Allah hepinizi Aveadan korusun

Bu konuyu okuyanlar

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlk önce tam 20 tl gitti ama müşteri hizmetlerine baglanamadım sag olsunlar siteleride kendi 3g hatlarında açılmıyor çünkü kasıyor hatta bazen zaman aşımı hatalarını veriyor zaten her sitede durum aynı

ben bu 3g paketine yazıldım allah belamı versin yazıldıgım güne aveaya inandıgım güne 2 hafta 3 g aradık baglanamadık 2 hafta sonra baktık 4 gb olmuş kullanmadan şükür 6 kez mail atışımda aradılar beyefendi yanlış yazıyor dediler ayın sonunda 104 tl fauta yanlış değilmiş o ya arıyorum5 tl gitti 7 dk biri çıktı bir bomba patlattı her ay maillime gelecek ve para söz konusu olmayan fatura telefonda 1 tl oldu bir kere bedava yolluyalım dediler 3 saat geçti hala yok aradım 20 tl param gitti bir daha ulaşamadım

allah korusun olurda avealı olmayı isterseniz sakın ha sakın beni dikkate alın hala mail atıyorum kimsenin salladıgı yok artık günde 3 saat baglanıp 10 gb dowloand yapma başarısını göstern ben hala kendimin kırdıgı rekora inanamıyorum :)

ben bu faturayıda alamıyorum ne yapmışım göremiyorum çünkü paralı müşteri hizmetleride paralı konuşmakta paralı her türlüsü paralı netten araştırdım bu kazıgı bir ben yemiyormuşumki yemeyen kalmamış adam 3 dk 300 mb indirmiş :) aveyanın internet hızına hayran kaldım ama göremedim

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Geçmiş oLsun : )

Geçen hafta arkadaşıma İnternetten doLayı tam 264 TL fatura geLdi :D 0.facebooka takılıyor paso.ücretsiz demişler..aradı sordu...giriş bedava...yorum falan yaparsan ücret alınıyormuş :D saçmalığa bak.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
yahu Allah çektirmesin diycem ama zaten avea çekmiyo :D

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
TURKCEL Herdaım HızmeT KaLıtesı Kanıtlanmıs Tek OPeratordur Turkıyede..

Geçmiş oLsun Ve Umarım Insaalah Bırdaha YasamazSınız.

Sözlesmenızı Fes Edıp En Guzel Tokadı Vurabılırsınız.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
@SONEFES
hizmet kalitesi olarak olabilir ancak kullanıcıyı kullanma konusunda da bence tekler.
vodafone tarifeleri itibari ile (sms/görüşme) daha iyi bence.

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mobil den giriyorum konuya cevap yazamıyorum :)

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Bugün Vodafone geçtim :D Mutluyum :flowers: Hat taşımayı sevmiyorum yeni no aldım :p

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Geçmiş olsun. Zaten kazara Avea'ya geçen 1 hafta geçmeden geri kaçıyor. Ucuz etin suyu kara olur misali...
Yalnız bir ricam var. Hani bize birinci sınıftan beri Türkçe derslerinde noktalama işaretleri öğretiliyor ya... İşte onları biraz kullansan iyi olur, bitmez merak etme çok var onlardan :) Yazdıklarını çözmek zor oluyor da ;)

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkdaşlar saatler sonra geldi nasıl geldi bilmiyorum şöyle baktim günlük ortalama kesik kesik toplam 5 saati geçmemişim bu süre zarfında internet 4 diye bir şey var bazen burada ücret alınmış ek olarak ne için alınmış ögrenemedim 20 tl lik son paramı ulaşmak için harcayınca arayamıyorum bzen 400 bazen 100 bazen 200 mb indirmişim arıyorum bilgisayarımda dosyaları Windows uptade kapalı hiç bir günceleme yüklememiş 10 gb dosyayı arıyorum ama bulamıyorum internetten araştırdım benim gibi olanlar var hatta 500 tl lik fatıra gelenlerde ben şükür et diyenler var :) bu 104 tl lik ücretin 5 tlsi hat açılışı

ben genelde internethaber haberturk facebook donanımhaber shiftdelete mynet chip e giriyorum bunlar dışında girişim çok azdır videolarıda açmıyorum zaten benim türkcelde internet paketim var onu bundan çok kullanıyorum bu evde yazı haber okumak için kullanıldı.

