Galaxy s 2 samsung account

Bu konuyu okuyanlar

yaqub86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bir yardiminiza ihtiyacim var ben galaxy s2 almisim ama bir turlu samsung accountuma gire bilmiyorum sign in ederken parola ve ismimi yaziyorum devam ederken term and condition geliyo kabul ediyorum internete balaniyor yenide term and condition geliyo yine kabul ediyorum yine geliyo yani bir turlu samsung accountuma gire bilmiyorum lutfen yardimci olurmusunuz

Reaksiyon puanı
10,325
yav bunu türkçe yazsanız kıyamet mi kopar be mübarek, ne bu ingilizce sevdası... yoksa sizi daha mı modern gösteriyor?
yani şuna "samsung hesabıma giremiyorum" diye yazmak çok mu zor Allah aşkına kuzum, "samsung account"uma giremiyorum!!!"
pes dedim vallahi! bu kadar özenti iyi değil güzel kardeşim, insanı aslından ve tabii asaletinden uzaklaştırır... inanın bana, insan ancak kendisi olabildiği ölçüde güzeldir!

yaqub86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yav bunu türkçe yazsanız kıyamet mi kopar be mübarek, ne bu ingilizce sevdası... yoksa sizi daha mı modern gösteriyor?
yani şuna "samsung hesabıma giremiyorum" diye yazmak çok mu zor Allah aşkına kuzum, "samsung account"uma giremiyorum!!!"
pes dedim vallahi! bu kadar özenti iyi değil güzel kardeşim, insanı aslından ve tabii asaletinden uzaklaştırır... inanın bana, insan ancak kendisi olabildiği ölçüde güzeldir!

kardes gunahimi alma benim turkcem iyi olmadigi icin ingilisce yazdim yoksa mende merakli diyilim ingilisce yazmaga ayrica buras yardim etmek icin acilmisdir kimise tenqid etmek icin diyil

---------- Post added at 16:19 ---------- Previous post was at 16:18 ----------

gmail hesabı al bir tane :)

gmailim var ona gire biliyorum ama samsung hesabima gire bilmiyom

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Samsun hesabınıza web arayüzünden giriş yapabiliyormusunuz.??

yaqub86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bundan anlayan biri yokmu?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
Ben denedim sorunsuzca giriyorum sanırım romla ilgili sıkıntı var gibi :)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Samsung musteri hizmetlerini ararsan bir kac dakikada cozebilirsin.