Galaxy s2'yi garantiye versem mi vereceksem nasıl verebilirim acill!!

Bu konuyu okuyanlar

morte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar galaxy s 2 aldım ama bir sürü problemi var ben de 12 gameloft oyunu var hangisini oynarsam oynayayım kısa sürede çok ısınıyo ve elle tutamıyosunuz gerçi bu internette gezerken de oluyo aynı zamanda kamerasında pembe ışık sorunu var resimlerde flash açık olmadığı zaman pembe bir ışık çıkıyo telefon iyi güzel ama bu problemler de can sıkıyo ne yapmalıyım sizce garantiye nasıl verebilirim aldığım yere gidip oraya mı vereyim??? kesin değişim veya iade yaparlar mı??

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Alalı 1 hafta olmadıysa aldığın yere götür yenisiyle değiştirsinler. Bazı yerlerde 30 gün süre veriyolar değişim hakkı için.

morte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alalı 1 hafta olmadıysa aldığın yere götür yenisiyle değiştirsinler. Bazı yerlerde 30 gün süre veriyolar değişim hakkı için.
alalı 1 aydan fazla oldu garanti için samsung yetkili servisine mi götürmeliyim

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
alalı 1 aydan fazla oldu garanti için samsung yetkili servisine mi götürmeliyim

Paralel ithalat değil ise yetkili servise gönderin. Aldığınız yere gönderirseniz iş daha da uzuyor. Onun için kendiniz servise götürün.

morte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paralel ithalat değil ise yetkili servise gönderin. Aldığınız yere gönderirseniz iş daha da uzuyor. Onun için kendiniz servise götürün.
paralel ithalat değil ya normal yollarla aldım bir şey daha var telefon bir kere yere düştü üstünde küçük bir yerde ufak bir ezik var sorun olur mu??

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Isınma sorunu çok normal, o kadar incelikle o işlemcinin soğutulamaması gayet normal. Siz bir de ölü piksel var mı ona bakın. Bu üç sorun sgs2nin bilinen sorunları.
Garantiye verin de ısının çözülmesini beklemeyin.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Telefonun ısınması gayet normal.Ben oyun falan oynayınca telefonda hissedilebilir bir sıcaklık artışı oluyor.Ancak öyle elle tutulmayacak kadar değil.Pembelik sorunu da sanırım bazılarında oluyor bazılarında olmuyor.Şahsen benim telefonda böyle bir şey yok.Samsung Türkiye'nin sitesinden numalarını arayıp durumunu anlatırsan daha iyi yardımcı olacaklardır.

ceycey84x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazı yerler degıl samsungun 1 ay suresı var kosulsuz sartsız telefonda sorun varsa degısım yapıyorlar. bıde neden samsung bole bısey yapmıs anlamadım tuketıcı hakkında zaten bole bır kanun var aldıgınız urun 1 ay ıcınde arızalı cıkarsa dırek degısım hakkımız var bunalrı bılmıyoruz pek aslında adamlar proseduru uyguluyor tabı nokıada oda yok!!! benım sgs2 hala 1 hafta oldu servıste 1 gun kullandım degısım ıstedım gerı tusu basmıyordu sansı ıste kutusunun jeletınını ben actım ama arızalı cıktı...telefonun garantısı neyse oraya bırak benım cıhaz telpaydı bolge mudurune kadar gorusup verdım 2 gun once de samsung merkeze maıl attım ıslemlerın hızlanması ıcın bakalım...