Vodafone HTC Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Slm arkadaşlar;

Biraz önce telefonuma vodafone den bir sms geldi.
"süper interneti AKILLI telefonunuzla deneyin! Tarifenize 24 ay abone olun HTC Wildfire S ayda sadece 15 TL ek ödemeyle sizin olsun. Cep merkezlerimize bekliyoruz"

Sizce bu telefon nasıldır. abone olmaya değer mi?

bugüne kadar hiç akıllı telefonum olmadığı gibi deneyimim de yok. Ucuz diye ilgimi çekti nedersiniz? Alınabilir mi???

tşk

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/HTC-Wildfire-S-Cihaz-Kampanyasi.php
[URL]http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/WildfireS/main.html
[/URL]

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Şu an (ve gelecek 6 Ay İçinde) piyasaya çok daha guzel modeller cıkıyor. Bence 24 ay gıbı uzun bır taahhute gerek yok. Fiyatlar daha da ucuzlayacak diye okumuştum.
Biraz daha bekle derım :)

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Vodafone bugün reklamı vardı üst seviye HTC Sensation geldi 69tl 24 ay taksit..

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
o çok pahalıya geliyor :D
hani ucuz olsun akıllı olsun diye düşünmüştüm hem android kullanmayı öğrenirim demiştim

enesakan96

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kardeş orta seviye bi telefon ama sen androidle yeni tanışcağın için ihtiyaçlarını karşılacaktır ama yukardada denildiği gibi 24 ay biraz fazla ve sonbahara doğru fiyatlar biraz daha ucuzlayabilir

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
15 lira ek ödeme uygun bir fiyatmış gibi görünebilir ama asıl önemli olan mevcut durumda aylık ne kadar fatura ödediğiniz. Yüksekse wildfire s yerine daha iyi bir modele yönebilirsiniz.

Telefon olarakta özellikleri çok yüksek değil, ama işinizi kesinlikle görecektir. Hele daha önce hiç akıllı telefon kullanmamışsanız uzunca bir süre elinizden düşürmeyeceğinize eminim :)

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
cevaplar için tşk ederim. En iyisi sonbahara doğru bakmak o zamana belki daha iyi kampanyalar ortaya çıkar

grasorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben eşime aldım wildfire s güzel telefon kampanya da fiya tı da makul telefonla ilgili sormak stediğiniz varsa yanıtlayabilirim

de-

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Aylık ne kadar ödüyorsunuz..?
Bende 1 hafta oldu alalı aylık ödemem (cepçiftçi faturalı) heryöne 1000dk=40 TL + telefon için 10 TL toplamda 50 lira.6ay boyuncada aylık 250mb internet bedava.Buarada telefon çok kullanışlı her işimi gördüğü gibi hiçbir sıkıntısını görmedim şimdiye dek.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bende 1 hafta oldu alalı aylık ödemem (cepçiftçi faturalı) heryöne 1000dk=40 TL + telefon için 10 TL toplamda 50 lira.6ay boyuncada aylık 250mb internet bedava.Buarada telefon çok kullanışlı her işimi gördüğü gibi hiçbir sıkıntısını görmedim şimdiye dek.

Hım teşekkürler ben faturasız hat kullanıyorum almak için faturalıya geçmek gerekecek herhalde.:)

grasorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aylık 500 dk heryöne ve sanırsam 5000 sms var 20 lira 15 lira da cihaz parası toplam 35 lira ödüyorum

tugayucan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu tip kampanyalar güzel olsada taksitleme çok uzun sürüyor ve daha pahalıya geliyor belki düşünebilirim yinede almaya paylaşım için teşekkürler

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bu tip kampanyalar güzel olsada taksitleme çok uzun sürüyor ve daha pahalıya geliyor belki düşünebilirim yinede almaya paylaşım için teşekkürler

arkadaşım pahalıya geliyor dediğin cihaz sana 240 tl ye geliyor ve bu cihazı 240 tl ye almak bedavaya almak gibi bir olay