Chrome "Shockwave Flash Eklentisi Bozuldu" Hatası

Bu konuyu okuyanlar

aruchan.blog

Müdavim
Reaksiyon puanı
56

Arkadaşlar Chrome'un son sürümü yüklü ama hangi siteye gitsem yukarıdaki hatayı alıyorum...Bu neden olabilir acaba?

aruchan.blog

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
REDFOKS söylediğini de denedim...hem de iki farklı bilgisayarda...gene aynı uyarıyı veriyor...videolar izlenmiyor:(

Yok mu çaresini bilen?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
shockwave player ve flash playeri de güncelle diğer tarayıcılardada varmı bu durum ?

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
eskiden bendede oluyordu shockwave flash falan ne kadar güncellesemde değişmemişti sonra nasıl oldu bilmiyorum düzeldi ccleaner,advanced system care falan bu tür programlarla sistemi temizle sonra güncelle belki düzelir

aruchan.blog

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Diğer tarayıcılarda bu sorun yok...Herşeyi güncelledim ama gene aynı oluyor...Ben de şimdilik opera'ya geçiş yaptım....bakalım bu nasıl:D

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
aynı durum bende de var IE , Fırefox ,chrome denedım hepsınde de oluyor

tariki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eklentiler kısmından shockwave 2 tane ise yani 2 tane güncelme yüklenmişse 1 ini kaldırın bunun için seçenekler/gelişmiş seçenekler/eklentiler/eklentileri devre dışı bırak yolunu takip edin

SaTa

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Aynı sorun bende de vardı 2-3 gün sürdü ama ne hikmetse kendi kendine düzeldi :)

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
aynı sorunu arada bir bende yaşıyorum tarayıcıyı kapatıp açıyorum düzeliyor sanırım hızlı hızlı o videodan öbürüne geçince oluyor

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bi çözüm bulamadılar bunada...:)

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Son sürümle çok sık olmaya başladı . (16.0.912.77)

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Chrome' un tek sıkıntısı şu Flash Player çökmeleri. Şundan bir kurtulsa tadınmadan yenmeyecekte :)

fdag66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
youtube sekmesi kapatınca kendinden geçiyor.

ivyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
youtube direk öldürüyor chromeu

tekrar yüklesek de sorun çözülmeyecek sanırım ne yapmak lazım

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
3-4 gündür bir deneme içerisindeyim şu çökme ile ilgili. Bazı arkadaşlar yorumlarında "Bende 1 kere bile çökmedi siz de nasıl çöküyor" gibi yorumlar üzerine kullandığım eklentileri tek tek kaldırıp denemeye başladım. - Comodo Dragon kullanıyorum -

En sonunda Adblock' u kaldırıp yerine aynı işlevi gören AdBlock Plus kurdum. Adblock' u kaldırdığım günden beri 1 kere bile çökmedi tarayıcı. Özellikle yeni sekme açarken çok çöküyordu. Emin olmak için flash içerikli sitelere ağırlık verdim sonuç olumlu.

Eğer siz de çökme olayından muzdaripseniz bir deneyin derim :wink:

kartal8603

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende de bi video açılacakken divx eklentisi bozuluyor en sonunda bıraktım bi daha ki formata kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyun oynarken kasıyo ve sonra oyun donuyo buna acil bir çözüm bulursanız sevinirim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hiçbir uzantı olmamasına rağmen bu hatayı alıyorum yok mu çaresi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:wink: Bendede aynı Sorun var internet explorer da yok mozillada da yok birtek chrome da var. aynı durum bende :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya millet bende de youtube'de dior ki shockwave eklentisi yant vermiyor ağlayan puzzle çıkıyor. Bi donmalar yaşanıyor youtubede videolar beyazlıyor bozuyor ama sora düzeliyor ama bn bu problemden bıktım yok mu çaresi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
millet ben nasıl bu sorundan kurtulunacağını biliyorum bunun nedeni google chrome o flash'a pek önem göstermemiş. Aksine olayı batırmış. bilgisayarın güvenliği için diğer tarayıccılara geçin ve eğer bilgisayar donarsa (notebook kullananlar için) alttan pili çıkarın. Sora yeniden başlatın. Shockwave bazen öle de düzelio

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende şikayet edecektim ama bu kadar çok şikayeti görünce vaz geçtim :D
bende şikayetçiyim aynı durum bende de var

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
benim de ayni arkadaslar buna cözüm yok mu ???????

oyun oynarken kasıyo ve sonra oyun donuyo buna acil bir çözüm bulursanız sevinirim :)

şu çökmeden nasıl kurtulabilirim ?

hiçbir uzantı olmamasına rağmen bu hatayı alıyorum yok mu çaresi

:wink: Bendede aynı Sorun var internet explorer da yok mozillada da yok birtek chrome da var. aynı durum bende :(

Ya millet bende de youtube'de dior ki shockwave eklentisi yant vermiyor ağlayan puzzle çıkıyor. Bi donmalar yaşanıyor youtubede videolar beyazlıyor bozuyor ama sora düzeliyor ama bn bu problemden bıktım yok mu çaresi

millet ben nasıl bu sorundan kurtulunacağını biliyorum bunun nedeni google chrome o flash'a pek önem göstermemiş. Aksine olayı batırmış. bilgisayarın güvenliği için diğer tarayıccılara geçin ve eğer bilgisayar donarsa (notebook kullananlar için) alttan pili çıkarın. Sora yeniden başlatın. Shockwave bazen öle de düzelio

bende şikayet edecektim ama bu kadar çok şikayeti görünce vaz geçtim :D
bende şikayetçiyim aynı durum bende de var

Kayıt olmamış sdn okurları bu eklenti genelde Denveloper sürümde çöküyor yada chromenin eski sürümlerinde size önerim güncel stable sürüm kullanmanız.

Son mesajlar