Bittorent ile önizleme yapmak?

Bu konuyu okuyanlar

LiMoNi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internetten sürekli araştırıyorum ama çözüme ulaşamadım.bu forumdada aradım bulamadım.
bittorrent de indirdiğimiz kadarını önzileme yapamaz mıyız?
illa başka program mı kullanmalıyım?

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bunun çözümü olsa torrent dosyalarında "sample" olmazdı zaten.

LiMoNi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sample dosya film indikten sonra olsa ne olur olmasa ne olur,saçma bişeymiş.dosyanın kendisine bakarım o zaman.

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
sample dosya film indikten sonra olsa ne olur olmasa ne olur,saçma bişeymiş.dosyanın kendisine bakarım o zaman.
Düşünce tarzın saçma. Sample dosyasının boyutu ufaktır genelde 10-20 arası. Filmin her hangi bir yerinden görüntü kalitesi için kesit verilir. Sadece o dosyayı indirirsin 1dk bile sürmez. Böylece görüntü ve ses hakkında bilgi edinirsin. Beğenirsen filmi indirsin.

LiMoNi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim indirdigim yerde sample yoksa?hatta indirdigim dosyanin icinden sample cikiyorsa?yine mi sacmalamis oluyorumm

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Benim indirdigim yerde sample yoksa?hatta indirdigim dosyanin icinden sample cikiyorsa?yine mi sacmalamis oluyorumm
Sample dosyası ayrı olur eğer dosya rarlı ise zaten fake'dir. Sample yoksa ss vardır onlarda yoksa yorumlar vardır.Yorumda yoksa ts , hd , br-rip gibi terimlerle kaliteyi belirtmişlerdir. Hiç biride yoksa zaten indirme.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
utorrent 3'te önizleme özelliği var ama kullanmadığım için neticesini bilmiyorum.