Online alışveriş için site tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Online alışveriş için site tavsiyesi lazım hangi siteler güvenilir sizce tel alacamda

bide site önerilerine konu açamıyorum oraya yazacaktım normalde ama 100 mesaj şartı koymuşsunuz

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ben sahsen dusunecek vaktim yoksa teknolojix/teknosa/bimeks/vatan gibi taninmis sirketleri daha guvenli buluyorum cunku sorun cikinca sikayet etme hakkin var. paravan mini bir sirketten alinca sorun cikabiliyo. :) ve adamlar banane kardesim bozuk denk gelmis veya istedigin sey yerine patates cuvali cikmis da cok da umurumda diyebiliyolar .piyasada yoksa veya cok pahaliysa olmasi gerektiginden gitti gidiyor veya sahibinden felan gibi siteler de gorece guvenlidir. en azindan benim gordugum kadariyla boyle :p

mardecity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben önce akakçe.com dan fiyatlarına bakıyorum genelde sonra gittigidiyor veya hepsiburda.com dan alışveriş yapıyorum

byozann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburada ve incehesap ı kullanıyorum incehesap da çeşit fazla yok ama fiyatlar piyasadan düşük sürekli kullandığım site

sefakopan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburada vatan computer teknosa biraz pahalı ama güvenilir..

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Hepsiburada son zamanlarda bozmaya başladı. Cep telefonu olarak ne durumda onu bilmem tabii. Büyük marketlerin siteleri daha güvenilir şimdilik.

Champion78

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
hepsiburada son aylarda bozdu sanki, müşteri hizmetlerine ne mail ile ne de telefon ile ulaşılamıyor. üründe problem çıkmazsa hepsiburada sağlamdır :D alternatif olarak vatan ve hızlıal kullanıyorum ve memnunum şimdilik..

mustafa_262

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben önce akakçe.com dan fiyatlarına bakıyorum genelde sonra gittigidiyor veya hepsiburda.com dan alışveriş yapıyorum

aynen bişe alacağım zaman akakceden fiyat araştırması yapıyorum ürünlere gözatıyorum falan... ürün kodunu google dan yazıyorum başka firmalarada bakıyorum fiyatlara o şekil alıyorum ürünü.. akakce güzel site farklı alternatifi varmı bilmiyorum daha iyisi varmıdır akakceden ?

hasanozen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Netsiparis var arkadaşlar bilgisayar kategorisi için çok iyiler

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Teknosa pahalı ama değişim de sıkıntı çıkarmıyorlar ve kargo parasını onlar karşılıyorlar bu yönden iyi.

Vatan Bilgisayar'da çeşit az ama fiyat ve hız açısından en iyisi bence. 18-20 saatte gelen siparişlerim var. UPS benim evi daha öncelikli görse 12 saatte bile gelir.

HB ise 2 defa alışveriş yaptım ve 1'inde hemen ertesi gün geldi, diğerinde ise 3 parça olan alışverişimin 1 parçasını hemen 2 parçasını 2 gün sonra yolladı fena değil.

Petburada.com ise harika bence hayvan besliyorsanız. Ayıplı ürün çıktı ve ürünü geri istemediler bana daha iyisini kargo parası almadan, ürün ücreti almadan yolladılar ve siparişler hemen ertesi gün yollanıyor zaten tavsiye ederim yine.

BrkArsy_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni tanıştığım ve baya iyi oluduğunu düşündüğüm avantajix sitesi, alışveriş siteleri arasında alışveriş yaparken para kazandıran bir site diye geçiyor denedim ve baya memnun kaldım,resmen alışveriş yapıp üstüne bide para aldım :D

Bakmak isteyenler için link: http://www.avantajix.com

Oguz_K

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba konuyu hortlatmak istemem ama www.genisreyon.com yeni bir site ama çok güzel hizmet ve fiyatlar var. Ürün yelpazeleride epey bir geniş herşer var yani. Tavsiye edebiilirim.

