Facebook - Arkadaş Ekleme Engeli

Bu konuyu okuyanlar

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar bi sorunum var bahsedeyim kısaca . Facede çok arkadaş ekleyen biri değilim , ekleyince toplu bi ekleme yapıyorum tanıdıkları ekliyorum falan işte , bi kaç kere engel yedim , ardından engel geçti ve 1 aylık engel yedim . o 1 aylık engeli yedim yedeli düzene girmedi sorunum

30 gün geçti , yasağın bitmesi gerekirken , yasak geçtimi deniyim diye tanıdıklardan birini eklemeye çalıştım anında engel yedim 30 gün tekrar . 4 veya 5 seferdir böyle oluyo . Artık kafayı yemek üzereyim , düzeltemiyorum bu sorunu . Şimdi ufak bi gönül meselesi var ve birini eklemem gerekiyor . Ama bu olay yüzünden bi türlü atılamadım olaya . Türkçe ticketlarıma cevap verilmiyor . İngilizcesi güzel olan bir arkadaş benim için güzel bir metin hazırlarsa , gerçekten çok büyük bi güzellik yapar bana .

whoobay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eklemek için istek gönderdiğin kişilerin arasında isteğini reddedip tanımıyorum gibi bir şikayet doğrultusunda da böyle bir durumla karşılaşabilirsin diye düşünüyorum. Tam olarak istek sayınla alakası yok.

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Yeni bir hesap açıp 290 kişiyi tekrar eklemek çok zor olur . İngilizce bir ticket atsam sorunum çözülebilir belki .

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
benim de facem bi ara sorunlar yapmya başladı. profil resmimi alıntılar bölümümü değiştiriyordum. paylaşm yapıyordum ama girip çıkınca gözükmyordu. hep başa sarıyor gibiydi. yeni hesap açtm. snra o düzelince yine ona geçtim.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Hesap mobil onaylı mı?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Cep telefonuyla ilgili hiç bir işlem yapmadım , o nasıl oluyor ?

Tam olarak nedeni bu mudur bilemiyorum ama, ben hiç böyle sıkıntı yaşamadım. İlk hesap açtığımda güvenlik için onaylama istemişti face.

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bu olayıda deniycem ama , sdn de ingilizcesi üst seviye olan kimse yokmu yahu . Benim için uygun bir ticket hazırlayabilecek biri olsa , belkide çözülücek bu sorun

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Türkçesini yazarsan çeviri de yardımcı olurum.

Ben pek fazla arkadaş ekleyen biri değilimdir , eklediğimde ise toplu ekleme yaptığımdan hesabım bi kaç kere arkadaş ekleme engeli ile karşılaştı . Ardından 30 günlük engel yedim ve hesabım tekrar düzelmedi . Her 30 gün sonunda bi dostumu eklemeye çalıştığımda hesabım tekrar ilk denemede engel yedi 30 günlük . Bu olay dün 5.sefer oldu ve artık bu durumdan çok sıkıldım . Yeni hesapta açmak istemiyorum uzun süredir bu hesabımı kullandığımdan dolayı . Defalarca kez kendi dilim Türkçe dilinde ticket attım ama bir cevap veya sonuç alamadım , bu seferde sizin dilinizde denemek istedim şansımı . Umarım artık ilgilenirsiniz ve otomatik cevap atmak yerine bir sonuca gider , sorunuma yardımcı olursunuz .

Budur dostum .

Düzenleme :Bi cümleye yanlış yazmışım , düzenleme yaptım , oskımı büyülttüm

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hello Mark,

I didn't want to start my sentences like this but you forced me. If you prepare a work, do it like man. To exploit, I can not send a request to my friends when I found them. I know everything, I know that you stole idea of facebook from your friends. You are a thief. If you dont want to be known as a thief, take me serious.

Sincerely.

yolla bak nasıl işe yarıyor :D

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Hello Mark,

I didn't want to start my sentences like this but you forced me. If you prepare a work, do it like man. To exploit, I can not send a request to my friends when I found them. I know everything, I know that you stole idea of facebook from your friends. You are a thief. If you dont want to be known as a thief, take me serious.

