Nokia C7 WiFi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

DwL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar daha dün Nokia C7 aldım ve WiFi ile nete bağlanmak istedim ama bağlantı sadece 2 dakika sürdü.Meğer Vodafone WAP'a yönlendirmiş telefon dolayısıyla -3TL'ye düştüm.:mad: Deneye deneye bir türlü beceremedim daha da param gitti aksine.:D Bilen varsa yardımcı olsun bi zahmet.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Sorunun büyük ihtimal şu ayardan kaynaklanıyor.

Ayarlar/Bağlantı/Ayarlar/Hedefler/İnternet/ En son yerde iki yada daha fazla bağlantı seçeneği göreceksin sen burda wireless olanı öncelik bir olarak atarsan telefon ilk olarak wireless a bağlanmaya çalışacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
wifi ile baglanmaya calısıyorum ama baglantı kullanılamıyo sifreyi kabul et dyo ama ne yaptıysam baglanamıyorum fabrika ayarlarını yeniden ykldm ama gene düzelmedi 1 kez baglandm bidaha olmuyo acaba sorun bizim modemdemi diye dsünyrm ama kardesm baglanabiliyo bana yardmcı olablcek bri vamı ?

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Yeniden konu açmamak için buraya yazıyorum, Gecen ay bende 5800 dan C7 ye geçtim herşeyine alıştım ama bu wifi bağlanma sıkıntılarına bende net bir çözüm bulamadım ama epey bilgi sahibi oldum özet olarak c7 wifi konusunda çok aptal bir telefon, Telefon wifi modeme bağlanırken otomatik IP alma sıkıntısı yaşıyor varsayılan ağ gecidim 192.168.2.1 dir ama 192.168.2.2 diğer bir bilgisayar tarafından alındığı zaman telefon wifi bağlanmıyor ne kadar tuhafki telefonun gelişmiş ayarlarından IPv4 ayarlarına el ile 192.168.2.2 ile 254 arası IP ataması yapıyorum yinede bağlanmıyor bence c7 de wifi yazılım sorunu var aynı modemden 5800 la en ufak sıkıntı olmadan her türlü bağlanıyorum hiç sevmedim bu c7 yi komsularla interneti ortak kullandığım için diğer pc lere el ile IP ataması yapıp c7 için 192.168.2.2 IP sini boş bıraktım düştüğümüz hale bak birde akıllı telefon diyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar bendede c7 var ben bizim modeme bağlandım telefon sonra o modemin şifresini değiştirdim tel eski şifreye kayıtlı olduğu için bida bağlanamıyorum ... şimdi ben wlan şifresini nereden değiştirecem ? yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş önce wlan ı sil sonra tekrar bağlan wlana sende şifre ister sonra yeni şifreyi yaz olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Nokia C7 ye Sahibim Ve Wifi ye baglandıgımda şifre girme bölümünde ı harfi ş harfi n harfi m harfi ö harfi ç harfi ve ğ harfleri basmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Arkadaşlar Yardımcı olursanız Çok sevinirim telefonumda wifiye girerken ı harfi n harfi m harfi ğ harfi gibi harfler basmadıgı için ağa baglanamıyom ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar ben Vifi ye bağlandım ama mağaza ve internetegiremiyo