Nokia X7 İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Coook nokia kullandim hala daha kullaniyorum(mecburuyitten); bundan sonra bedavaya konusturan bir model cikarirsa ilgimi ceker ancak :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
bi zamanlar bugünün iphone'unun uyandırdığı merakı uyandırırdı nokia'nın yeni çıkan modelleri.
ne ki artık ilgiyi de, alakayı da yitirdi, kaybetti nokia. artık şöyle telefon çıkarmış, böyle telefon çıkarmış umur etmiyorum.
pek öyle kimsenin umur ettiğini de düşünmüyorum artık. az sayıda kalmış nokia fanatikleri haricinde...
bir samsung gibi, bir iphone gibi yeni heyecanlar, yeni teknolojiler uygulayabileceğine dair kimsede bir inanç, umut kalmamış ki...
adamlar hala 320x480 gibi çözünürlükte debelenip duruyorlar... niye ilgi duyayım ki...

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
şekil yok yeni bir teknoloji yok ,,,millet ıphone ,android derken bu hala symbian diye uğraşıyor....

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
çözünürlüğe bak ram'a bak bu nokia insanları iyice aptal yerine koyyor bu telefonu faiş fiyatla satar ve milette alır :D

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bende Symbian Cihazlarını sevmiyorum ama Meego ile beraber epey düzelecek. Yani N9 ile beraber. Büyük ihtimalle N9 Türkiye'ye gelecek Bazı Nokia Shop'lar önsipariş alıyor. Bu N9 Gerçekten Güçlü bir cihaz olacak. Özelliklerine bakıp yanılmayın iş işletim sisteminde bitiyor. Nokia N900 ü bilen kullanan bu cihazın neler yapabileceğini daha iyi kavrar :)

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
kimse kusura bakmasın ama harbi geri zekalı bu adamlar başka yorum yok :D önce bacaklarına sıkıyorlar en sonda kafalarına sıkacaklar :D

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Nokıa Telefonlar Fotokopi Çekilmiş gibi, artık dönüp bakmıyorum bile.