Otobüste Uyku Numarası

Bu konuyu okuyanlar

CuMaAli

Profesör
Reaksiyon puanı
1
[video=youtube;K8QTHsYhcx4]http://www.youtube.com/watch?v=K8QTHsYhcx4[/video]

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
fena akıllıymış eleman :D

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ne yalan söyleyeyim şimdi. bazı günler çok yoğun bir iş temposu içinde geçince. gözlerimi kapatıp içten içe teyze ve amcalarla konuşuyorum. "teyzecim bak valla çok yorgunum. ben normalde böyle biri değilim aslında yaşlılar kutsaldır ben de her daim yer veririm fakat bugün öyle böyle yorulmadım yani sen de 10 ben diyeyim 20 km yürüdüm. topuklarım isyan etti topuklayamıyorum artık. bak şurada cam kenarında oturan öğrenci varya inecek o şimdi okul yakınlar bir yerde derse geç kalmış gibi bir hali var zaten. sabahtan beri saate bakıyor. -ulaann ikinci derse yetişeyim de yarın güm yok yazılayım bari. onun hesabını yapıyor. sabret teyzeciğim sabret. sabrın sonu selamettir. valla çok kötüyüm bak betim benzim attı."

:D:D

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bunun yerine trenvayda en arkaya geçiyorum ama gelince de yer veriyorum

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Şu olayı yaşadıktan sonra sadece yaşlılara yer veriyorum. Yine benden büyük eli dolu ne bilim rahatsız teyzelerede yer veriyorum ama onun dışında yok vermem. Olay şöyle...

Birgün okuldan çıktım öğleden sonra yorgunluktan ölüyorum otobüse binmemle uyumam bir olmuş neyse bizim evde 10 km uzakta yolu yarıladık bir tane kadın 35 yaşlarında eliyle dürtüyor uyandım anlamaya çalışıyorum ne olduğunu kalkta ben oturayım demezmi. Orada birsürü şey geldi aklıma sayacak o uykulu halimle ama işte büyüklük bende kalsın dedim. Boşuna dememişler akıl yaşta değil baştadır diye.

çağlar522

Doçent
Reaksiyon puanı
5
yanlış yere oturmuşlar hemen kapı yanı ilk hedef yani ,en arkaya doğru oturacan kafan rahat eder:)

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
"Galiba iç kanama yaptı ayak" :D Ben yer verenlerdenim.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
akşam akşam güldürdü beni ya uyanık :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
yahu kim kime karışır isteyen istediğine yer verir...
vicdan meselesidir.
bende yer veriyorum o ayrı, ama düşüncem bu.

Biradam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazen yer vermek istiyorum ama sonra üstümde o sanki oturduğum yerin tapusunu elinde tutuyormuş gibi bana bakan birini gördüğümde o yer verme istegi gidiyor, ama ne olursa olsun yaşlılara yer vermek iyi bisey

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Açık söylemek gerekirse, oturduğum yerin sahibi olduğunu zannederek gelen kişileri özellikle yer vermiyorum. Ama hani insanın yüzünde bir nur vardır. Öyle kişilere yerimi veriyorum.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Açık söylemek gerekirse, oturduğum yerin sahibi olduğunu zannederek gelen kişileri özellikle yer vermiyorum. Ama hani insanın yüzünde bir nur vardır. Öyle kişilere yerimi veriyorum.

Kesinlikle katılıyorum. Birde arsız arsız bine binmez başında sana bakarak bekliyor ya hiç vermiyorum. Dur birtane daha anlatayım. 2 kişilik yerde oturuyorum cam kenarındayım. Yanım boş bir kız geldi kapalı bana bakıp bakıp suratını çeviriyor filan çi sıkılıyor gibi garip garip hareketler yapıyor ulan dedim hani rahatsız olur filan kalkayım ben kalktım oturdu 100 metre sonra bir genç geldi yanına oturdu hiç birşey yok oturmaya devam ediyor. Gelde kızma bu kişiliğe...

mzungu

Asistan
Reaksiyon puanı
3

evet bazen bazı kisilere icinden yer vermek gelmiyor insanin bende iyi mi yapiyorum kotu mü yapıyorum yer versem mi vermesem mi diye ikileme düsüyorum
bazen ikilemden cıkıp bir sonuc buluncaya kadar yer verecegim kisi iniyor :D sorun çözülüyor böylece :D inmesse genelde yer verme olayı kısa bi devir teslim töreninin ardindan yeri yeni sahibine teslim etmekle sonuclaniyor :D

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bende kolay kolay yer vermem. Ancak hamiledir, hasta görünüyordur, bastonla geziyordur vs sebeplerden dolayı yer veririm onun haricinde umursamam.
Hatta bikeresinde geçenlerde bir kadın özellikle (nedense hep kadınlar dürtüyor) yer istedi bende ayakta gidecek halim olsa ne diye dolmuşa bineyim dedim. Öyle kalakaldı. Yani uzun lafın kısası gereksiz yere ayakta gitmem.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
bir keresinde en arkalarda oturduğum halde kadına sinir oldum diye kalkmamıştım kadın kocasına söyleniyordu bu erkekler hep böyle hep kendine hiç kimseye hayrı dokunmaz diyordu :D

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
üniversiteden giderken çok görürdüm yapan böyle :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
yaş daha 14-15, birgün yaşlı bir amca otobüse binince kalktım yer verdim. adam otururken yan koltuktaki kızlara dönüp bana laf vurdurarak "sen ayakta durabilecekmisin ufaklık, düşüp müşme" diyerekten, kızlarla birlikte gülüşmeye başladılar. gururum çok kırılmıştı, o gün bu gündür yaşlılara yer vermiyorum :)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
yaş daha 14-15, birgün yaşlı bir amca otobüse binince kalktım yer verdim. adam otururken yan koltuktaki kızlara dönüp bana laf vurdurarak "sen ayakta durabilecekmisin ufaklık, düşüp müşme" diyerekten, kızlarla birlikte gülüşmeye başladılar. gururum çok kırılmıştı, o gün bu gündür yaşlılara yer vermiyorum :)

Birde böyleleri var rektör :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Öyle zillileri görüyorum otobüste tramvayda , orada gebersen belki o zaman yer verebilirler.
Bu aralar toplu ulaşımda iyice sinirlenir oldum, ineceğim müsade etmezler, ayağıma basarlar!

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
komedi adı altında ne de güzel örnek oluyolar, yazık!....

CuMaAli

Profesör
Reaksiyon puanı
1
uyanıklara bak :p

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
1. yıl dönümü kutlaması için geç kaldın. :D