Lcd Monitore Uydu Alicisi Baglama

Bu konuyu okuyanlar

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
evet arkadaslar var midir boyle bisey varsa kacadir bi ogrenmek istiyorum :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Amaaannn...

Lcd monitöre koskoca uydu alıcısını bağlayacağına git bi tane digital tv kartı alıp tak kasaya bağla çanağı izle geç...

halil413

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
dijital tv kartı kullanman daha mantıklı ayrıca dijital tv kartıyla bedava uydu interneti kullanabılırsın

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
arkadaşların dediği gibi tvcartı alman daha mantıklı yok illa uyduyu monitöre bağlıycam diyosan ya HDMI çıkışı bir uydu alacaksın tabi bu durumda monitöründe de HDMI girişi olması lazım...Ya da SCART To VGA kablo alacaksın...

41RMx1iUu3L._SL500_AA300_.jpg

yada böyle, uydunun arkasındaki çıkışlara göre.

cc1536.jpg

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
ya bilgisayarim yok suan tv kartini nereye takcam :) hdmi olan uydu alicilar varmis donusturuculerle baglaniyomus onlar lcd monitore ama biraz tuzlu :) edit: ha yasa aykut :) bosta bir de 55ekran tuplu tv var suan evde lcd monitorden baska laptop almayi dusunuyorum nabim onlari simdi? :)

minTOKS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LCD lerin arkasına scart girişi olan ufak receiver bağlayabilirsin. 5 * 10 cm büyüklüğünde. Ufak bir araştırma ile model ve fiyatı hakıknda bilgi sahibi olursun. Ankara Konya sokak, İstanbul Kadıköy...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar ben monitör uydu cihazı nasıl baglanır bana yardımcı olursanız sevinirim