Sony Ericsson Xperia Neo!999Tl Öneriniz?

Bu konuyu okuyanlar

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
[video=youtube;Ly1uJ93r-0k]http://www.youtube.com/watch?v=Ly1uJ93r-0k[/video]

Fiyatı 999 Tl olacağı söyleniyor forumumuz makalesinde.999Tl'ye değer diye düşünüyorum ne dersiniz alsak mı? Tek aklıma takılan sonyericsson'un yazılım hatası vermesiymiş.
[h=1] Ericsson Xperia Neo Türkiye’de[/h]

mardecity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam ben 4-5 gün oldu alalı sürümü 2.3.3 ,şimdilik memnunum telefondan bi arıza vermedi :D

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
hocam ben 4-5 gün oldu alalı sürümü 2.3.3 ,şimdilik memnunum telefondan bi arıza vermedi :D

İşte beklediğim an :D

Kardeş telefonun performansı nasıl oyunlarda ?
Fotoğraf ve video kalitesi tatmin ediyor mu?
Son olarak kaça nereden aldın :)

mardecity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
angry birds oynuyorum takır takır bi de kendisinin lets golf diye bir oyunu var rakılmadan etmeden oynuyorum. Daha pek oyun yüklemedim olanlar bunlar:D
ön kamerası vga zaten diğer kamera 8 mp ve hd video çekebiliyorsun yanlız bi şeyini sevmedim 8 mp de zoom yapamıyorsun
son olarak :D 1071 tl ye hepsiburda com.dan aldım ama 5 gün sonra geldi sen başka yerden bulursan ordan al.

bence xperia arc tan daha iyi ve artı özellikelri var mesela ön kamerası ve kulaklık girişi hdmi ve usb girişleri üstte arc ta ise kulaklık girişini yan tarafa koymuşalr hangi akla hizmetse :D

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
angry birds oynuyorum takır takır bi de kendisinin lets golf diye bir oyunu var rakılmadan etmeden oynuyorum. Daha pek oyun yüklemedim olanlar bunlar:D
ön kamerası vga zaten diğer kamera 8 mp ve hd video çekebiliyorsun yanlız bi şeyini sevmedim 8 mp de zoom yapamıyorsun
son olarak :D 1071 tl ye hepsiburda com.dan aldım ama 5 gün sonra geldi sen başka yerden bulursan ordan al.

bence xperia arc tan daha iyi ve artı özellikelri var mesela ön kamerası ve kulaklık girişi hdmi ve usb girişleri üstte arc ta ise kulaklık girişini yan tarafa koymuşalr hangi akla hizmetse :D

Zoom olmaz mı canım :)
Resmi sayfadan dijital zoom olduğundan bahsediyor.

2hek1za.png

mardecity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
walla hocam 8 mp de zoom yapmaya çalışıyorum ama bu çözünürlükte yakılaştrıma yapılamaz diyor hatta 6mp de de yapamıyorsun şimdi bi daha denemdim emni olmak için :D ancak 2 mp 4:3 ve aşağısında yapıyor

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
walla hocam 8 mp de zoom yapmaya çalışıyorum ama bu çözünürlükte yakılaştrıma yapılamaz diyor hatta 6mp de de yapamıyorsun şimdi bi daha denemdim emni olmak için :D ancak 2 mp 4:3 ve aşağısında yapıyor

Değişik.Neden acaba bilen biri çıkar elbet.Ben Ankara'da Teleses'ten almayı düşünüyorum bir tek onlara vermişler şimdilik.

mardecity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
walla benim hoşuma gitmeyen tarafı buydu onun dışında bi eksiği yok cihazın alırsan da hayırlı olsun şimdiden

mardecity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sağolasın :) Kulaklıktaki ses kalitesi nasıl

onu untmuşum bak o zaten manyak önceden benim nokia n73 vardı şimdi bundaki sesi duyunca dedim ben önceden müzüik mi dinliyormuşum ses kalitesi çok iyi. kulaklığı takıp dışarı çıktım son ses açtım istanbul da dışardan gelen sesleri kesinlikle duymuyorsun :D

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
onu untmuşum bak o zaten manyak önceden benim nokia n73 vardı şimdi bundaki sesi duyunca dedim ben önceden müzüik mi dinliyormuşum ses kalitesi çok iyi. kulaklığı takıp dışarı çıktım son ses açtım istanbul da dışardan gelen sesleri kesinlikle duymuyorsun :D

Sağolasın olursa kafama takılan bir sey sorarım :)

mardecity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tmm elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ben de yeni yeni keşfediyorum telefonu :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3

malesef sony ericsson'un insanı sinir eden özelliklerinden biridir bu. t707 kullanırken kartşılaştım ilk olarak bu sorunla. 3.2mp de zoom yapamazsınız uyarısıyla karşılaşınca şaşırmıştım. 2mp de de yapmıyor. ancak vga'da. sinir olmuştum. bu smartphone'da olmaması daha da şaşırttı beni. çok büyük saçmalık. bi kameraya zoom yapamayacak kadar mı kötü duruma geldiler.

surfer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,
xperia neo almak istiyorum ama bazı sorularım var cevaplarsanız sevinirim:)

mesaj yazmak kolay mı işkence mi? mesajlaşmayı baya seven biriyim rahat eder miyim bu telefonla?

telefonu yan döndürdüğünüzde menü falan dönüyo mu yoksa sadece kamerada, oyunlarda falan mı ekran dönüyor?

bir de telefonun memnun olmadığınız bi özelliği var mı zoom dışında?

teşekkürler..

sinnerxx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Dileyenler 941 TL den BİMEKS Mağazalarından NEO mavi ve kırmızı telefonları alabilirler.

