Pes 2011 sorunu

Bu konuyu okuyanlar

esadesadesad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar öncelikle merhaba. ben bugün pes 2011 i satın aldım. oyun güzel. fakat kafayı yicem:cursing:
Takımları seçiyorum. bilgisayarda oynuyorum bu arada. takımlardan sonra oyuncuların yerlerini falan seçiyorum, sonra başlangıç vuruşuna geldikten sonra takımdaki isimler çıkıyor. adamlardan tekini seçiyorum. maça başladığım zamansa bir tek seçtiğim adamı yönetebiliyorum. adam değiştirmeye çalışıyorum olmuyor. seçtiğim adam dışındakiler kendi kendilerine oynuyorlar. kafayı yicem. bunu nasıl düzeltebilirim ??? tüm takımı nasıl yönetebilirim yardım lütfen. oyunu ağız tadıyla oynayamadım daha.

legorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun girişinde size yardımlı yardımsız yarı yardımlı gbi seçenekler gelmiştir sen byük ihtimalle yarıdımsz flan seçmişsndir.ana menüden kontrol ayarlarına gel ordan buton ordan da gösterge ayarlarında yarı yardımlıyı seç :)

Meryem Demir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilemiyorum ama bahsettiğin şey become a legend moduna benziyor tek adam yönetebilme sadece o dediğin modda var Siz gösteri maçına gireceksiniz.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
oyun girişinde size yardımlı yardımsız yarı yardımlı gbi seçenekler gelmiştir sen byük ihtimalle yarıdımsz flan seçmişsndir.ana menüden kontrol ayarlarına gel ordan buton ordan da gösterge ayarlarında yarı yardımlıyı seç :)

çözümü bu

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kardeş maç içerisindeyken oyunu durdurup "tarafları seçin" bölümüne gel. Bu alt menüye girdikten sonra şut tuşuna bas. Sende "sabit" seçeneğindedir, onun için tek oyuncuyla oynayabiliyorsun. yön tuşlarıyla yardımlı, yarı-yardımlı ya da yardımsız seçeneklerinden birisini seç. takımın tamamını yönetirsin.
İkinci durum için ise, "oyun planı" menüsündeyken her seferinde menejere bırak gibi bir seçenek var. onu iptal edebilirsin ya da antrenör modu var "oyun planı" menüsünde. Ona kapalı dersen oyunu tamamen kendin yönetirsin.
Hayırlı uğurlu olsun :D

esadesadesad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
legorn evet orda bişeyleri tıkladım hemen oyuna başlamak için. yardımsızı seçmişim o zaman. tabi ben dayanamayıp oyunu sildim tekrar yükledim dikkatlice okudum herşeyi ileri diye diye düzeldi. teşekkürler yardımlar için arkadaşa diyimde bari silmesin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Saolun arkadaşlar ya 4 saattir bununla ugraşıodum sonunda yaptım çok saolun adamın hasısınız :D O kdr blog falan gezdim burdakini izledimde yaptım redoano saol kardeşim :) Şimdi oyunu zevkini çıkara çıkara oynuyacagım :devil:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyun planına gel en altta şeçenekler var oraya geldiğindi sağa doğru git veri yönetimi yazacak ondan sonra onu evetse hayıra getir