ADSL nakil hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Ayd

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar,

Kocaelide kullandığım adsl hattımı 3 hafta önce istanbuldaki telefon numara nakil için başvurdum gerekli evrakları telekom müdürlüğünde imzaladıktan sonra 3 iş günü içersinde nakil işleminin tamamlanacağını söylediler. İki hafta beklememe rağmen adsl hattı gelmeyince ttneti aradım ve böyle bir nakil müracatı gözükmediğini söylediler. Tekrar telekom müdürlüğüne başvurduğum da sistemlerde güncelleme olduğundan bahsedip nakil talebinizi sisteme 2 Eylülde yeni girebildiklerini söylediler. Normalde 3 günde nakil işlemi tamamlandığını bildiren ttnet'i bu hafta pazartesiden beri aradığımda ise her aradığım günün akşamına kadar nakil işlemi olması gerektiğinden bahsettiler, artık aramaktan sıkıldım! 3. hafta bitmek üzere ve hala nakil işlemi tamamlanmadı..!

Konuyla ilgilenir misiniz ?

---------- Post added at 17:53 ---------- Previous post was at 12:41 ----------

Yapacağınız destek bölümünün de vereceğiniz desteğinde aq. Şu ttnet bölümüne ikinci kez soru soruyorum ikisine de cevap gelmedi. adsl i iptal edip superonline adsl e geçiş yapıyorum.!

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Tamam mk kızma.HayırLı oLsun.

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
aynısı benim de başıma geldi. şehirler arası nakil işlemi normalden uzun sürer dediler. 3 gün yerine 7 günü bulur dediler. 20 gün sonra bağlayabildiler. bu süre zarfında hattım da açık kaldı. kullanmadığım adsl in parasını ödedim.

eğer hattını kapatıp istanbulda yeni hat başvurusu yapsan 1-2 gün içinde bağlarlardı. nakil olunca böyle oluyor. "sistemde güncelleme var" bahanesini bana da söylediler. tt nin oyunu bunlar... nakil ücretsiz diye bilerek yapıyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim başıma gelen kimsenin başına gelmemiştir sanırım nakil işlemi için başvuru yaptıktan 1 gün sonra ekip geldi bişeyler yapıp gittiler eskinumaramı arıyorum böyle bir numara yoktur yanlış tuşladınız diyor yeni bir numara vermişler oda bana ait degil internet yok bu nasıl bir sisitem anlamıyorum numara degişikligi yapmadım sadece nakil işlemi yaptım ne internet var ne telefon yani normalde yok kulanamıyorum ama müşteri hizmetleri var diyoru :))