Haber7.com

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bu siteyi takip ediyorum çünkü güncelleği hoşuma gidiiyor.Ama dün öyle bir şey yaptıki bir daha affetmeyeceğim.

Link(dikkat ederseniz bulursunuz)

S
eçimlere kadar bahsi geçen asker-siyasetçi aleyhinde yazılar haberler paylaşıldı.Açıkça bertaraf edilmeye çalışılıyor "Efsane Komutan" birçok kişiye izin vermiş olabiliriz ama bu şahsı yedirtmeyiz!!!

Haber7'nin yaptığı bir hata değil...

Ordudaki tek dürüst ve cesur komutan!!!!

Konu kesinlikle siyasi değil hiçbir şey ima etmedim.En azından konunun kilitli olmasını silinmemesini rica ediyorum....

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Vakti zamanında ben de takip ederdim o siteyi ama şimdi kendimden utanıyorum bu yüzden. Ne büyük gafletmiş.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
benim kaynaklarım belli arkadaş ne haber7 ne kanal7 ne samanyoolu ne doğan grubu bunlar gereksiz

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
ne var ki haberde? adamın açıklmasına yer verilmiş ?

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ne var ki haberde? adamın açıklmasına yer verilmiş ?

Haber7 nin sitesindeki haberin yazısı :

adszlj.png

Yazıda geçen "HAK-PAR" hakkında kısa bilgi :

Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR) Türkiye'de kurulu sol kanat bir siyasi partidir. Etnik Kürt kimliğiyle ön plana çıkmaktadır. Partinin başlıca kuruluş amacı, Türkiye'de yaşayan etnik Kürt vatandaşların sorunlarının çözümüne yardımcı olmak ve Kürt dilinin konuşulabilmesi başta olmak üzere birçok hak ve özgürlüğün teminat altına alınmasını sağlamak olarak gösterilmektedir. Siyasi arenada Türkiye'nin Federal bir yapıya bürünmesini savunan HAKPAR, bu yönüyle DTP gibi benzer partilerden ayrılmaktadır. Genel Merkezinin Diyarbakır'da oluşu bunun göstergesidir. Şu anki genel başkanı Bayram Bozyel'dir. Daha önce Sertaç Bucak ve Abdülmelik Fırat idi.

Kaynak

@1907 nin dediklerine katılıyorum. [MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] şimdi farketmişsinizdir..

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Malesef Haber7 tarafli kimilerine göre yandas evet öyle aslinda hükümeti elestirmenin dozunu az kacirdinmi hemen yorumun yayinlanmiyor...
Bu sadece haber7 ye degil diger yandas medyalarinda dogal olarak icersinde var mesela muhalefete yorum yapiyorsun dozu kacirdin editor yorumu yayinlamiyor...

Osman pasa kibrista Tümen komutanimdi bir kac kez görmüslügüm var kendisini yakindan tam asker diger komutanlardan ayri tutuyorum kendisini..

Kisacasi bu memlekette benim gibi parti tutmayan kisilerin yorum yapmasi cok zor cunku hukumetede muhalefetede ayni yerden bakabiliyorum...
Ha partim yok derken asiri Türk milliyetcisiyim bunuda acikca vurgulayim yanlis anlasilma olmasin diye Millyetciyim derken partim yok ama

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Malesef Haber7 tarafli kimilerine göre yandas evet öyle aslinda hükümeti elestirmenin dozunu az kacirdinmi hemen yorumun yayinlanmiyor...
Bu sadece haber7 ye degil diger yandas medyalarinda dogal olarak icersinde var mesela muhalefete yorum yapiyorsun dozu kacirdin editor yorumu yayinlamiyor...

Osman pasa kibrista Tümen komutanimdi bir kac kez görmüslügüm var kendisini yakindan tam asker diger komutanlardan ayri tutuyorum kendisini..

Kisacasi bu memlekette benim gibi parti tutmayan kisilerin yorum yapmasi cok zor cunku hukumetede muhalefetede ayni yerden bakabiliyorum...
Ha partim yok derken asiri Türk milliyetcisiyim bunuda acikca vurgulayim yanlis anlasilma olmasin diye Millyetciyim derken partim yok ama

Ben Osman Pamukoğlu'yla tanışmadım fakat diğer yazdıklarının hepsinin aynısından bende de var :) . Bu devirde savunacak parti yok artık.. Biz milletimize sahip çıkalım yeter.. Kaleyi içten fethetmeye çalışanlara engel olalım.. Osmanlı yıkıldığında Türk Milleti olarak bağımsızlımız için savaşırken "parti" yoktu... Aracı amaç haline gitiriyorlar artık

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Birde haberin altındaki yorumlara bakın bir kişi bile farketmemiş farkedenleri de yayınlamazlar zaten.

Haber7 nin bugünlerde biraz kuyruk acısı varda tüm düşmanlarına saldırıyor...

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
diycek bisey bulamadim . resmen carpitilmis haber. rutuk veya gazeteler vb basindan sorumlu denetim kurumunun gerekli cazayi vermesi lazim. yanlis bilgi sucu :p
chp baskani erdogan yadak akp baskani kilic.oglu deseler ayni sey.
ki ole bisey olsa kiyamet kopardi :D

Ozgurky

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
HEPAR'ı HAK-PAR ile karıştırmışlar veya kasten öyle yazmışlar. Oraya HAK-PAR yazınca Pamukoğlu'nun itibarının zedeleneceğini sanmıyorum.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Hükümet yanlısı yayınların kanalı başkada bişeye yaramıyo zaten

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Cevap vermeye lüzum duyan var mı üsttekine ? (!)

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Araştır. Gaza gelip duyduklarını anlatma.

Doğru düzgün konuş tanımadığın adam(ben) hakkında saygısızca konuşamazsın...

Ne yani Osman Paşa'nın dürüstlüğünü inkar mı ediyorsun ? Veya cesaretini ?

Osman Paşa televizyon programlarını çıkar ve aklına ne gelirse söyler hiçbir zaman siyasetçi edasıyla sallamaz kendi gerçeklerini anlatır.

Bizim ülkemizde asker-siyasetçi başarılı olamaz.Ancak adam bıraktı orduyu geldi adam gibi siyasetini yapıyor.İçten devirmeye kalkmıyor.

Bu cesaret değil mi ?

----------------------
Araştırması gereken sensin.

Haber7'yi suçluyordum birde burda da varmış yandaş....

---------- Post added at 20:31 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

Ben bugune kadar yaşayan kahraman görmedim.

Kahraman diyen var mı ?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Üyenin isteği ile, kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...