Facebook Hesabın Geçici Olarak Kilitlendi

Bu konuyu okuyanlar

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkdaslar benim hesabım 2 haftadir böyle nasıl acabilirm bana yardımcı olabirsin

Bu Hatayı Veriyor Bu konuda fikri olan varmı yönetici mail atsam nasıl yaziyim atayim lütfen biri bana yardımcı olsun:(

mail atsam nasıl yazayim acmak için hesabımı
261789_2059724182726_1533310272_2209993_1722228_n.jpg

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Destek ekibinizle iletişime geç'e tıklayın. Oradan adımlarla devam edin.

Bazen kimliğinizi isteyebiliyorlar.

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
işte kimlik istiyor beklesem acılırmı

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki nasıl bir mesaj yazayim kimlki gondermisin daha acılmasın yeni bir mail gondermem gerekiyomu hemen gondereyim ne yazayim gondercegiz mailde

---------- Post added at 10:08 ---------- Previous post was at 10:03 ----------

Yav gonderdimde birgün oldu hara acilmadii

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Hemen açılmıyor. İncelemeleri gerekiyor. 1 - 2 haftayı bulabiliyor bazen.

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Hesabın hacklenmiş ve Spammer olarak işaretlenmiş olabilir. Böyle bir durumda geri hesabını alman oldukça zor.
Diğer türlü bir kaç hafta içerisinde açılması gerekir.

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardes bir hafta kesin acılırmı hackermedi yeni e-mail ekledim sonra kilitlendi... acil acmam lazım hayat söz konusu tüm şifrelerim fotolarım var içnde yöneticilere nasıl göresebilirim acmak için

0nur

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir arkadaşımın hacklenen facebook'unu geri alabilmiştik. Kendini elinde tc kimliğini tutarken - yüzünde net gözükecek biçimde - fotoğraf çek. webcam'den de alabilirsin fotoğrafı biz öyle yaptık. Sonra da derdini anlatan bir mail yaz (türkçe de anlatabilirsin) fotoğrafı da ekle gönder iletişim adreslerine. 3-4 gün içinde geri döndüler bize.

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya nette alarstırdım dediler en fazla bir hafta içinde acılır ben de bekliyorum baska umudum peki nasıl bir mail yazabilirim sen burda bana yaz ben dilenk gonderiyim yada senle iletisime geceyim olmaz çünkü o hesabım acmam lazım 2008 acmıstım kaybettmek istemiyorum arkdaslarım bana ban ne yazacam burda yaz ben dilek gonderilim kardes acil benim facemi açmama lazımda..:)

myphone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardes bir hafta kesin acılırmı hackermedi yeni e-mail ekledim sonra kilitlendi... acil acmam lazım hayat söz konusu tüm şifrelerim fotolarım var içnde yöneticilere nasıl göresebilirim acmak için

nasıl yani şifrelerin falan var... ???

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neden kımse cvp vermiyolar arkdaslar

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Facebook sizin hesabınızı geri açacağını garanti etmez. Bekleyeceksiniz. Hesabı açmayabilir de

SevdaLi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir arkadaşımın hacklenen facebook'unu geri alabilmiştik. Kendini elinde tc kimliğini tutarken - yüzünde net gözükecek biçimde - fotoğraf çek. webcam'den de alabilirsin fotoğrafı biz öyle yaptık. Sonra da derdini anlatan bir mail yaz (türkçe de anlatabilirsin) fotoğrafı da ekle gönder iletişim adreslerine. 3-4 gün içinde geri döndüler bize.

tamam kardes hangi e-mail gonderdim sen bu arada ben face kayıt olurken dogum tarihimi yanlış yazmıstım.. ama günler ve aylar tamdir bu hesabı acarsak sana ne kadar minnetar karacagım arkdas

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

nasıl yani şifrelerin falan var... ???

tüm sitelerim ve msn adreslerim var

Nonam Kan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesm Destek ekıbıyle nasıl ıletısıme gecıcem bi yardımcı olun lutfenn..! hesabım 4 gundr kılıtlı ve gremıyrm kımlık dogrulamasıda yaparm ama nasl yapıcam nerden yapıcam bı yardımcı olun lutfen..

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Mailine mail atıyorlar. Oradan devam edeceksin.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
yardımcı oliyim gizlilik ayarlarda değişiklik yapmişın ondan oluyur gizli ayararlara gir değişikler geri al veye aynadığın ayarları eski haline getir sorun duzelir

---------- Post added at 12:15 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

msn gir şifremi unutum tıklayönergeleri takip et bu hesab benimdir ordan doğrulamaya geçer yanlış yapma yaparsan tekrar dene..

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
tamam kardes hangi e-mail gonderdim sen bu arada ben face kayıt olurken dogum tarihimi yanlış yazmıstım.. ama günler ve aylar tamdir bu hesabı acarsak sana ne kadar minnetar karacagım arkdas

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

tüm sitelerim ve msn adreslerim var

Sitelerin ve e mail adresini bilgilerin kısmına eklediğin için mi bu panik yoksa özel mesajlarında mı var sitelerin msn adreslerin.

Kadir DeMon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazı hesaplarım kilitlenmişti facebookta hiç uğraşmadım hiç de açılmadı :D

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
:bored:benım hesabım geçıcı olarak kılıtlendı bunu dıyo :
Hesabın geçici olarak kilitlendi.

Hesabına yeniden erişmek için lütfen yakınlarda kullanmış olduğun bu bilgisayarın birinden giriş yap:

• WinXP için IE (Bugün, 13:50)
Bu bilgisayarlardan hiçbirine erişimin yoksa

Fotoğraflı bir kimlik yükle

Bunun senin hesabın olduğundan emin olmamız için bir devlet kurumundan almış olduğun renkli fotoğraflı kimliğini yüklemelisin. Kimliğinde adın, doğum tarihin ve fotoğrafın net şekilde gözükmelidir.
Kabul edilen kimlikler arasında şunlar vardır:

• Pasaportunuz
  • Ehliyetin
  • Nüfus cüzdanın
  • Askeri kimlik kartınız
  • Göçmen bürosundan alınmış imzalı kimliğin
Aşağıdaki kabul etmemekteyiz:

• Profil resmin
  • Herhangi bir fotoğrafın
  • Küçük resim

:

Fotoğraflı bir kimlik yükle

Kimliğini nasıl yükleyebilirsin

• İsteğe bağlı: Kimliğinin doğrulanması için gerekmeyen bilgilerin (ör. baba adı veya ehliyet numarası) üzerini kapat
  • Kimliğini tarayıcıda tara veya dijital kamerayla fotoğrafını çek
  • Adının, doğum tarihinin ve fotoğrafının net biçimde gözüktüğünden emin ol
  • Fotoğrafı masaüstüne kaydet
  • Kimliğini yüklemek için lütfen aşağıdaki düğmeye tıkla ve ekrandaki talimatları izle

spacer.gif
Fotoğraf Seç
Bu bir devlet kurumu tarafından verilmiş kimliğimdir. Geçerli bir kimlik yüklemedikçe hesabımla ilgili yardım alamayacağımı anlıyorum.

yardımcı olun ne olur allah rızası ıçın ne yapcam

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Eğer girdiğin bilgisayardan girersen açılır giremezsen kimliğini taratıp kimlik numaranı silip onlara gönderebilirsin

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Devam tıkla orda resimli soru sorucak onu bil yeni şifre yaz hesabın sende şimdi kurtardım ben

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim hesap bi kez kilitlendi açtım ikinci kez kilitlendi acaba açılır mı ??