Cod black ops oynama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar şuan call of duty black ops oynamaktayım.fakat oyunun bu bölumunde takımlış durumdayım.F tuşuna serı basarak döğüşmemı ıstıyor.fakat süreklı F tuşuna bastığım halde bışe yapamıyorum.bu oyunu oynayanların taktıklerını beklıyorum

[video=youtube;VeA2DKOOdqw]http://www.youtube.com/watch?v=VeA2DKOOdqw&feature=player_embedded[/video]

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sürekli derken ard arda basıyorsun dimi
ard arda basıyorum aynı,süreklı basıyorum yıne aynı.bazıları crackta sorun olabılır dıyor.bu olabılır mı?
Bak şöyle basacan

F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F

Basılı tutmayacaksın.Ard arda

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

Video içinde kanalımı örnek alabilirsin yapalım reklamımızı :) http://www.youtube.com/user/GAMING1907?feature=mhee

http://www.youtube.com/watch?v=FwwuNqYWkLE :p

vıdeoları baştan bıraz ızledım ama ne anlatmak ıstedını anlamadım

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Yani diyorumki cok kalitesiz cekmissin biraz daha iyi olsaydi..

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
hangı programla çektın.ben camstudıo kullnıyorum.söledığın gıbı çok kalıtesız kayıt yapıyor yada ayarlarını ben yapamadım

Fraps . İnternette crackli versiyonları var onlarla çekersen kaliteli olur.1280*720 çözünürlüğünde çekiyorum.Kalitesi gördüğün gibi.

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ee yazdık ya işte adam üstüne atladığında üst üste durmadan F tuşuna basacaksın basit :)

---------- Post added at 18:33 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

Hızlı basacaksın yavaşça değil cracklerde hiç böyle bir sorun görmedim. Sağlaksan sağ elinle hızlıca bas.

Charlie Scene

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
oyunda bi problem var bide crackte sorun var bende öle bişi olmadı...

Charlie Scene

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
belkide oyunda virüs vardır... yada oyunda bi problem var.. başka crack bul dene istersen...

Charlie Scene

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
pki oynun patch var mı. indir dene istersen...

---------- Post added at 01:25 ---------- Previous post was at 01:24 ----------

bnde öle bişi olmadı kurdum crack yaptım takır takır calıştı..

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
pki oynun patch var mı. indir dene istersen...

---------- Post added at 01:25 ---------- Previous post was at 01:24 ----------

bnde öle bişi olmadı kurdum crack yaptım takır takır calıştı..

yalnız oyunun partlarını sıldım.bılgısayarda başka bı yere kaydedılmış olabılır mı?daha doğrusu yenıden crack yapmak ıçın oyunun partlarına gerek varmı?

Charlie Scene

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
tüm partlar tam olunca zaten crack icinden cıkıyor bilgisayarında araştırma yap istersen dosya aramadan..

Carnage

Prime Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4
Bu işin virüsle crackle alakası olduğunu sanmıyorum. Bu oyunun standartlarşmış problemlerinden birsi. Daha önce bu konuya değinmiştim.

http://carnage86.wordpress.com/2010/11/26/31/

Oyun maalesef bug ile dolup taşıyor. İnternet sitelerinde kullanıcılar pek çok sorundan dolayı şikayetçiler. Oyunu kurduktan sonra yama kurmamaya inat ettim ve yama kurmadan bitirebildim. Benim başıma gelen tek sorun Revelations isimli bölümde Hudson’dan yumruk yedikten sonra,oyunun kilitlenmediği halde görüntünün donmasıydı. ESC tuşu ile menü açılıyor,hatta konuşmalar devam ediyor,altyazılar akıyordu arka plandaki ekranlar da hareketliydi fakat Hudson güneş gözlüğünün bile engelleyemediği-hatta daha da cool bir hava verdiği- psikopat bakışlarını bize atarken bir yandan silahı doğrultmuş hareketsiz bir biçimde duruyordu. Ecnebi sitelerinde benzer problemi yaşayanlar,çözüm olarak 2 şeyi tavsiye ediyordu:Ekran kartı driverlarını değiştirmek ya da oyunun grafik kalitesini -özellikle çözünürlüğü-düşürmek. Burada tarihi bir karar vermek gerekiyordu ve ben ikinci şıkkı seçip verdiğim kararın sorumluluklarıyla cesurca yüzleştim ve sonunda pişman olmadım. İnternette bazı levellarda oyunun kararması gibi oyuncunun da hayatını karartabilecek sorunlardan sözediliyor. Onun dışında oyunun tüm sorumluluğu CPUnun tek çekirdeğine verdiği yönünde söylentiler var. Zaman zaman atımız çatlayacak gibi oluyormuş. Ben böyle bir tecrübe yaşamadım yaşayanlara ise ya sabır çekmek yerine ilgili yamayı kurmalarını öneriyorum.

