Berna çaldı, Bilge oynadı

Bu konuyu okuyanlar

CoNTeCAu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Megastar Tarkan'ın son albümündeki bir şarkısına remix yapacağını söyleyen DJ Berna Öztürk, gece kulübüne gelerek kendisini izleyen ablası Bilge'ye eniştesinin "Vay Anam Vay" şarkısını yayınlayarak jest yaptı.

Megastar Tarkan'ın avukat sevgilisi Bilge Öztürk, Beyoğlu'nda kardeşi Melda ve kuzenleri ile birlikte DJ kardeşi Berna Öztürk'ü izledi.

Alex Production tarafından Taksim Dali Club'ta düzenlenen özel gecede DJ'lik yapan Berna Öztürk, abla ve kuzenleri ile birlikte muhteşem bir gece geçirdi.

Kardeşi Berna'nın DJ performansını izlemek için gece kulübüne gelen Tarkan'ın sevgilisi Bilge Öztürk, gazetecilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Basın mensuplarının, Tarkan ile birlikte gelmemesine yönelik soruları yanıtsız bırakan Bilge Öztürk'ün, kuru kafa resmi taşıyan kolyesi ve şapkası dikkat çekti. DJ Berna Öztürk, gecenin ilerleyen saatlerinde Tarkan'ın "Vay Anam Vay" isimli şarkısını yayınlayarak ablasına jest yapmayı ihmal etmedi.

Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Berna Öztürk, "Tarkan'ın yeni albümünü çok beğendim. Yapım aşamasında da bazı şarkıları dinlemiştim. Şimdi ben de, onun bir şarkısına güzel bir remix yapacağım. Türkiye'de popüler müzik piyasasında Tarkan bir numara. Ötesinde kimse yok. Çok güzel sesi var. Ne yaparsa makbuldür. Son albümü Türk Dil Kurumu'ndan (TDK) tebrik aldı. Bence de sözler, akılda kalacak şekilde, uyaklı. TDK beni de tebrik ederse memnum olurum" diye konuştu.

Kaynak