IPhone dosya atma vs vs..

Bu konuyu okuyanlar

MrHxor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selamlar arkadaşlar. ben internetten ios için oyun indirdim. bunları nasıl iphone a atarım ? ve atarsam o oyunu oynayabilir miyim ? tskler

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
atarsan oynarsın. atman için apple'ın saçma ve zahmetli sistemine ayak uydurman lazım. önce itunes kur bilgisayarına. sonra hesap oluştur. sonra cihazı bağla ve tanıt. ama dikkat et telefonda ne var ne yoksa silinmesin. tanıtacağım derken eşzamanlama. sonrasında oyun klasörünü bul itunes'tan ve indirdiğin oyunu onun içine sürükle.

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İphone internetten cracklenmis bir oyun indirdiysen telefonunun jailbreak li olmasi lasim oyunu itunes den apps kismina atarak sync diyerek telefona atabilirsin.Eger appstore den oyun indirdiysen jailbreak yapmana gerek kalmadan oyunu atabilirsin.

EhemmiyetsiZ

Asistan
Reaksiyon puanı
1
selamlar arkadaşlar. ben internetten ios için oyun indirdim. bunları nasıl iphone a atarım ? ve atarsam o oyunu oynayabilir miyim ? tskler
Telefonun jailberak lı olması gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra iPhone Pc Suite tarzı uygulamalarla oyun yada uygulamaları telefona atabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ifilim gibi bi dosya olmazmı ve ifilim nerden indire bilirim