avea müşteri hizmetleri ve bayileri konu hakkında egitimsiz adamalar fatura alıyor başka bir şey bilmiyor ha birde satıyor başka bir bilgileri yok müşteri hizmetleride leyla diye bir tabir vardır işte gelmiş fatura öde ne yapak diyor birde şey var ama orda 3 g var baglanmanız lazımdı diyor :) şikayet baglantı sorunu cevap manidar şikayet merciniz yok yani kendi içlerinde ancak tüketici mahkemeleri zaten bu durumdaki her insanın aşındırdıgı kapıdır orası ben 500 tl fatura gelenleri merak ediyorum onlar ne yaptı.

ben Yakkın zamanda gidip soracam ama adanada zaten sayılı bayi var 50 tane telsim 50 tane türkcell görürsün ama bir tane avea bulamazsınız zor onada gidip durumu anlatınca gidin müteri hizmetlerini arayın diyorlar onları arıyoruz ne yazıyorsa o diyorlar .

Hukuk konusunda bilgisi olan varsa bana bilgi vere bilirmi ben 10 ve 11 eylülde sınavdayım sonraki gün tüketici mahkemesine gitmek istiyorum çünkü kullanım miktarları çok şaçma yani bir günde 1 gb olan yer bile gözüme çarptı toplam ara ara baglantı saglamışım yaklaşık 5 buçuk veya 6 saat 1 gb inmiş.

konu taşınış ama ben aveayı konu dışı görüyorum o yüzden konu burdaydı yani nasıl konu olsunki her zamanki durumu bu.

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:31 ----------

Geçmiş olsun. Zaten kazara Avea'ya geçen 1 hafta geçmeden geri kaçıyor. Ucuz etin suyu kara olur misali...
Yalnız bir ricam var. Hani bize birinci sınıftan beri Türkçe derslerinde noktalama işaretleri öğretiliyor ya... İşte onları biraz kullansan iyi olur, bitmez merak etme çok var onlardan :) Yazdıklarını çözmek zor oluyor da ;)

Şuan Sinirliyim Sanırım Kuralları gözüm Görmüyorum İlaçlarımıda Almadım Kusura bakmayın

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Avea şurda büfe açıp ekmek satsa almam onlardan, o derece yani.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
İlk önce tam 20 tl gitti ama müşteri hizmetlerine baglanamadım sag olsunlar siteleride kendi 3g hatlarında açılmıyor çünkü kasıyor hatta bazen zaman aşımı hatalarını veriyor zaten her sitede durum aynı

ben bu 3g paketine yazıldım allah belamı versin yazıldıgım güne aveaya inandıgım güne 2 hafta 3 g aradık baglanamadık 2 hafta sonra baktık 4 gb olmuş kullanmadan şükür 6 kez mail atışımda aradılar beyefendi yanlış yazıyor dediler ayın sonunda 104 tl fauta yanlış değilmiş o ya arıyorum5 tl gitti 7 dk biri çıktı bir bomba patlattı her ay maillime gelecek ve para söz konusu olmayan fatura telefonda 1 tl oldu bir kere bedava yolluyalım dediler 3 saat geçti hala yok aradım 20 tl param gitti bir daha ulaşamadım

allah korusun olurda avealı olmayı isterseniz sakın ha sakın beni dikkate alın hala mail atıyorum kimsenin salladıgı yok artık günde 3 saat baglanıp 10 gb dowloand yapma başarısını göstern ben hala kendimin kırdıgı rekora inanamıyorum :)

ben bu faturayıda alamıyorum ne yapmışım göremiyorum çünkü paralı müşteri hizmetleride paralı konuşmakta paralı her türlüsü paralı netten araştırdım bu kazıgı bir ben yemiyormuşumki yemeyen kalmamış adam 3 dk 300 mb indirmiş :) aveyanın internet hızına hayran kaldım ama göremedim