adams1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet üzerinden spor ayakkabı alırken, www.korayspor.com adresinden alışveriş yapıyorum.Çok uygun ve çok hızlılar.

ankarali_gnc"

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hepsiburada.com sapıttı artık kargo gondermıyor telefon ediyorsun adam gibi ilgilenmiyorlar benım sırf çantasını 24saat garantı verdıgı halde 4gunde anca gonderdiler..adamlar alakayı feln kesmısler ıyıce hepsiburada.comu tavsıye etmem

del_carmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizdeburada yı deneyebılırsın teknojık bursa osmangazı den satısları yapıyorlar.
gayet memnunum ılk uyelerınden bırıyım
not : kahramanmaraştayım ve akrabalıgım yoktur :D

revalition

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
EN İYİ ALIŞVERİŞ SİTELERİNDEN BİRİ www.alışverişonline.com SİTEDE HEM BİNLERCE ÜRÜN VAR.HEM ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ ÇOK FAZLA. AYNI ZAMANDA SİTE TASARIMI DA ÇOK ŞIK VE GÜVENLİ BİR SİTE BEN DE BURADAN SIK SIK ALIŞVERİŞ YAPIYORUM. GENELLİKLE BAYAN ÜRÜNLERİ MEVCUT AMA BUNUN YANI SIRA BİLGİSAYAR MALZEMELERİ FELAN DA VAR.

elifkeskin34

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
ben yeni bi site keşfettim www.zidaya.com die, çok güzel kampanyalar yapıo. bayramlıklarımı bile ordan almayı düşünüorum. ne aldıysam iki günü geçirmeden elime geldi. onun dışında cimriden yapıyorum genelde fiyat karşılaştırmalarını elektronik alımlarda zaten markayı tanıdığın için fiyat en önemlisi oluyor. sonra hangi site daha uygunsa forumlardan okuyorm. hepsiburadadan almıştım çoğu ihtiyacımı ama onlarda hem parça parça geldi hem de sorunlu geldiler. büyük site deyip çok da güvenmemek lazım sanki. küçük ama bu işi iyi yapanlar da var artık.

netmaniac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes bir site keşfediyor. Bende www.tektra.com.tr yi öneriyorum. Ipad,cep telefonu,tv, laptop, harddisk,flash bellek,kulaklık.... ne ararsan, çok UCUZ.! kargo da öyle.

cristogi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçen senenin konusu hortlamış :)) adam şimdiye aldığı telefonu eskitmiş yenisini almaya bakıyordur :)) vatan bilgisayar'dan yana kullanıyorum oyumu, Ama şunu da ekliyim hiç bir teknolojik aleti kargoyla alma taraftarı değilimdir, parayı verince elimde olsun isterim.

yaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teknosadan sanalreyonumdan ve özellikle ithal cihaz satan firmalardan uzak durun bozuk çıkarsa her iki firmada almıyor geri, bimeks veya magazasından alırsan media markt bence en iyisi. Bimeksden elektronik cihaz çok aldım kutusundan herşeyine çok saglam bir şekilde geliyor. Cep telefonu alacaksın en iyisi internetten değil gidip görerek alırsan daha iyi bence. Galaxy ace s2 s3 aldım media marktdan bir sorun yaşamadım. S de kronik olan kulaklık sorunu vardı servis halletti bir günde yazılımla.

netmaniac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Site dediğin telefonla aranıp , bilddiğin benimle sohbet edecek.
Dün HTC yi aradım hindistanlı kadın bana bu saatlerde çalışmıyoruz dedi (robot)
Bugün mesai saatlinde aradım mısırdan bir adam açtı. Kapitalist dünya işte. (konuyu çok farklı biryere getirdim) :)

syktv

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Site dediğin telefonla aranıp , bilddiğin benimle sohbet edecek.
Dün HTC yi aradım hindistanlı kadın bana bu saatlerde çalışmıyoruz dedi (robot)
Bugün mesai saatlinde aradım mısırdan bir adam açtı. Kapitalist dünya işte. (konuyu çok farklı biryere getirdim) :)

HTC'yi niye aradın kardeş ?