SDN Zayıflat Beni!

Bu konuyu okuyanlar

N4O1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok kiloluyum tam bir HAYVANIM. Lütfen zayıflatın beni bir program yapın harfiyen uyucam. Boyum 1.65 kilo 100 civarı. Tam anlamıyla AYI gibi oldum. Biber zeytin mantar yoğurt yiyemiyorum. Bunlar haricinde bana lütfen bir diyet ve program hazırlayın. Evimde göğüs yayı , dumbbeell seti , Parmak yayı var. Dışarıda koşma yürüme imkanım yok. Evde mekik şınav falan çekebilirim tabi bu kiloyla nasıl yapıcaksam ama zorlarım yaparım yinede amaç terlemekse.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Sdn bana kız bul, ne hediye alayım, nasıl evlenme teklif edeyim derken sonunda zayıflatma işine de el attık :D

Diyetisyene giderek başla bence işe. Günde 2 litre su iç. Tatlı ve hamurdan uzak dur. Zaten diyetisyen söyleyecek bunları :)

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Çok kötü durumdasın boyun çok kısa ve kilon aşırı derecede. 35 kilo fazlan var bunu hemen veremezsin ve en az 1 yıllık diyet yapman ve acilen spora başlaman gerekecek.

Yerinde olsam spor merkezlerine yazılırım ve 2 ay boyunca fit bady programını yapman olacaktır ve de kesinlikle o boğazını durduracaksın aksi takdirde gram kadar kalori yakamazsın ve kilo veremezsin. Şekeri hayatından tamamen atacaksın. Sana tavsiyem tavuk göğsü yemen olacaktır et olarak, çünkü tavuğun en yağsız yeri orasıdır, vede bulgur pilavı yiyeceksin kalori az olur pirinç pilavına göre. Sınırsız yeşillik ye ama ekmeği kesinlikle yemeyeceksin. Sabahları sadece 2 dilim siyah ekmek ye sonra bol meyva ama aşırıya yine kaçma. Günde 1 adet yeşil elma ye, vede gece yatarken 1 adet havucu rendele ve üstüne 1 limon sık ve ye, havuç tok tutacaktır limon ise günlük şeker ihtiyacını karşılacaktır.

Ama kesinlikle spor yapman gerekir, şınal yada mekik çekerek asla mideni ufaltamazsın, günde az 30 dakika tempolu yürüyüş yapacaksın.

Ben bir arkadaşıma tam 3 ayda 11 kilo verdirdim ve ama dediklerime hardiyen uydu belini tam 2 beden küçülttüm. istersen daha da yazabilirim. Ben seneler önce vucüt geliştiriyordum hobi olarak sonra spor salonlarında eğitmen olarak çalışmıştım.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Yumruğunu koy masaya. Kalbin işte o yumruk kadar. Ve senin boyuna göre olman gereken kilo 70...
Senin kalbin işte o 70 kiloya kan pompalamak üzere tasarlanmış...
Oysa şu an 100 kiloya kan pompalıyor yani normal olması gerekenden çok daha fazla çalışıyor, zorlanıyor belki hissediyorsun belki hissetmiyorsun...
Mecburen senin bu kalbini rahatlatman gerek... Bu da kilo vererek olur...
Unutma kalp biterse herşey biter...

Bunları şu yüzden yazdım. Benim zayıflama formüllerim yok ancak bir çok insan tanıyorum ki kendilerine verilen zayıflama formüllerine bir hevesle başlayıp hemen sıkılıp terk ediyorlar... Dışarıdan bakınca görünen kilolara göz alışıyor, böylede yaşıyorum işte amaaan diyebiliyor... Ama içeride o kalbinin durumundan habersiz...
Öncelikle zayıflamak istiyorum demek yetmiyor. Bunun için her türlü mücadeleyi göze almak gerekiyor.

Dışarı çıkamıyorum, gerekirse sürünerek çıkacaksın. Kalbinin en çok ihtiyaç duyduğu şey oksijen...
Şunu sevmiyorum bunu sevmiyorum, Kalbinin daha çok seviyorsan, canını daha çok seviyorsan sevmediklerine tahammül edeceksin...
Sana verilen formül ne kadar iğrenç ve ne kadar zor olursa olsun bunu yapacaksın ve pes etmeyeceksin...

Bazı zamanlar hiç bir ilerleme olmadığını düşündüğün anlar olacak... Bu eğitimde de böyledir. Öğrenci okur okur bir yere gelir ben artık öğrenemiyorum anlamıyorum şeklinde bir düşünceye kapılır. Oysaki Beden kendini yeni duruma hazırlamaktadır, bu sürede yapılan çalışma kesinlikle terkedilmemelidir.

Sen de yaptığın çalışmalar sonuncunda bir fayda görmüyorum gibi düşündüğünde sakın çalışmaları terk etme, devam et sabret bedenin kendini yeni döneme hazırladığı için bir gelişme olmuyor gibi sana görünüyor bu eşiği atlattıktan sonra yine gelişmelerin olduğunu göreceksin...

Şimdiden Allah Yardımcın Olsun diyeyim...

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Öncelikle kendine güvenmen gerekiyor. Dışarıda yürüyemem koşamam lafı güvensizlik olduğunu direk ortaya çıkartıyor. Evde yapılan spordan hiç bir şey olmaz. Bir diyetisyene başvur onun tavsiyeleriyle gıda düzenini koru sonrasında kendini fazla yormadan dışarıda temiz havada sabah erkenden spor yap.

plas plas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar beyler.. Yaşım 13 boyum 1.62-1.60 arası.. Kilom 74, arkadaşlarıma göre boyum çok uzun ve kilom çok fazla.. Arkadaşlarım çocuk ben boksör gibi duruyorum 8. sınıflar bile korkuyor artık benden :D.. Zayıflamak tek isteğim. Diyetisyenede gittim ama ne çare, olmadı.. Tek çarem sizler oldunuz, ne yapabilirim bana Çok hızlı ve sağlıklı kilo vereceğim bir liste yapın, her hafta düzenli olarak bisiklet sürüyorum, ayrıca sınıfta da koşuyorum. Sizlerinde yardımıyla başarabilirim sanırım, spor salonuna gitme imkanım yok, evim ıssız yerde o yüzden dışarıda çıkamıyorum.. Bayağı uzattım özet geçeyim :D..

Özet: Evde hızlı zayıflayacabileceğim bir rejim listesi ve evde yapabileceğim bir spor listesi istiyorum.. Evde tartı var, çok iddialıyım bu sefer, arkadaşlarım gibi olmak istiyorum ne olur bir yardım :)..

Castiel Squier

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hiç anlamıyorum nasıl kilo alıyosunuz :D keşke bende alsam biraz :) ama memnun musun deseler; kesinlikle!

plas plas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok yemek yeterli, özellikle güzel yemekleri bulunan bir coğrafyadan gelmen en kolay çözüm :D..

Son mesajlar