Nokia c5-03 internet problem

Bu konuyu okuyanlar

veyselkarani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba nokia c5-03 telefonum var internete kablosuz sifresiz aglara baglamıyor mesela marketlerde internet sifresiz ama baglanmıyor agı buluyor baglanıyor bagladı diyor aa bir siteye girince geçersiz diyor

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
ağ şifresiz olsada mac adresi filitrelemesine takılıyor olabilir. Bağlantının sorunsuz olduğu bildiğin bir yerde dene aynı şeyi gene yapıyormu.?

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Nokia'ya tam destek :) Sorunu tam olarak ayrıntılı yazarsanız en kısa sürede yardımcı olurum.

Not: Android'e inat :)

veyselkarani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WPA sifreli agım var sifresini girince internete girebiliriyorum. Ama Marketlerdeki kablosuz aglara giremiyorum. Mesela migros kablosuz agını görebiliyorum baglan diyince baglanıyor ama internete wlan ile baglandıgımda "geçersiz sunucu ismi" hatasını veriyor sayfalara baglanamıyorum

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Geçersiz sunucu ismi modemden dolayı telefonluk bir durum yok, ya yeniden tekrarlayacaksın ya da modemi restartlayacaksın. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonum gayet normal internete girerken bugün bişey oldu ve girmiyor sürekli hata veriyo, yeni bir yazılım yükleyecektim hafıza dolu uyarısı alınca ben de uygulamalardan birkaç program sildim ondan mı acaba? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim nasıl bir telefondur su c5-03 kafayı yiyorum ömrümden omur gıdıyor interneti görüyor bağlandı diyor sayfa açmıyor lütfen yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
c5 telefonum var internet paketm var ama paketi algılamıyor sanırım giriyorum ama kullanamıyorum bağlantı yok diyor yardıım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum kablosuz internete bağlanmıyo keni kendine kapanıyor