Sincerely.

yolla bak nasıl işe yarıyor :D

Hesap yalan olmasın sonra :D :D

blauzahn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben de hep ingilizce mesaj atarım ama Türkçe cevap veriyorlar :D

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşım

1. Arkadaş onayı bekleyenler var ise onları iptal et yada kabul etmelerini sağla.
2. Reddetmişler ise zaten kötü
3. Hoşlandığın kız arkadaş teklifi göndermeyi deaktif etmiş de olabilir, senle ilgisi de olmayabilir yani.
4. Ortak arkadaş, ortak beğeni, ortak ilgi alanı vs hiç bir şey yoksa da ekleyemeyebilirsin.
Bunun yerine mesaj at bence. Bi de dürt :mrgreen:

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşım

1. Arkadaş onayı bekleyenler var ise onları iptal et yada kabul etmelerini sağla.
2. Reddetmişler ise zaten kötü
3. Hoşlandığın kız arkadaş teklifi göndermeyi deaktif etmiş de olabilir, senle ilgisi de olmayabilir yani.
4. Ortak arkadaş, ortak beğeni, ortak ilgi alanı vs hiç bir şey yoksa da ekleyemeyebilirsin.
Bunun yerine mesaj at bence. Bi de dürt :mrgreen:

arkadaş onayı bekleyen kimse yok , engel yiyince otomatikmen iptal oluyor .
reddeden olmadı beni bu zamana kadar pek , sayılıdır yani
deaktif ettiğini sanmıyorum .
20 ortak arkadaşım var .

Kafayı yemek üzereyim artık yahu .

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

Şu çeviriye yardım edicek bi forumdaşım yok mu yahu . Çevirilicek metin 12.mesajda mevcut

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Gençler arkadaşa yardım edecek kimse yok mu?

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
I am not the one who send too much requires to people on facebook, but sometimes I have sent requires to a lot of people suddenly. When I have send a require to my friends, I face some problems. One of them is that I am not allowed to send a require to my friends for 30 days. This event repeated five times up to date. I dont want to create a new facebook profil for me because I have used my own adress for a long time. Although I sent a lot of message to be solved the problem of sending a require to the friends, they haven't been answered yet, so this time I try sending a message in your main language. I wish you solved my problem and you didn't send any automatic message.

dediğinin birebir çevirisi olmasa da yakın şeyler anlatıyor, inşallah yardımcı olabilmişimdir.

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
I am not the one who send too much requires to people on facebook, but sometimes I have sent requires to a lot of people suddenly. When I have send a require to my friends, I face some problems. One of them is that I am not allowed to send a require to my friends for 30 days. This event repeated five times up to date. I dont want to create a new facebook profil for me because I have used my own adress for a long time. Although I sent a lot of message to be solved the problem of sending a require to the friends, they haven't been answered yet, so this time I try sending a message in your main language. I wish you solved my problem and you didn't send any automatic message.

dediğinin birebir çevirisi olmasa da yakın şeyler anlatıyor, inşallah yardımcı olabilmişimdir.

Teşekkürler .

Forumda tam olarak ingilizce bilen kim var bilen var mı acaba ? Daha detaylı yardımcı olabilir çünkü .

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
290 arkadaş... iyiki çok arkadas ekleyen biri değilmişsin bee...

yani okulumda her kişinin minimum 700 arkadaşı var . Ben çevremdeki çoğu kişiyi eklemeyen biriyim . 290 gayet az hakikaten . Okuyan biri için bu sayı normal :)

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
yani okulumda her kişinin minimum 700 arkadaşı var . Ben çevremdeki çoğu kişiyi eklemeyen biriyim . 290 gayet az hakikaten . Okuyan biri için bu sayı normal :)

290 bile fazla. :D benim baya çevrem var ona rağmen 131 arkadaşım var, milletin işi gücü herkesi eklemek. ortak arkadaş var mı? var. ekle o zaman, felsefesindeler herhalde. :D

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
290 bile fazla. :D benim baya çevrem var ona rağmen 131 arkadaşım var, milletin işi gücü herkesi eklemek. ortak arkadaş var mı? var. ekle o zaman, felsefesindeler herhalde. :D

Aynen ya . O muhabbeti çözemedim ben . Çok arkadaşımız vardı ekledim olayı dönüyo , baya saçma bi olay :)

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
I am not a person who sends too much friend request to people i mean when i do it, i do it collectively but for some reason i have encountered a problem that i can not add friends any more. Then i have been banned for 30 days and my account has been suspended. At the end of every 30 days when i try to add a friend of mine to my list, my account is suspended again. That event happened yesterday for 5th times and i am really sick of it after all. I do not want to open a new account because of using that account of mine for so long. I have tried so many times to explain the situation in my main language but i took no reply back. Now i have decided to write it in english. I hope you really get interested in me this time and instead of sending me automatical messages, you do it correctly and solve my problem

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
I am not a person who sends too much friend request to people i mean when i do it, i do it collectively but for some reason i have encountered a problem that i can not add friends any more. Then i have been banned for 30 days and my account has been suspended. At the end of every 30 days when i try to add a friend of mine to my list, my account is suspended again. That event happened yesterday for 5th times and i am really sick of it after all. I do not want to open a new account because of using that account of mine for so long. I have tried so many times to explain the situation in my main language but i took no reply back. Now i have decided to write it in english. I hope you really get interested in me this time and instead of sending me automatical messages, you do it correctly and solve my problem

Teşekkürler . Kendi çevirin mi acaba dostum ?