Tavsiye Edebileceğiniz Antivirüs Programları ?

Bu konuyu okuyanlar

SeMiH Ç.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullandığınız,memnun olduğunuz ve eğer full'se paylaşabileceğiniz bir a.v programı varmı? Şuan ESET kullanıyorum ama pek memnun değilim..Tavsiye edeceğiniz program sistemi fazla kasmassa iyi olur..Şimdiden teşekkürler..Bende kendi kullandığım programı paylaşıyorum..

çağlar522

Doçent
Reaksiyon puanı
5
kaspersky 2012 internet security' i önerebilirim sitemine bağlı olmakla birlikte çok stabil çalışıyor.Eger kasma filan olursa sezgisel tarama gibi özellikleri kısarak kasma sorununu çözebilirsin.

kadirdemir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bencede kaspersky ama para ödemeyeceksen yani satın alamacayaksan avira free kullanmanı tavsiye ederim

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Avira, Avast, AVG tavsiye edebiliriz.

eeeguray

Asistan
Reaksiyon puanı
2
emsisoft anti-malware kullanıyorum.ve tavsiye ederim

SeMiH Ç.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AVG, Avast ve Kaspersky düşünüyorum..Avast'ın sistemi yavaşlattığını duydum, Kaspersky'ında herşeye virüs diye uyarı verdiğini.. Doğrumudur acaba ?

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
AVG,Avast,Kaspersky arasından tartışmasız Kaspersky iyidir :)
Kaspersky her şeye uyarı vermiyor,virüs bulmada gayet iyidir.Hatalı da bulacağını sanmam.
Güvenlik duvarı da gayet iyidir.
Bana sorarsanız KIS :) NIS'de olabilir tabi

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
avg internet security kullanıyorum.hiç kasma filan yok.virüs bulmadada başarılı.

SeMiH Ç.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaspersky İnternet Security kullanmaya başladım..Şimdilik gayet memnunum.Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
ram ve işlemcin yeterliyse kaspersky kullan comodoyuda önerebilirim

lasofaten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avast, norton, kaspersky, bide bitdefender ama bn norton internet security 2011 kullanıyorum

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
virüs programlarınların da ayın tartışma gir bilgisayrın neyi kaldıyorsa oo onti vüris programını yükle dene begenmesen kaldır başkasını yükle bukadar basit.....

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ben de Kaspersky İnternet Security'i öneririm.En sevdiğim özelliği de uygulamaları güvenli(sanal) bir ortamda kullanma fırsatı sunması.Pek anlamam ama sanırım biraz deep freeze'e benzettim ben.Ayrıca Kaspersky Pure kullanırsan onda da ek olarak Password Manager da var.
Ücretsizlerden hangisi iyi pek bilmiyorum ama hepsinin arasında KİS en iyisi bana göre.Ama çoğu kişi kastığını falan söylüyor.Ben de pek öyle bir şey olmadı şimdiye kadar.Sadece güncelleme yaptığında kasıyor.O da 3-5 dakika sürüyor.

enesakan96

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende microsoft security essentials kullanıyorum gayet memlunum ayrıyeten az önce internnete gezerken şöle bişey gördüm ne kadar doğrudur bilemem ama benimki hemen buldu
AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin

Asagida verecegim satiri pc nizde yeni bir not defteri acip icine kopyalayin ve kaydedip kapatin. Bu asamada;

1)Hemen yakaladı ise antivirüs yazılımız harika çalışıyor demektir (sonuç mükemmel)benimki bu şekilde buldu
2)Hiçbir hareket yok; ama notepad dosyanıza sağ tıklayıp antivirüs ile "tara" komutunuzu verdiğinde yakalrsa program iyi çalışıyor demektir (sonuç iyi)
3)Halen bir hareket yoksa, hemen üzülmeyin. notepad in .txt olan uzantisini .com olarak degistirin. Bu durumda yakalarsa programınız vasat sayılır (sonuç ek trojan avcılarıyla fena sayılmayacak bir güvenliğiniz var demektir)
4)Tüm bunlara rağmen hala yakalamadi ise ciddi bir probleminiz var demektir!(sonuç hemen o yazılımı silin ve iyi bir AV kurun)

Ileri duzey testde ise dosyayi sıkıştırıp programinizin bulup bulamayacagina bakin.

