Galaxy Gio Mesaj-Titreşim Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

powerslave77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar gio aldm ama telefonu titresime aldigimda msj yazarken tuslara bstigimda titremesini istiyorum eger bunun ayari varsa anlatir misiniz :)

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
ayarlar- dil ve klavye - varsayılan giriş (bazen kullandığınız klavyenın adı yazar)-tuşa bastığımda titre seçeneğinin yanındaki tıkı işaretleyin

klavyenin tuşlarına basınca telefon hafif titreyecektir

powerslave77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dil ve klavye ayarlarina girdigimde

dil seç
swype
samsung tus takimi

bu ayarlar var :S swype e giriorm ama titresim ile alakali bi tik yok :/

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
dil ve klavye ayarlarina girdigimde

dil seç
swype
samsung tus takimi

bu ayarlar var :S swype e giriorm ama titresim ile alakali bi tik yok :/

swype
samsung tus takimi hangisini kullanıyorsanız tıklayıp içine girin titreme ayarı orada görürsünüz.

powerslave77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ikisini de dkkatlice inceledim ama kelime tahmin , sesli uyari , otomatik buyuk harf ayari fln bu tarz seyler var titresimle alakali bsy bulamadm. android surumuyle fln bi alakasi yoktur hralde 2.2.1 kullaniorm. modelde GT-S 5660 , snn anlattgn farkli olablir mi ?

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
arkadaşım android işletim sistemli cihazların şarjı çabuk tükeniyor zaten. galaxy gio'da şarjı çabuk gidenleren bir tanesi. sen bir de tuş titreşimini açarsan yarım günde biter şarjın.

powerslave77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dgru sarjim 1 gun zor gidiyor bazen 1 gun bile dayanmior ama telefndan memnunum sarjini dusunmessek super bi telefon :) dedign dgru titresimi acmiyim. yardimlariniz icin tsk. ederim :)

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
3 günü kullandığım oldu gio ile :) tabi oyunlar ve fazla kurcalanırsa bir gün gidiyor. televizyon bile izliyorum ben. 40 yakın tv kanalları :D

powerslave77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
flash player yukleyemiorm ben cihaziniz bu oge ile uyumlu degil dio marketten indirmeye calistigimda :/

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
flash yok arkadaşlar. yuklemeye çalışırsanız kilitlenme ve kasmalar olur ise yaramaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar grand 2 kullanıyorum benımde titreşime aldıgımda telefon mesaj yazarken titremesini istiyorum ama titremiyor yardın ederseniz sevinirim

Son mesajlar