Charlie Scene

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
virüsle alakası yok ki ilk sayfadaki video bak orda F tuşuna basınca komut vermiyor onu nasıl düzeltebilir?

AfterRain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu oyun güncellemeler yüklenmeden oynanmaz. İyi sistemlerde bile takılmalar oluyor. Crackli oyunlar için de güncellemeler var. Kolay gelsin.

Carnage

Prime Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4
Oyunun grafik kalitesini düşürmek ve çözünürlüğü 800*600'den fazla yükseltmemek.Alakaya maydonoz bir çözüm gibi görünebilir ancak çoğu zaman sorunu çözüyor. O noktada kaliteyi düşürüp sonrasında devam edebilirisniz. Oyun süper ancak yazılımsal açıdan bir bug cehenenmi.Bu tip sorunlar Black Ops'ta sık rastlanıyor.Yamasız halinin çift çekirdekli bazı CPUları optimizasyonu rezil gibi. Bir arkadaşın dediği gibi sorunun kaynağının virüs olma ihtimali çok düşük. Sırf black ops'un o bölümünde gıcıklık yapmaya programlanmış bir virüs. Ya da başka bir tarafı bozan bir virüsün o noktada hataya yol açması. Düşük ihtimal. Oyunun yamalarını kurmanı tavsiye ederim. After Rain yüzde yüz haklı. Oyunu baştan kurup sonra güncellemeleri yaparsan daha iyi olur. Bir de oyunlarla ilgili sorunlar yaşayan tüm arkadaşlara benden bir tavsiye. Oyun sırasında log tutan programları çalıştırın. Problem yaşandığı sırada sistemin ne kadar zorlandığını,hangi dosyaların kullanıldığını vs. gözleyin. Bu sorunun sistemin zorlanmasıyla ilgisi olduğunu zannetmiyorum ancak başka türlü sıkıntılarda log tutan yazılımlar sorunların kaynağını bulmada çok işe yarıyor.

Edit: O değil de birader, çıkış tarihi önceden belirtilip de tam o tarihte çıkan oyunlarda yazılım problemleri daha çok oluyor gibi. İstatistik tutabilmem imkansız olduğu için tespitim pek güvenilir olmayabilir ama benim rastladığım oyunlarda bu böyle. Yamasız bir şekilde süper çalışan o kadar az oyun var ki. İlla çökme anlamında söylemiyorum,kimi oyun çekirdeklere eşit yük bindiremez,kiminde açık olduğu halde bazı efektler gözükmez,kiminde de oyunu daha kolay bitirmenizi sağlayan buglar bulunur-öylesini de istemem. Spiderman Shattered Dimensions'da var öyle gariplikler.-. Kısacası internet bağlantısında problem olan ya da internete hiç bağlanamayan bir oyuncunun ruh sağlığının bozulmama ihitmali çok düşük.

Charlie Scene

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
umarım modern warfare 3 te öle bişi olmaz... hadi bu öle böle gecilirde mw3 umarım iyi calıştırır pcde.

tolasx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ve bu oyunda the defector bölümünde ekran kararıyordu bendede bu sorun çıkmıştı.Ulan ne ekran kararması,gri ekran,mavi ekran nasıl ekran varsa beni buluyor nedir bu çektiğim ? kasayı alıp parçalamak geliyor içimden kıyamıyorum.