Flash bellek boş gözüküyor ama dolu ise bunu yapın

Bu konuyu okuyanlar

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Arkadaşlar geçen gün bir kız arkadaşıma flash bellek vermiştim bugün bilgisayara takayım dedim ki ne göreyim 15 tane virüs çıktı içinden :cursing::D sonra virüsleri falan temizledim kaspersky ile temizlendi sonra baktımki içinde 600 küsür mb dolu alan var ama flashın içinde dosya yok gözüküyor sonra forumlardan birinde denk geldim flashın içinde boş zip dosyası yaratmış sonra zip dosyasından 1 üst genele çekmiş bende dediğini yaptım ki görünmeyen dosyalarımı winrarla zip dosyası oluşturup 1 üst seviye genele aldım baktımki dosyalar orda sonrada işimi gördüm. :D :D
Bunu yazmamdaki sebep belki böyle halledebilirsiniz program falan kurmadan önce isterseniz deneyin. :)

Burdan çıkardığım sonuç ise kız arkadaşa flash bellek verilmez. :D

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Cidden ya kızlara flash bellek verilmeye gelmiyor. :D Onların suçu değil ama olsun .

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Biz buna tıpta winrardan görme diyoruz :D

Şaka bi yana geçen forumda birine ben de bunu söyledim ama olmamıştı.
Büyük ihtimal dosyalar gizli olmuştur sen de winrar ile gizli dosyaları görmüşsündür.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Biz buna tıpta winrardan görme diyoruz :D

Şaka bi yana geçen forumda birine ben de bunu söyledim ama olmamıştı.
Büyük ihtimal dosyalar gizli olmuştur sen de winrar ile gizli dosyaları görmüşsündür.

Bilmiyorum valla seninkini görseydim senin yazını örnek gösterirdim. Belki o da senden çalmıştır. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde sorun flash hafıza dolu ama içi boş :) tarattım olmadı gizledim diye düşünüp açtım yıne olmadı en son araştırdım bunu gördüm denedim ve oldu
USB içinde iken sağ tıkla
yeni winrar arşivi oluştur,
dosyayı çift tıkla boş olarak aç
winrar adres çıbığı solundaki bir seviye yukarı çık tıkla

şimdiden kolay gelsinn:clover:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
denedim oldu saol eline sağlık ama flaşa nasıl geri getirecem

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Winrar'dan görme :p :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
flash bellepş biçimlendirip exFAT dosya sistemini seçtiğinizde de düzeliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah razı olsun Türk kardeşlerim :) ama winrardan flaşa geri nasıl getiricez yoksa öyle kalıcak mı ?

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Gizli dosyaları göster diyince oluyor eğer senin bilgisayarda virüs yoksa sendede virüs varsa gizli dosyaları göster seçeneği olmuyor tamam diyince yine gidiyor.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
İndirirken bazı tarayıcılar .txt olarak indiriyor, .txt olarak inerse uzantısını .bat yapın.

30 Downloads, 0 teşekkürs. :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
duzenle gizli dosyları goster / koruma işletim sistemi olan dosyları gizle secenegini kaldır / dosylarını kurtar / koruma işletim sistemi olan dosyaları gizleyi aktif et / virüs virüs hep virüs

AfterRain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir diğer işe yarayabilen yöntem de pencerenin arama kısmına * yazarak aratmaktır. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sağol arkadaş ya çok makbule geçti teşk ederim sana bi an korktum ..:unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Başka bir çok yöntem uyguladım olmadı ama bu yöntemi uyguladım bütün dosyalar geri geldi teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
usb şov programıyla taratıp halledebilirsin program zaten 100 kb lik bişey

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar geçen gün bir kız arkadaşıma flash bellek vermiştim bugün bilgisayara takayım dedim ki ne göreyim 15 tane virüs çıktı içinden :cursing::D sonra virüsleri falan temizledim kaspersky ile temizlendi sonra baktımki içinde 600 küsür mb dolu alan var ama flashın içinde dosya yok gözüküyor sonra forumlardan birinde denk geldim flashın içinde boş zip dosyası yaratmış sonra zip dosyasından 1 üst genele çekmiş bende dediğini yaptım ki görünmeyen dosyalarımı winrarla zip dosyası oluşturup 1 üst seviye genele aldım baktımki dosyalar orda sonrada işimi gördüm. :D :D
Bunu yazmamdaki sebep belki böyle halledebilirsiniz program falan kurmadan önce isterseniz deneyin. :)

Burdan çıkardığım sonuç ise kız arkadaşa flash bellek verilmez. :D

Merabalar bende asus leptop var windows 8, bendede aynı sorun var flaş belleği takıyorum bilgisayarıma tıklıyorum flaşın içi dolu gözüküyor ama flaşın içine girince bu klasör boş diyor. Velhasıl şu zip dosyası yaratıp bir üste çekme olayını daha ayrıntılı anlatırsanız sevinirim.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Merabalar bende asus leptop var windows 8, bendede aynı sorun var flaş belleği takıyorum bilgisayarıma tıklıyorum flaşın içi dolu gözüküyor ama flaşın içine girince bu klasör boş diyor. Velhasıl şu zip dosyası yaratıp bir üste çekme olayını daha ayrıntılı anlatırsanız sevinirim.
Bellek içinde boş zip dosyasını oluşturduktan sonra zip dosyasını açıyorsun.

kT1iulW.jpg

Resimdeki gibi işaretli buton ile bir üst dizine aldığında ana dizini görüyorsun.