Modem Arayüze Şİfre Koyma

Bu konuyu okuyanlar

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
arkadaşlar airtıes rt 204 modellı kablosuz modemımın arayuzune şifre koymka ıstıyorum.bunu nasıl yapabılırım.şuan şifre gırmeden tamam a tıklayınca direk modem arayuzu açılıyor.yardımlarınızı beklıyorum

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Modem arayüzünden araçlar/şifre ayarları kısmından yapabilirsiniz.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Modeminizin web arayüzüne girerken, şifre kısmına hiç bir şey yazmadan ''Tamam'' ı tıkladığınızda arayüze ulaşıyor olmanız normal. Ürün fabrika ayarlarında bu şekilde geliyor.

Modeminizin web arayüzüne giriş şifresi tanımlamak için, modeminizin web arayüzüne girin, sol taraftaki menüden ''Araçlar'' ı tıklayın. Açılan bölümde ''Şifre Ayarları'' sekmesinden şifrenizi tanımlayabilirsiniz. ( Tam olarak hatırlamıyorum, Şifre Ayarları yerine benzer bir şey yazıyor da olabilir )

Eğer modeminizin web arayüz şifresini unutursanız, modeminizi fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekecektir. Fabrika ayarlarına döndüğünüzde, modeminizde yapmış olduğunuz tüm ayarlar (ADSL, Kablosuz, LAN.. ayarları) silinecektir. Modemi fabrika ayarlarına almak için; Modeminiz açık konumda iken arkadaki “Reset” butonuna 5 saniye basılı tutunuz. Bu işlemden sonra modeminizin web arayüzüne şifre kısmını boş bırakarak girebilir, ayarlarınızı tekrardan tanımlayabilirsiniz.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Modem arayüzünden araçlar/şifre ayarları kısmından yapabilirsiniz.

Modeminizin web arayüzüne girerken, şifre kısmına hiç bir şey yazmadan ''Tamam'' ı tıkladığınızda arayüze ulaşıyor olmanız normal. Ürün fabrika ayarlarında bu şekilde geliyor.

Modeminizin web arayüzüne giriş şifresi tanımlamak için, modeminizin web arayüzüne girin, sol taraftaki menüden ''Araçlar'' ı tıklayın. Açılan bölümde ''Şifre Ayarları'' sekmesinden şifrenizi tanımlayabilirsiniz. ( Tam olarak hatırlamıyorum, Şifre Ayarları yerine benzer bir şey yazıyor da olabilir )

Eğer modeminizin web arayüz şifresini unutursanız, modeminizi fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekecektir. Fabrika ayarlarına döndüğünüzde, modeminizde yapmış olduğunuz tüm ayarlar (ADSL, Kablosuz, LAN.. ayarları) silinecektir. Modemi fabrika ayarlarına almak için; Modeminiz açık konumda iken arkadaki “Reset” butonuna 5 saniye basılı tutunuz. Bu işlemden sonra modeminizin web arayüzüne şifre kısmını boş bırakarak girebilir, ayarlarınızı tekrardan tanımlayabilirsiniz.

arkadaşlar malesef araçlar da şifre ayarları bölumu yok.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
arkadaşlar nirdesınız ya.hala modeme şifre koyamadım:(

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Rt 205 modeminde Araç bölümünde şifre ayarları var,bunda niye yok anlamadım.
Tüm bölümelere baktın mı?
Şifre ayarları diye mutlaka bir yerde vardır.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Şifre ayarı mutlaka vardır. Menünün tamamını kurcalaman lâzım. Bundaki şifre ayarı başka bir menü altındaydı ama hangisinde bilmiyorum. Yönetim olabilir mi?

EfsaneFener

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yönetim içinde Şifre ayarları var .ordan yapabilirsin.

1z331iv.png

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Arkadaş korkuyor sanırım yanlış bir yere basacağım diye :) Birazcık kurcalasan elbet bir yerde karşına çıkar :D