KOPYALANACAK YAZI:

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Not: Üstte verilen yazı, antivirüs yazılımcılarının programı test etmek için kullandığı tamamen zararsız bir kodlamadır. İçiniz son derece rahat olsun. Ben 2 bilgisayarımda da kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım. Yine de size tavsiyem (antivirüs programınız zaten silecek) antivürüs programınız tarafından yakalanamadı ise notepad dosyasını geridönüşüm kutusuna gönderip oradan da silmek.

Alıntıdır...

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Çok üst bir korunma istiyorsan eset nod 32 smart security 4.2 lisanslı kullan yanında comodo firewallıda kullanırsan o zaman amacına ulaşırsın.. dene...!

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
ben hemen hemen hepsını denedım en çok norton 360 programını beğendım. kampanyalı oem sürümlerını kullanabılırsın.yada kaspersky pure kullan.kara lısteye düştüğü zaman yenı key yüklersın

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bende microsoft security essentials kullanıyorum gayet memlunum ayrıyeten az önce internnete gezerken şöle bişey gördüm ne kadar doğrudur bilemem ama benimki hemen buldu
AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin

Asagida verecegim satiri pc nizde yeni bir not defteri acip icine kopyalayin ve kaydedip kapatin. Bu asamada;

1)Hemen yakaladı ise antivirüs yazılımız harika çalışıyor demektir (sonuç mükemmel)benimki bu şekilde buldu
2)Hiçbir hareket yok; ama notepad dosyanıza sağ tıklayıp antivirüs ile "tara" komutunuzu verdiğinde yakalrsa program iyi çalışıyor demektir (sonuç iyi)
3)Halen bir hareket yoksa, hemen üzülmeyin. notepad in .txt olan uzantisini .com olarak degistirin. Bu durumda yakalarsa programınız vasat sayılır (sonuç ek trojan avcılarıyla fena sayılmayacak bir güvenliğiniz var demektir)
4)Tüm bunlara rağmen hala yakalamadi ise ciddi bir probleminiz var demektir!(sonuç hemen o yazılımı silin ve iyi bir AV kurun)

Ileri duzey testde ise dosyayi sıkıştırıp programinizin bulup bulamayacagina bakin.

KOPYALANACAK YAZI:

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Not: Üstte verilen yazı, antivirüs yazılımcılarının programı test etmek için kullandığı tamamen zararsız bir kodlamadır. İçiniz son derece rahat olsun. Ben 2 bilgisayarımda da kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım. Yine de size tavsiyem (antivirüs programınız zaten silecek) antivürüs programınız tarafından yakalanamadı ise notepad dosyasını geridönüşüm kutusuna gönderip oradan da silmek.

Alıntıdır...

Avast,mse,avira sonuç mükemmel..:) arkadaşın pcsinde denedim eset bulamıyor bazen..:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet yukarıdaki testi mcafee de uyguladım ve sonuç başarılı. ttnt in önerdiği yazılım. dosyayı hemen bulup imha etti..:thumbup1:

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,662
Sen onu bunu geç avast trojan bulmak için iyi bir antivirüs ama bilgisayarı biraz yavaşlatıyor. Avg ve eset iyi programlar ama mesela trojan buldu bunu kaldırmak sisteminizi çökertebilir diye yazı çıkıyor milleti korkutuyor ve yine de kaldır dediğin zaman kaldırmıyor ya da bilgisayar kafayı yiyor. En iyisi Kaspersky Internet Security. İki üç yıldır o senenin kasp. int. security programını kullanıyorum ve gayet de memnunum ben korsan kullanıyorum ama para ödemeyeceğim veya korsan kullanmam dersen avg yükle derim :)

kazuya89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk 3

bitdefender
kasperksy
norton

kaspersky çok kasıyo geriye bit ve norton kalıyo norton 360 öneririm hem iyi hem hiç kasmıyo

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
donanımın çok iyi ise Kaspersky ,değilse Eset Nod 32

Spacebear

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yıllardır Kaspersky kullanıyorum ve gayet memnunum.

kazuya89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kasper çok kasıyo 2014 sürümünü deneyen varmı kasıyomu