Facebook Ticker Haber Bandı Ve Yeni Ana Sayfa Görünümü

Bu konuyu okuyanlar

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam ARkdaslar en yakın zamanlarda facebookta yeni şeyler bazı üylerin profinde devreye girmiş ve hoş deil bunuları nasıl eski dönebilirim fikriniz varmı arkdaslar varsa biriniz burda bana yardım olabilirmi

işte Ekran Görüntü Ben Eskiye Gecmek istiyorum tüm arkdaslarım eskisini kuyllanıyorlar
balksz1dz.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/641/balksz1dz.jpg/

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
eski görünüm olayı yok artık herkes bu görünümü kullanıyor.

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eski görünüm olayı yok artık herkes bu görünümü kullanıyor.

yok ya herkes kullanımıyor bunu sadece son üye olan kullanıyor ben üye olan yaklasık 3 ay oldu bu görünüme geçti benimki ise eski gecmen bir yolu yok tüm arkdaslarıma baktım bunu eskisini kullanıyorlar...!

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
NasıL eskiye dönüLür biLmiyorum,Bence güzeL : )

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok ya cok sacma sen eskisimi kullanıyorsun yoksa yenisini

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ben yeni face kullanıyorum ama tanıdığım herkes hala eskisini kullanıyor ben nasıl yeniye geçtim onlar nasıl eskide kaldı anlamadım:)timeline da aktif ettik elimizde patlamasa bari:)

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya eski nasıl gecebiliriz fikri olan yok ya asd yenisi istemiyorum

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar bende hala eskisi var. bu haber bandı ne zaman bende çıkar. düzenleyecek bi yer yok mu

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anlayan biri yok bu konuda

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
bence yok nasıl ve ne zaman aktif olacağı belli değil. yeni bir facebook hesabı açsan bile eskisi çıkıyor.

maxcod2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bundan kurutlmayı biliyorum :) Arkadaşların dediğim gibi değil olay,bu sorunun da bir çözümü var.scriptleri duymuşsunuzdur.Bende bir tane yapıp bunu düzelttim ve ek özellikler de ekledim.Özellikleri şunlar :

1-) Facebook chat'i eski görünüm - yeni görünüm arası bir şekle dönüştürüyor ve ticker ile birleşmesini engelliyor.
2-) Facebook navbar'ı (Değişen bölüm - arama,hesap,profil v.s bulunduğu bölüm) Eski haline döndürüyor.
3-) Facebook'ta birden çok hesabınız varsa tek tıkla aralarında geçiş yapabilirsiniz.
4-) Biraz önce bahsettiğimiz navbar'ı hareketlendiriyor.Yani örneğin sayfanın aşağısına indiniz ve yeni bir bildirim geldi,sayfanın en yukarısına çıkmanız yerine navbar size geliyor (Hareket ediyor)

Şimdilik sadece google chrome tarayıcısında çalışıyor.indirmek ve facebook'u düzeltmek için ; http://userscripts.org/scripts/source/116203.user.js