Autocad hatası

Bu konuyu okuyanlar

enderknt

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar autocadi silmem gerekiyordu program ekle kaldırda kaldır seçeneği yoktu bende program filestan sildim. Sonra geri yüklemeye çalıştığımda zaten yüklü olduğundan yükleyemeyeceğimi söyledi. Kayıt defterinden falan heryerden sildim ama geri yükleyemiyorum. Bilgisi olan varmıdır acaba?

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
hocam kurulum dosyalarının içine gir. 32 bit kullanıyorsan x86 klasörünün içine gir. Oradan acad.msi dosyasını çalıştırarak kaldırabilirsin. :)

***64 bitte ise x64 klasörü olması lazım.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
hocam kurulum dosyalarının içine gir. 32 bit kullanıyorsan x86 klasörünün içine gir. Oradan acad.msi dosyasını çalıştırarak kaldırabilirsin. :)

***64 bitte ise x64 klasörü olması lazım.
dikkatli okumadın sanırım program filesten sildim diyor :)
dostum bide kayıt defterinden buraya bak burdaki autocad kayıtlarınıda sil :)
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
dikkatli okumadın sanırım program filesten sildim diyor :)
dostum bide kayıt defterinden buraya bak burdaki autocad kayıtlarınıda sil :)
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

Sende dikkatli okumadın herhalde kurulum dosyalarından diyorum. Yani kurulum yaptığı klasörün içine girecek program files'a değil :)

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Eğer kuramazsan ZWCAD veya DraftSight dene. ZWCAD AutoCAD'e çok benziyor. DraftSight ise ücretsiz ve Windows/MAC/Linux sürümleri mevcut.

enderknt

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Yok olmuyor... Ne denediysem olmuyor, format atıcam sanırım.

champion

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Elindeki autocad'in üst verdiyonunu yüklemeyi denedin mi ?

ulass09

Asistan
Reaksiyon puanı
0
your uninstaller ile dene programı silinmedi görüo sora regaditten temizlio ben öle yapıyorum.

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaş senin ilacın bende bunlar bilmiyor :p :p 2 yıldır kullandıgım bi program Unınstall yapmak istiyorsun heralde yanlış okumadıysma gece gece, REVO UNİNSTALLER programını yükle. kayıt defterini , artta kalan kalıntıları tamamen bilgisayarın yapamadıgını yapıyor süper ötesi bi program.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
English cannot be installed without this component. See your system administator for more information. iletisi veriyor ve kurulumu yapamıyorum- win7 Autocad 2012 64 bit için

tecniker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
C:/ Haricindeki Başka Bir Yerel Diske Kurmayı Denedinizmi Hiç...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
program files (86) sildim kayıt defterindende sildim ama program ekle kaldırdan silemiyorum onar dedim olmadı değiştir dedim olmadı kaldır dedim olmadı lütfen biri doğru bişey söylesin acil 10.sınıfım 2. dönemde autocad 2007 ile çizim dersimiz var ve benim bilgisayarım da yüklü değil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
autocad çizimimi saveas yaparken yarıda kestim. sonra kopyala yapıştır yapınca çizimin içeriğinin yarısı yok oldu. dosyayı tıkladığımızda yandaki kutucukta çizim gözüküyor. içine girince eksik gözüküyor. Nasıl çözebilirim?
Acill...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar Autocad 2012 yükledim yükledikten sonra bir sorun ile karşılaştım dil seceneğini ingilizce yapmama rağmen dil japonca oluyor. yardım lütfen. ikinci dil seceneğinde ingilizce yer almıyor.

Birinci dil seceneği >>>> yükleme dili
ikinci dil seceneği >>>> proğramın ( bunları biliyorum )

memoli04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim autocad kurulum bu hatayı veriyor ne yaptıysam olmadı. virüs programlarını da kaldırdım olmadı. yardımınızı bekliyom .tşkler

Ekli dosyalar

• mm.PNG
    mm.PNG
    495.6 KB · Görüntüleme: 1,250

Enflation

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kurulumdan kaynaklı bir dil hatası alıyorsunuz muhtemelen,öncelikle güvenilir kaynaklardan setup'ı indirip kuruluma başlayın sırayla kurulum yeri konumu en son etkinleştirme ekranına autocad lisansınızı girdiniz mi sorun kalmayacağını düşünüyorum. son olarak indirdiğiniz setup'ın işletim sisteminize uygun olup olmadığını kontrol edin.

Son mesajlar