Network Yazılım İhtiyacı ACİL!!!

Bu konuyu okuyanlar

sihir55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba; ben yurtdışında ve internet şebekesi pek te iyi olmayan bir ülkede teknik sorumlu ılarak çalışıyorum. Benim depo yönetimine yardımcı olmak için bir düşüncem var.
Merkez depo stoklarını internet üzerinden gösterebilehttp://forum.donanimhaber.com/m_52551244/mpage_1/f_/key_//tm.htm#cek bir online stok takip programı varmı, ve bunu nasıl yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ücretsiz bir program olursa çok dahahttp://forum.donanimhaber.com/m_52551244/mpage_1/f_/key_//tm.htm# iyi olur. Bu konu hakkında başka fikirlere de açığım. Yapmak istediğim şey deponun stoklarının patronlar ve diğer şantiyeler tarafından görülmesi ve taleplerin ve takibin daha kolay yapılabilmesi. Yavaş yavaş sistem oturdukça bütün tali depoları bu sisteme ekleyip bir düzen oluşturmak istiyorum.
Saygılar.

Mta

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bi tane bilgisayara server kur , basit muhasebe programları var lisanları ucuz fazlasıyla işini görür. Bağlanmasını istediğin bilgisayarlara şirketteki server ile aralarında vpn bağlantı oluşturacaksın. Böylece hepsi serverda ki database erişmiş olacak.

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
netsis diye bir program var.lisansını alabilirsin.biraz pahalı gelebilir ama işini görür.

yusufunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
akınsoft a da bakabilirsin. kulanımı ve yönetimi çok basit lisansı oldukca ucuz hatta komik rakamlar kadar. hatta deneme sürümü de işini görücektir sanıyorum belli bir seviyeye kadar ücretsiz olarak kullalnıyorsunuz.

sihir55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne yazıkki söylediğiniğzi yapmam pek mümkün değil çünkü bu ülkede bütün bağlantı 3G modemlerle yapılıyor yani yerleşik modem yok. Benim ise tek çıkar yolum sanırım bir web sayfası gibi birşey oluşturmak ve bu web sayfasının sürekli güncellenmesini sağlamak. Herkes te bu web sayfasına bağlanarak istediği bilgiyi görebilecek. Aklıma başka bir yol gelmiyor. Sizin bir fikriniz varsa memnuniyetle dinlemek isterim çünkü çok acil isteniyor. Teşekkürler.

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Programın detaylarını paylaşırsan yardımcı olmaya çalışabilirim sanırım. Stok konusunda fazlasıyla tecrübeli sayılırım.