Samsung b7510 galaxy pro nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
samsung galaxy pro getirtmek istiyorum kullanan var mı diye sormak istedim gerçi getirtip beğenmezsem satarım telefoncuyum ama:) gene de sorayım sıkıntı yaşayan var mı veya memnun kalmayan?

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
özellikleri fena sayılmaz ama tasarımı çok kaba geldi bana. biraz fazla geniş sanki.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
özellikleri fena sayılmaz ama tasarımı çok kaba geldi bana. biraz fazla geniş sanki.

evet dikdörtgen gibi görünüyor ama özelliklerini begendigim için tercih ettim ben de yarin elimde olacak kararimi vericem ona göre tek sevmedigim özellik çoklu dokunmatik yok

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
klavyeli cihazlarda multi touch barındıran henüz yok sanırım. dikdörtgenden ziyade fazla enli geldi bana. uzun olunca bir şekilde gideri var da genişlik pek hoş durmuyor. alternatif olarak general mobile fox tavsiye ederim.

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
O cihaz çok kaba ben utanırdım yanımda taşımaya :(

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
klavyeli cihazlarda multi touch barındıran henüz yok sanırım. dikdörtgenden ziyade fazla enli geldi bana. uzun olunca bir şekilde gideri var da genişlik pek hoş durmuyor. alternatif olarak general mobile fox tavsiye ederim.

general mobile fox daha güzel duruyor gibi şekil oalrak özellikler resimlerde ama dün elime aldığım da onun da pek farkı yok ayrıca hız olarak samsung çok daha iyi ve biri gm biri samsung yani :D bi deneyeyim incelemesini koyarım siteye beğenmezsem de satarım zaten sorun değil

---------- Post added at 12:14 ---------- Previous post was at 12:14 ----------

O cihaz çok kaba ben utanırdım yanımda taşımaya :(

utanılacak kadar kaba değil bence yav:) zevkler tartışılmaz gerçi

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Samsungun yeni çıkaracağı Galaxy M pro B7800 da multitouch var zannedersem ama piyasadaki bi çok bar tipi klavyeli cihazda genelde multitouch olmuyor ayrıca. B7510 pro da şuan içn android güncellemesi bulunmuyor gelecek ne getirir bilinmez. Eğer kızaklı klavyeli bişi düşünürsen galaxy 551 işini görebilr 1 hafta öncede 551 için Android 2.3.4 sürümü yaymlandı cihaz ciddi şekilde hızlandı diyebilirm.

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
telefonu şuan ben kullanıyorum tasarımı harika diyebilirim isteyenler gidip bir alışveriş merkezinde baksınlar onun dışında pil ve gps konusunda sıkıntı yaşıyorum aşağıdaki yazımı incele istersen faydası olur

http://www.ozgurcan.com.tr/samsung-galaxy-pro-b7510/

Kulaklık noktasında tavsiyemi yazdım sayfanada burada da söyliim bluetooth düşünüyorsan Samsung HS3000 işini görecektir hızlı alta mevcut hem pc hemde telefon için tek bi cihaz daha kullanılabilr oluyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsung m pro bb7800 piyasadan kalktımı hiç bir yerde bulamıyorum :unsure: alanlar varsa nerden aldı cevaplarmsnz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakın almayın derim lanet olasıca bir telefon ne uygulama yükleyebiliyorsun ne silebiliyorsun kullanmadığım onca program var silemiyorum hiçbirini devamlı hafıza dolu sinyali veriyor hafıza kartı olmasına rağmen