Samsung Galaxy Gio Telefona Google Hesabı Ekleyemiyorum-ÇÖZÜLDÜ

Bu konuyu okuyanlar

hyrptr

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Evvelki gün bu telefonu aldım.Telefon üzerinden yeni google hesabı açtım ve telefonla eşlendi. Android 2.2.1 sürümü yüklüydü. Bugün kies üzerinen Android 2.3.3 sürümüne güncelledim. Üzerinde eski açtığım google hesabı duruyoru ve şifresini hatırlayamadım. Hiçbir şekilde hesabı kurtaramıyorum. Ben de fabrika ayrlarına sıfırladım. Başka google hesabıyla eşlemek için bu gerekiyormuş. 2.2.1 sürümüne dönmedi 2.3.3 sürümünde kaldı. Sonraki kurduğum uygulamalar ayarlar google hesabı falan silindi tabiki. Ama bir sorun var. Şuan telefon üzerinden ne yeni google hesabı oluşturabiliyorum nede zaten olan başka bir google hesabıyla eşleyebiliyorum. "Sunucu ile sağlam bir veri bağlantısı kurulamıyor" diyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

ÇÖZÜM: Telefon ayarlar kısmından hesap ve senkronizasyona girip iki seçeneği de işaretledikten sonra Hesap Ekle'den Google Hesabı seçilerek hesap ekleme işi yapılabiliyormuş arkadaşlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben ekran şifresini beş on kere yanlış girdim ve telefon açılmadı google hesabı dio onu telefondan mı acacam yoksa bilgisayardan mı bana detaylı bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum gogle hesabı istiyor ama gogle heasbımı bilmiyorum cozumunu soyleyebilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telşefonumun gogle hesabını hatırlamıyom acılmıyor lütfen yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben samsung galaxy yong var internet hesabı açmak ücretli midir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben hesap kuramıyorum ikisinide işaretledim ama sunucu ile sağlam bir veri bulunamıyor diyo bana yardımçı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telşefonumun gogle hesabını hatırlamıyom acılmıyor lütfen yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende samsung s4 var. google play stor girerken baglanti hatasi tekrar deneyin diyiyor. bunlari hempsini denedim. ayarlar-uygulamalar- google play stor sifirladim guncelemeyi kaldirdim. telefonu kapatip tekrar actim bu denemede olmadi. sonra google talk icinde google hizmet kosullari icinde ayni seyi yaptim en son fabrika ayarlarini sisfirladim yani format attim bu seferde google hesap acmak isterken baglanti hatasi veriyor internete giriyorum baglantida bir sorun yok, google hesabimi internet uzerinden guncelledim ama telefona hesap ekleme kismina gelince yine baglanti hatasi veriyor yeni hesap actim olmadi, sorunu arastirdim ama bir sonuc bulamadim, bilgisi olan varsa lutfen denediklerimin disinda baska birsey soylesin bu arada tarih ve saat dogru. simdiden yatrdimci olacaklara tessekur ederim

Son mesajlar