Adil Kullanım Kotası Hakkında?

Bu konuyu okuyanlar

dauutt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTnet 8 mpbsye kadar limitsiz tarifedeyim. 25gb Adil kullanım kotası war. Sorum şu bu kotanın yenilenme periyodu nasıl oluyor? fatura tarihinden itibaren mi yoksa aybaşında mı ?

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
ben sürekli torrentten indiriyorum ama hızda azalma filan görmedim bugüne kadar, kesinlikle 25GByi aşmışken... ay sonunda bile 800 kbps...

dauutt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben yawaşlamasın die indirmiom bişi :) aslında denemek lazım :D ama bilgisi olan arkadaşlar cvplarsa sevinirim...

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben yawaşlamasın die indirmiom bişi :) aslında denemek lazım :D ama bilgisi olan arkadaşlar cvplarsa sevinirim...
korkunun ecele faydası yok, indir gitsin :)

---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:57 ----------

laf olsun diyemi soruyor sence??
belliki yavaşlama olmasın istiyor bende kotayı aşmama rağmen yavaşlama görmedim diyorum, 25GBye takılma diyorum, rakamlada ifade ediyorum bunu, ok?

soner23

Profesör
Reaksiyon puanı
62
TTnet 8 mpbsye kadar limitsiz tarifedeyim. 25gb Adil kullanım kotası war. Sorum şu bu kotanın yenilenme periyodu nasıl oluyor? fatura tarihinden itibaren mi yoksa aybaşında mı ?
Ay başında yenileniyor.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
koyatı 5'e katlamama rağmen bende bir yavaşlama olmuyor, fazla konuşmayalımda nazar değmesin.:)

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Ne duruyorsun arkadaşım yeterince sömülüyoruz,sende sömür. :D

TaGaLoG

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaş 40 yılda bi doğru düzgün iş yapar derler ya buda onlardan birisi kota 25 GB kor derki bu biterse hızın 1 mbpsye düşer sırf kolpa sanmıyorum ki oturup onu takip etsinler adamlar daha doğru düzgün bi hız arttırımı bile yapamıyorlar başvurduğun halde kaldıkı bide bunu aylık olarak düşürüp kaldıracaklar.. KAfana göre takıl indir babam indir

sawdent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
vodafone sınırsız internetini kullanıyorum,adil kullanım hakkı 100 mb (şaka gibi) 100 mb dolunca şak diye hızı düşürüyorlar.adamlar gece gündüz beni izliyorlar sanki,şunun hızını düşürelim diye.