Niang'ın menajeri Karim Aklill, "Türkiye'den ciddi teklifler var. Mamadou dönmeyi düşünüyor" diyerek bombayı patlatmıştı. Menajer Aklill; Marsilya, Zaragoza ve Fulham ile temasların sürdüğünü de ekleyip, ortalığı kızıştırıyor.

NİANG: KORKUYORUM

LA Phoceen gazetesi, "Paragöz Niang'a istediği rakamı ancak G.Saray ödeyebilir. Menajeri de onu Türkiye'ye döndürmek ve yeni bir vurgun yapmak için çalışıyor" diye yazdı. Fatih Terim'in, yakın çevresine, "Tam aradığımız forvet. Üstelik kanatlarda da oynayabiliyor. Alınmasını isterim" dediği belirtiliyor. Niang'ın menajerine "G.Saray benim için cazip. Al Sadd takımında fazla kalamam. Ancak F.Bahçe taraftarının tepkisinden çekiniyorum" diye konuştuğu da öğrenildi.

Fotomaç

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Beyinsiz.Para için gittin.Şimdi para için geri gelmeye çalışıyorsun.Elbette tepki alacaksın.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
paragöz ama gol atıyor mu atıyor

Mustafa Güngör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
taraftarlarin nabzini yoklamak için yapılan bir menajer cinliği. transfere zemin yaratmaya çalışılıyor. provokasyona gerek yok, faydası olacaksa gelsin. bunu da bi zahmet gerekli konumdaki kişilere bırakalim.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
paragöz denmiş doğru tabi ama acaba para olmasa hangi takımda hangi oyuncu kalırdı? Benim aklıma ilk gelen semihtir forma şansı bulamamasına ve bulamayacak olmasına rağmen sesi çıkmayan, ben paramı alırım oynamasamda farketmez diyen tek topçudur heralde.