Facebook hareketli iconlar hakkında lütfen yardım edin

Bu konuyu okuyanlar

hayalcan744

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:huh:sayın sdn üyeleri öncelikle özür diliyerek konuma başlıyorum,belki bu konunun yeri burası deildir bilmiyorum ilk kez konu açıyorum zaten,yalnış yere açtıysam konuyu özür diliyorum sizden ama bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum... arkadaslar

Merhabalar,

Arkadaşlar facebook ta gördüm adam hareketli resim paylaşmış facebookta böyle birşey yok normalde nasıl yapmış bende merak ettim Ss aldım hemen...

Buyrun Resim;

5317.png

Neler Yaptım ?

-> Arkadaşlar Sağ Tıklayıp Farklı Kaydet Diye Denedim.
Sonuç : Sadece tek resmi kaydetti. Yani tek bir kalbi kaydetti diye düşünün.
Sonuç 2 : Bu resimler birbirine bağlı değil hepsi ayrı...

-> Albümü Kopyalayıp Sayfamda Paylaşmaya Çalıştım.
Sonuç : İşe Yaramadı Resimler Gözükmedi.

-> Normal Olarak Hepsini Seçerek Kopyalamaya Çalıştım.
Sonuç : Hepsi Seçilmiyordu Yani Kopyalanmıyordu.

-> Sağ Tıklayıp Resim Adresini Kopyala Dedim.
Sonuç : Adres facebook a ait değildi hemen adresi yeni sekme açarak girdim hata verdi. Sitenin adını girdim hata verdi.

ŞİMDİ DİKKAT EDİN.

5405.png

Bakın Albümü Paylaşıyor. Resim Yok o Hareketli Şeylerin Etrafında Fotoğraf Çerçevesi de Yok Yani...

Nasıl Yapılır Bilen Varsa Söylesin.. çok mutlu olurum tekrar özür diliyorum konu yalnış yere açıldıysa vede yazım hatalarım olduysa zaten bu yazıyıda alıntı olarak kullandım

( lütfeen nasıl yapıldıgını bilen varsaa yardımcı olabilir mi bana şimdiden herkeze sevgiler saygılar sayın sdn üyeleri...yardımmmm :drool::drool::drool:

---------- Post added at 04:39 ---------- Previous post was at 04:37 ----------

lütfen yardımlarını bekliyorum günlerdir araştırmadıgım site kalmadı ... tşkkürler tekrar

hayalcan744

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:huh:sayın sdn üyeleri öncelikle özür diliyerek konuma başlıyorum,belki bu konunun yeri burası deildir bilmiyorum ilk kez konu açıyorum zaten,yalnış yere açtıysam konuyu özür diliyorum sizden ama bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum... arkadaslar

Merhabalar,

Arkadaşlar facebook ta gördüm adam hareketli resim paylaşmış facebookta böyle birşey yok normalde nasıl yapmış bende merak ettim Ss aldım hemen...

Buyrun Resim;

5317.png

Neler Yaptım ?

-> Arkadaşlar Sağ Tıklayıp Farklı Kaydet Diye Denedim.
Sonuç : Sadece tek resmi kaydetti. Yani tek bir kalbi kaydetti diye düşünün.
Sonuç 2 : Bu resimler birbirine bağlı değil hepsi ayrı...

-> Albümü Kopyalayıp Sayfamda Paylaşmaya Çalıştım.
Sonuç : İşe Yaramadı Resimler Gözükmedi.

-> Normal Olarak Hepsini Seçerek Kopyalamaya Çalıştım.
Sonuç : Hepsi Seçilmiyordu Yani Kopyalanmıyordu.

-> Sağ Tıklayıp Resim Adresini Kopyala Dedim.
Sonuç : Adres facebook a ait değildi hemen adresi yeni sekme açarak girdim hata verdi. Sitenin adını girdim hata verdi.

ŞİMDİ DİKKAT EDİN.

5405.png

Bakın Albümü Paylaşıyor. Resim Yok o Hareketli Şeylerin Etrafında Fotoğraf Çerçevesi de Yok Yani...

Nasıl Yapılır Bilen Varsa Söylesin.. çok mutlu olurum tekrar özür diliyorum konu yalnış yere açıldıysa vede yazım hatalarım olduysa zaten bu yazıyıda alıntı olarak kullandım

( lütfeen nasıl yapıldıgını bilen varsaa yardımcı olabilir mi bana şimdiden herkeze sevgiler saygılar sayın sdn üyeleri...yardımmmm :drool::drool::drool:

---------- Post added at 04:39 ---------- Previous post was at 04:37 ----------

lütfen yardımlarını bekliyorum günlerdir araştırmadıgım site kalmadı ... tşkkürler tekrar

hayalcan744

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://apps.facebook.com/status_emotions/

Y
ukarıda Linkini vermiş olduğum uygulamayı kullanarak istemiş olduğun hareketli resimleri yapabilirsin.

sevgili medlines ilk öncee konuyla ilgilendigin için çok tşk ediyorum yardımın içinde ayrıca tşk ediyorum ama senin dedigin uygulamayla yapılıyor dogru ama o uygulamaya resim ekleyemiyorsun bide simgeleri yayınladıktan sonra paylas butonu çıkmıyorr digerleri nasıl yapıyor bilmiyorum ama albüm olarak paylasılıyor,, yada senin dedigin uygulamayla yapılıyorsa nasıl yapıldını nasıl resim eklenip nasıl paylas butonu oluştugunu söylersen çok mutlu edersin beni tekrar çok tşk ederim...

---------- Post added at 14:57 ---------- Previous post was at 14:55 ----------

Gif resmi paylaşılamıyor mu ?

facebookta öyle bişiydee var haklısın 200 çarpı 200 olan gifleri ilk öncee profil resmi yapıyorsun sonra linkini kopyalayıp felan oluyordu ama googleye yazaarsan anında bulunuyorr saygılar

hayalcan744

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardımcı olucak kimse yok mu arkadaşlar lütfen