Ekran Kartı Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben laptop a format attım.Herşey güzel.Bilgisayar sıfırdan başladı.Ekran kartı da yüklenmemiş haliyle.Ben de NVIDIA'nın sitesinden Forceware 169 u yükledim.Setup unu açtığımda bana "Bu program PC'nize uygun bi ekran kartı bulamadı" gibisinden bi İngilizce açıklama yapıo.Ne yapmam lazım?

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ha arkadaşlar bu arada benim PC'de ekran kartı sürücüsü yokmuş.Nerden bulabilirim?

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Pc Wizard programını yükleyip, bilgisayarındaki ekran kartının ne model ve ne olduguna bir bak ondan sonra sürücüsü bulunur..

JuLiuSiuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Laptopın modelinide sitesinden bulup,ondan sonrada ekran kartını bulabilirsin özelliklerinde yazar.Sonrada gidip driverını indirebilirsin

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sürücüyü görmüyo mu napıo bilmem artık.Aygıt yöneticisinde kocaman soru işaretleri var diğer aygıtlar üzerinde.Hiçbirinin sürücüsü yüklenmemiş.Ayrıca bu laptop ufak pencereler açılınca fln dıt dıt içinden içinden ötüo.Nasıl susturcez?

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
o dıt dıt ses driverinden olabilir. onu da yükledin mi

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
crazymafya dedi ki:
Ha arkadaşlar bu arada benim PC'de ekran kartı sürücüsü yokmuş.Nerden bulabilirim?
hangi marka ...falan bilgilerini söylede bulur driver inı

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tmm hallettim sağolun hepiniz.Bütün sürücüleri yükledim problem kalmadı.