Bende Optimus Black vardı. Gelince NEO yada ARC alırım diyordum ama genel manada baktığımda sadece EXMOR teknolojisi bir fark yaratmış durumda. Onun dışında pek bir fark göremedim ürünlerde.

Kalite ve müzikde ses iyi. Ama zil sesi ortalama. Arka kapağa yerleştirme huyundan vaz geçmedi telefoncular. 5800 gibi yanlarrda olsa da sesi rahatça duyulsa.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Acıkcası benım hayalımdeki telefon Neo.Kesınlıkle almayı düşünüyorum.Bu başlığı takıp edicem. Birde Surferın sorusuna yanıtı bende merak edıyorum.Ankarada bimeks mağazası yakın yerde var bıze.sanırım oradan alırım.

Unutmadan FM Radyo varmı ?

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
http://www.bimeks.com.tr/magazalar/default.aspx?mid=ORN bu linkte mağazaların listesi ve adresleri mevcut. smartphone'da fm radyo mevcut. fakat ben acele edilmemesi görüşündeyim. sony ericsson kalitesi soz zamanlarda iyice sorgulanmaya başladı. umulmadık modellerde kestiği güncelleme desteği, türkiye pazarında satılan ürünlerde ortaya çıkan yazılım sorunu ve teknik servis sıkıntısı kullanıcıların canını sıkıyor. bir süre daha beklenmeli bence.

surfer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır bide sony ericsson xperia pro var. bu modelin klavyelisi.. o ne zaman gelir ki Türkiye ye? olsa onu alırdım. şimdi neo alıp 2-3 ay sonra türkiye ye gelirse de pişman olurum açıkçası.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
xperia pro türkiye pazarına gelmeyebilir. ayrıca smartphone tasarımı biraz kaba olmuş gibi. kalınlık ve ağırlık çok fazla. klavye tasarımı basit geldi bana. fiyatı hakkında net bir bilgi yok şu anda.

ynspls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben aldım yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. Şu an için sorun yok Ereyon da kampanya vardı devam ediyormu bilmiyorum worde 950 tly 12 taksit yaptılar ayrıca hızlı gönderi ile aynı gün kargoladılaR.

nickyname

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar bende alcam ama size sorum şu android telefonlara nası oyun yükleniyo ben zaten oyun için alcam o telefonu şimdi diyceksiniz ozman play al diya dandirik bi kızak için deymez çünkü butonlar tam değil spiderman oynarken arada sırada basmak lazım dokunmatiğe bide ben alınca neo nun usb girişine joystick bağlayıp eğer algılama kısmı varsa genelde 1-2 sinde görmüştüm telefonların ordan oyun aracı olarak ayrlıyıp oynanırmı ki

configure

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya arkadaşlar bende alcam ama size sorum şu android telefonlara nası oyun yükleniyo ben zaten oyun için alcam o telefonu şimdi diyceksiniz ozman play al diya dandirik bi kızak için deymez çünkü butonlar tam değil spiderman oynarken arada sırada basmak lazım dokunmatiğe bide ben alınca neo nun usb girişine joystick bağlayıp eğer algılama kısmı varsa genelde 1-2 sinde görmüştüm telefonların ordan oyun aracı olarak ayrlıyıp oynanırmı ki

Ne demeye çalıştığını inan anlamadım...

playboys

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ne demeye çalıştığını inan anlamadım...
pardon yani durum şöyle ben telefonumu sırf oyun için alıyorum ve alcağımda xperia neo ve oyun için olduğunu belirttiğimden aynı fiyata xperia play var ve ben de bi haberde telefonlar için uzaktan joystick haberini okumuştum yani play in kızağı ozaman bir işe yaramaz hani bu uzaktan joystick haberi demiştim ya ben bunu neo nun usb girişine joystick imi taksam bi oyuna girsem acaba algılarmı oynarmıyım muhakkak oynayamam çünkü oyun dokunmaya duyarlı ama xperia play için olanı indirsem oynarmıyım bunu merak ediyorum çünkü onda tuşlara duyarlı ve komik gelcek ama ben hiç android telefon kullanmadığımdan ilk kez kullancam arkadaşımın nokia c7 sinde bişey sokulduğu zaman alglama yeri vardı orda algılama ayarını seçiyodun pc,medya aygıtı filan bu android teldede varsa yapsam bu işin imkanı varmı imkanı varmı dediğim şey xperia neo dan ub joystick i takıp oyun oynamak

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Xperia Neoda Ön Kamera Olmasına Rağmen Görüntülü Görüşme Yok Haberiniz Olsun.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
yeni güncellemeler ile o özellikte gelcek hiç dert etmeyin alcam 15-20 gün sonra neo yu

Bak bunu bilmiyordum.Güncelleme ile düzeliyorsa bı eksiğim kalmayacaktır demektır.
[MENTION=169120]playboys[/MENTION] Güncelleme Olduğunda Ya da özellik yuklendığınde Özel Mesaj İle haber edersen sevinirim :)

Son mesajlar