Kurtlar Vadisi Pusu 26.Bölüm Fragmanı

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
[flash=400,350]http://www.kurtlarvadisi.com/fragman.swf[/flash]

Kurtlar Vadisi Pusu geçen hafta nefes kesen bir bölümün ardından, İskender Büyük ve Polat Alemdar’ı, sırrı merak uyandıran Kırmızı Kitap’ın peşinde buluşturarak noktalanmıştı…

Ahu’nun aniden Polat Alemdar’ın karşısına çıkmasıyla başlayacak olaylar zinciri nereye varacak? İskender Büyük tarafından öldürülen İstihbaratlar Başkanı’nın cenazesi kimleri bir araya getirecek? Cenazede Polat Alemdar’ı bekleyen sürpriz ne? Muro, Polat Alemdar’a karşı hazırladığı pusu için kimi kullanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu, heyecan ve sürprizlerle dolu 26. bölümüyle, yine nefesleri kesecek…

kaynak

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Merakla bekliyoruz yarın akşamı.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
büyük iskender karizma adama benziyo :D

bulmeh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ahu'nun ölmesine hala inanamıyorum ??? :L Artık bu romantik işkenceden bıkmaya başladım. |) Dizi başka yönde ilerlemeye mi başlıyor ne? Memati baya değişti, kötü adam muro izleyici gözünde sempatikleşmeye başladı?? Ben bu gidişatı sevmedim açıkcası.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
27. bölümde muro yada hakan ikisinden birisi kesinlikle ölecek.
Ahuda kendi etti kendi buldu,egerki polat'ın evine koydugu adamını (erhan) kovmasa idi bu olaylar yasanmazdı, o yüzden acımadım..

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bölüm sırf dizide fazlalık olanların yok edilmesi için çekilmiş. Garibim Toroslar bir günde yurt dışından gelip tahtalı köye gittiler.

İyi oldu Ahu'nun ölmesi, gereksiz bir karakterdi dizide. Aşksa Memati'de alası var :D

Kız mavi, senin parmağın mı var Ahu'nun ölmasinde? Elif'i öldürdüm öldürdüm diyordun :^)