Koleksiyon yapmak!

Bu konuyu okuyanlar

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Başlarda acayip bir keyif ve hevesle başlanır koleksiyon yapmaya ama sonra evin bir köşesine hatta çöpe bile atılır. Yıllar önce yaptığım peçete koleksiyonum var. :) Hala duruyor ama ne olcak o bilmiyorum.Şimdi çok gereksiz geliyor. Oysa yıllar önce bir tanesine bir şey olsa feryadı basardım. Ama güzel işe yarar koleksiyonlarda yok değil bir de para koleksiyonu var bizde oda babamın. (Sanırım bizim aile bu işi seviyor. :D) Para koleksiyonu hakikaten çok keyifli, hiç görmediğim delikli kuruşları bile görme fırsatım oldu.

Sizce gerekli midir koleksiyon yapmak? Var mı koleksiyonlarınız ve bununla ilgili anılarınız?

@LgOsS

Doçent
Reaksiyon puanı
0
benimde 2 yıldır yaptığım bir koleksiyon var yaka rozetlerinden bir koleksiyon yapıyorum halada yapmaktayım hoşumada gidiyor yaklaşık 67 tane farklı rozete sahibim umarım dediğin gibi hemen bitmez bu heves çünkü gerçekten hoşuma gidiyor. ^^

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Umarım bitmez. ^^ Kalıcı şeyler güzel ama hakikaten peçete anlamsız. :D

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
babamın para koleksiyonu vardı ondan etkilenip çocukken peçete koleksiyonu yapmıştım.geçenlerde değer verdiğim arkadaşlarıma çift olan peçetelerimden yazmak kaydıyla hatıra niyetine vermiştim.emel sende bu yönde değerlendirebilirsinn

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
ziraatci, annem misafirlere verelim diyor. :D Ya toptan birisine vereceğim yada çöpe atacağım. Ama kıyamıyorum da yaa nasıl emek harcadığım geliyor aklıma.

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
benim yanık işlemci koleksiyonum var elimde 5 tane işlemci var bunların içinde p2-p3-2 adet p4 bitane de p4 D var ama geliştiriyom :D

Son mesajlar