Kusura bakma ama kendi tecrübesizliğini Avea'ya yüklemen yanlış yok neymiş 20Tl gitmişte müşteri hizmetlerine bağlanamamışsın Bi kere müşteri hizmetlerini aramak süre sınırı olmaksızın 50yada 60 Krş gibi bir rakam beklemesini bilirsen en tuhafıma gidende daha kullanmadan 4Gb kotayı doldurman kusura bakma bence suç sende Aveada değil SENDE
Örnek Fiat araba üretir satar bizlerde alırız diyelim ikimizde aynı arabadan aldık ve aynı yere gideceğiz ben arabayı nizami kullanıp en kestirme yoldan 5dk da hedefe ulaştım ama sen acemi olduğun için 5 dakikalık yolu 50 dakida ulaştın hem bi depo benzini bitirdin diyelim burda suç Fiat'ta değildir saygılar Avea olmasa bana paramı dayanır

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Dandik operatör. TRcell tek geçerim

Biradam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet yüzünden bir süre sonra telekomünikasyon şirketleri kalmiycak. İnternet telefonları çıkmaya başladı bile.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Daha neyi tartışıyoruz?

AVEA şebeke yoğumluğu-iletilmeyen mesajlar-karşı tarafın açık olduğu halde aranamaması-ÇEKMEMEZLİĞİ ile meşhur..

TURKCELL şebekesine söz yok ama SÖMÜRMEDE tek numara. yılların tekelliğiyle geliştirmiş geçiren operatör.

VODAFONE ise Telsim i alarak ne AVEA gibi ne de TURKCELL gibi kendine has. Uygun fiyat tarife.. Şebeke sorunu yok.. Yakında Turkcell i indirecek tahtindan. boşuna en çok numara taşınan op. değil. :D

Ama Turkcell in VINN'ına söz ettirmem. :D :D

halil413

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
aveada ki 3g kullanman önce sana onay gelicek aldıgın gibi kullanamassın oda 1 hafta sonra ulasıyor

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakma ama kendi tecrübesizliğini Avea'ya yüklemen yanlış yok neymiş 20Tl gitmişte müşteri hizmetlerine bağlanamamışsın Bi kere müşteri hizmetlerini aramak süre sınırı olmaksızın 50yada 60 Krş gibi bir rakam beklemesini bilirsen en tuhafıma gidende daha kullanmadan 4Gb kotayı doldurman kusura bakma bence suç sende Aveada değil SENDEÖrnek Fiat araba üretir satar bizlerde alırız diyelim ikimizde aynı arabadan aldık ve aynı yere gideceğiz ben arabayı nizami kullanıp en kestirme yoldan 5dk da hedefe ulaştım ama sen acemi olduğun için 5 dakikalık yolu 50 dakida ulaştın hem bi depo benzini bitirdin diyelim burda suç Fiat'ta değildir saygılar Avea olmasa bana paramı dayanır
Avea da hangi bölümden sorumlusunuz göreviniz nedir bu söylediklerimi söyleyen 500 adam var kusura bakmada hepimiz eşeğiz sen mi akıllısin

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Avea da hangi bölümden sorumlusunuz göreviniz nedir

yahu buralarda bayağı bi arkadaş var ki, değişik firmaların temsilciliğini, reklamını yaparlar.
LG'nin mi dersin, HTC'nin mi dersin, avea'mı dersin.. de oğlu de... valla ölümüne savunurlar...
ya görevliler, ya da başka bişey bu bilmiyorum...
ama maaşlı görevli değillerse şirketlerine haber verelim arkadaşlara haklarını ödesinler bi nevi yani. :)

nedimkavak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakma ama kendi tecrübesizliğini Avea'ya yüklemen yanlış yok neymiş 20Tl gitmişte müşteri hizmetlerine bağlanamamışsın Bi kere müşteri hizmetlerini aramak süre sınırı olmaksızın 50yada 60 Krş gibi bir rakam beklemesini bilirsen en tuhafıma gidende daha kullanmadan 4Gb kotayı doldurman kusura bakma bence suç sende Aveada değil SENDE
Örnek Fiat araba üretir satar bizlerde alırız diyelim ikimizde aynı arabadan aldık ve aynı yere gideceğiz ben arabayı nizami kullanıp en kestirme yoldan 5dk da hedefe ulaştım ama sen acemi olduğun için 5 dakikalık yolu 50 dakida ulaştın hem bi depo benzini bitirdin diyelim burda suç Fiat'ta değildir saygılar Avea olmasa bana paramı dayanır

