Avea'ya numarasını taşıyarak gelen gençlere özel yıkılan paket!

Bu konuyu okuyanlar

feza08

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Avea'nın yıkılan paketinde yok yok.
Ayda sadece 19 lira karşılığında 1gb internet+500 dakika her yöne+1000 sms her yöne.

Aveaya gelen gençlere her şey dahil yıkılan paket !

Aveadan Faturasız hatlara 19 TL ye yıkılan paket
Gerçek özgürlük için haydi Avea'ya !

TCKIMLIK NO nu yaz 1991'e SMS gönder, kayıt ol!
Sadece 19 TL ye, HERYÖNE 500 dakika + HERYÖNE 1.000 SMS + 1 GB data senin olsun !

Aklınızda bulunsun diye söylüyorum arkadaşlar. Bu paket sadece Avea'ya Numara Taşımayla gelenler içindir.

Eğer zaten Avea abonesiyseniz 1000 dakika Avea içi+1000 sms her yöne+1gb internet paketini her ay faturasız hattınızdan 19 lira karşılığında satın alabilirsiniz.

Unutmayın, hat sahibinin 25 yaşından büyük olması önemli değildir. Tek yapmanız gereken 25 yaşından küçük birinin TC kimlik numarasını 1991'e mesaj atmaktır.

Bu paket 1 sene boyunca numara taşıma ile gelenler için 500dk+1000sms+1gb şeklinde devam edecek olup 1 yıldan sonra 1000dk(avea içi)+1000sms her yöne+1 gb şeklinde yine aynı fiyat üzerinden devam edecektir.

Ben Turkcell kullanıyordum 2 senedir. Ama baktım git gide pahalılaştı, kafasına göre zam yapmaya başladı ona buna Avea ve Vodafone arasında kararsız kaldım. Vodafone Genç Avantaj 25 liraya her yöne 500 dakika ve 5000 sms vaadediyordu(ayrıca faturalıydı). Ayrıca numara taşımayla gelirsem 100mb internet ve +100 dakika her yöne (10 ay boyunca) olacağı yazıyordu.

Avea'nın yıkılan paketi ise 500 dakika(numara taşımayla gelenlere) 1000 sms ve vodafone a ek olarak 1 gb internet vaadediyordu.
Ancak avea konusunda çekincelerim de yok değildi. Şebeke meşgul hataları, şehrin göbeğinde çekmemeler, sürekli bağlantı kopmaları, hattan düşmeler vs. vs.
Ayrıca avea sürekli sürpriz fatura yolluyor diye de duymustum birçok arkadaşımdan. Bu da beni avea'dan soğutan sebeplerden biriydi. Ancak benim alacağım yıkılan paketin faturasız hatlarda geçerli olması fatura ile ilgili endişem olmamasını sağladı.

Derken yine numara değiştirerek avea yıkılan paket satın alan bir arkadaşımla görüştüm. Bana cevabı: ''Valla 1,5-2 aydır kullanıyorum, çok nadir kesildi. Mesaj iletilmeme sorunuyla karşılaşmadım, şehrin her yerinde çekiyor. Benim için sorun olmuyor, üstelik interneti de turkcell kadar hızlı olmasa da işimi görüyor." oldu.

Yani 2-3 yıl önce karşılaşılan tipik avea problemleri en azından şehir içinde geçmişte kalmış gibiydi. Hal böyle olunca 1 gb internetin de hatrına tercihimi avea'dan yana kullandım ve 23 ağustosta numara taşınmasını talep ettim. Bekliyorum, inşallah benim hattım da arkadaşımdaki gibi düzgün çalışacaktır.
Çok gözüm korkuyordu avea'dan başta ama artık aveanın o sorunları aştığını düşünüyorum. Özellikle 1800 mhz şebeke ile şebekenin meşguliyeti ortadan kaldırılmış sanırım. Bizim evden de her yerden gayet iyi denebilecek seviyede çekiyor (Iphone 4'te en az çektiği yer 3 diş) ki genel olarak 4 diş çekiyor.
Ben sizi hem kampanyadan haberdar etmek, hem de aveanın sorunlarını yavaş yavaş aşmaya başladığını iletmek için bu başlığı açtım. Umarım faydası olur. Forumda arama yaptım, bulamadım. umarım daha önce açılmamıştır :) iyi günler sevgili sdn ailesi.

eoktay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
bende iki tane faturalı hat vardı birini bu pakete taşıdım yaşımda tutmuyordu başkasının tc ile kayıt yaptım kullanıyorum gayet iyi memnunum interneti için numaramı taşımıştım.arama da yapıyorum.vodafone dan çok daha iyi çekiyor.diğer hattım vodafone şehrin göbeğinde işyerinde şebeke sıfır hiç yok o yüzden ikinci hat olarak kullanıyorum.

Son mesajlar