arkadaşım bende avea kullandım ve bana konuşma ücreti olarak 1,500 TL kitlediler netmiş internete girmişim yahu okadar acemide değiliz hadi girdik diyelim bi fatura bukadarmı gelir onuda geçtik bu gaturayı öylede böylede ödeyeceksin dediler bana bende ödemeye başladım 4. eşit takside böldürdüm 3. taksidini ödemeye çalıştım kredi kartından ilk başta onay vermedi bende tamam dedim bekleyin geliyorum karşıya geçtim bankamatiğe bi baktım hesabımdan para çekilmiş bende bankadan dekont istedim ve yüzlerine vurdum dekondu beni uğraştırdılarda uğraştırdılar en sonunda Tüketici mahkemesine verdim bunları bakalım daha sonuç bekliyorum ve bunlaralada yetinmeyeceğim hakem heyetinde haklı bulunduktan sonra bunlara maddi manevi tazminat davası açıcam avukat arkadaşım var ona sordum kesinlikle kazanacağımı söyledi kendisi merak etmeyin yani arkadaşlar hepinizin intikamını alıcam ben!!!

Suicide Veil

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Gsm'lerin hepsi birbirinden kötü, en iyisi telefonu sadece zaruri ihtiyaçlar için kullanmak

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
arkadaşım bende avea kullandım ve bana konuşma ücreti olarak 1,500 TL kitlediler

yahu biz uyanık diye bir turkcell'i bilirdik ya, desenize turkcell bayağı amatör kalmış bunların yanında...

hani bazı uyanık marketler var, başkalarının on liraya sattığı bir malı 5'ten satarlar, siz ona aldanır gider alış veriş yaparsınız, ondan almadığı beş lirayı diğer kalem mallardan misliyle çıkarırlar, ruhunuz bile duymaz. avea o hesap!

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Avea da hangi bölümden sorumlusunuz göreviniz nedir bu söylediklerimi söyleyen 500 adam var kusura bakmada hepimiz eşeğiz sen mi akıllısin
Estagfirullah ben asla şahsına eşek yakıştırması yapmadım yapmam. Benim dikkat çekmek istediğim nokta hangi hat olursa olsun hepsinde biz kullanıcıların eksik bilgi sahibi olmamız şartları bilmememizden ve bazılarımızın tecrübesizliğinden dolayı faturalar kabarıyor ve bu durum onların ekmeğine yağ çalıyor ben aveanın görevlisi felan da değilim merakımdan dolayı bu tür şikayetleri okyorum ve bizler daha dikkatli olursak bu tür şikayetlerde %90 azalma olacağını düşünüyorum uyanık olalım hep birlikte dediğim örnekdeki gibi 5 dk lık yolu 50 dk da gitmeyelim 1litrelik yolda bir depo bitirmeyelim sonra araç üreticilerini şuçlamakla bişey elde edemeyiz

NeoCrys

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şahsen şuan memnunum operatörden, şimdilik süpriz fatura gelmedi.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
vodafone kullanıyorum 6 yıldır memnunum bi sorunum yok

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Hattımda şu anda aria yazıyor ve 8 yıldır avea kullanıyorum :) Faturalı hat kullanmıyorum. Hiç sizin gibi sıkıntı yaşamadım. Çekmeyen yerler var fakat her yerde çekmiyor demek yanlış olur. Mesajlarımda çok nadir ulaşmama sorunu olur. Turkcell'in çekim gücü daha iyi buna diyecek sözüm yok. :)

abre06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
avea müşteriye nerden geciririm diye bakıyor olaya amacları hizmet değil tamam para kazana kazanma demiyorum ama karşılığınıda ver

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben 3 haftadır aveanın şikayetimebakmasını bekliyorum biz size dönecegiz dediler 3 hafta geçti MAhkemeye Gidiyorum Pazartesi Dönen Olmadıgı Gibi HerTelefona Yıgınla Ödeme Yapıyorum nerdese Fatura Bedeli Kadar Harcadım

Silence

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşım aldı avea faturalı 80 tl sınırsız paket faturasını ödedi 1 hafta sonra 75 tl ara ödeme faturası geldi . Hakkaten korusun vallahi . Vodafone'luyum mutluyum :D

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya Biriniz Matametik Yapsın 1 mb 0,05 TL kuruştan ne yapıyor