Android sürüm yükseltme nasıl oluyor?

Bu konuyu okuyanlar

Ufuk Buldu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android telefonum 2,2 froyo yüklü . Bu sürüm en güncel sürüme yükseltmek istiyorum türkçe olanini bana bunu anlatın gösterin :)
Şimdiden teşekkürler

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
telefonun üreticisi güncel sürüme yükseltme için güncelleme yanınladı ise

Menü - Ayarlar - Telefon Hakkında -Sistem Yazılım Güncellemeleri kısmından güncelleye bilirsin.

Ufuk Buldu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung 551 de telefon hakkinda kisminda gİrİlebİlecek olanlar Şunlar

durum
pİl kullanimi
yasal bİlgİler
sİstem eĞİtİcİsİ

model no
androİd sÜrÜmÜ
ana bant sÜrÜmÜ
Çekİrdek sÜrÜmÜ
derleme no

sadece koyu İle yazili olanlara gİrebİlİyorum

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
zaten güncel sürüm android 2.2 imiş senin telefon modelin için 2.3 güncellemesi yayınlanmamış sanırım.

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Benimki 2.1 bendede arkadaşınki gibi durum
pİl kullanimi
yasal bİlgİler
sİstem eĞİtİcİsİ

model no
androİd sÜrÜmÜ
ana bant sÜrÜmÜ
Çekİrdek sÜrÜmÜ
derleme no

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Benim telefonum SGH GT-S5300 ve galiba 2.4 sürümü (yanlış hatırlıyor da olabilirim.). Ben bunu en son sürüme yükseltmek istiyorum ama en güncel sürümü yüklü diyor. Özel program falan mı gerekiyor ?

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bilgisayarınıza samsung kies programını yükleyin sonra telefonu usb kablosuyla bilgisayara bağlayın
ben böyle birşey biliyorum ama...

zoomX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG P970 black optimus var sürüm 2.2 halan yükseltemedim. otomatik te olmuyo ?

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bilgisayarınıza samsung kies programını yükleyin sonra telefonu usb kablosuyla bilgisayara bağlayın
ben böyle birşey biliyorum ama...
selam enes.... dediği gibi yüksetme yapılıyor tabi varsa yükseltme versdiyonu.benim cihaz 2.1 ve yükseltme gelmedi avrupada var turkiyede yok.ben burdan samsung u kınıyorum.

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
selam enes.... dediği gibi yüksetme yapılıyor tabi varsa yükseltme versdiyonu.benim cihaz 2.1 ve yükseltme gelmedi avrupada var turkiyede yok.ben burdan samsung u kınıyorum.

Selam enes yazılinca öyle kalıyorum bende mi selam yazsam yoksa aleykumselam mi yazsam diye istediğini seç :)
70 Kusur milyonluk bir ülkeyiz nüfusumuz genç teknoloji kullanma oranımız yüksek ama hiç bir teknolojik olayda ne dilimiz nede satın aldıktan sonra desteğimiz var. Oyunlarda adı bile duyulmayan ülkelerin dil seçeneği mevcut türkçe yok yeni bir teknolojik alet yada guncellemesi en son türkiye ye geliyor bu anlam veremiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg prada p970 cıhazım var surum guncelleme yapmak ıstıyorum nasıl yapabılrım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende vodafone 858 smart var android sürümü 2.2.1 bunu daha nasıl yüksek yapabilirim arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunlar boş işler bırakın bunları önemli olan sürüm yükseltmek yazılım güncellemede sadece o sürümün en son özellikleri yüklüyo ama sürüm yükseltmek farklı arkadaşlarr

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Bir firmware indiriceksin telefonuna uygun daha sonra odin programı ile firmwareyi yükleyeceksin tabii telefonunu pcye bağlaman gerekir

djvahset

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
abi onun güncellemesini pc den yapmayı dene

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung Galaxy Young s5360 kullanıcısıyım sürümü yükseltmek sitiyorum çünkü temple run , subway surfers gibi oyunar yüklenmiyor yardımcı olursanız çok sevinirim telefonu aldığıma ğişman oldum ama çözümünü bulursanız sevinirim teşekkürler..

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Samsung Galaxy Young s5360 kullanıcısıyım sürümü yükseltmek sitiyorum çünkü temple run , subway surfers gibi oyunar yüklenmiyor yardımcı olursanız çok sevinirim telefonu aldığıma ğişman oldum ama çözümünü bulursanız sevinirim teşekkürler..

senin android sürümü 2.3 sanırım. Ve bahsettiğin oyunlar 2.3 te çalışıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
senin android sürümü 2.3 sanırım. Ve bahsettiğin oyunlar 2.3 te çalışıyor. hayır benim telefonum 2.3.5 benim telde çalışmıyor

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
senin android sürümü 2.3 sanırım. Ve bahsettiğin oyunlar 2.3 te çalışıyor. hayır benim telefonum 2.3.5 benim telde çalışmıyor

Temple Run 2.1 ve üzeri sürümlerde
Subway Surfers 2.3.3 ve üzeri sürümlerde çalışıyor.

yani senin telefonun ikisini de çalıştırabilir. oyunları başka sitelerden bulup telefona yüklemeyi denedin mi?

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
arkadaşı yanlış yönlendirmeğin sammobile.com/firmware/ buradan firmwares and files e gir kendi modeliini seç indir odin bbul bir tane de en güncel sürümü bul ama önce hangi odin sürümüyle yükleyeceğine bak kuran kişilerden modelini yaz android yaz youtube a sana yardımcı olurlar
hem froyo da sistem güncellememleri diye birşey yazmaz froyo dan sonrasını sen kendin güncelliyceksin canım kardeşim
froyo güncelleme yapmaz ama 2.3 gingerbread da sistem güncellemeleri butonu gözükür :)

raconkardeşler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme'de varsa vardır yada
Samsung'larda kies ile sürüm yükseltebilirsiniz ha oda yoksa odin ile en yüksek android sürümünü yükleyebilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar samsung galaxy s telefonum var sürümü 2.2 bu sürümün günceli varmı yükseltmek için ne yapmalıyım acil lütfen yardım edin ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonu galaxy y ben androidini 4.0.1 e çikartöak istiyorum nasil yapalbilirim şimdiden saolun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki bazı oyunlara uyumlu olmuo onasıl oluo
androidlemi alakalı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende lg optimus sol var android sürümüm 2.3.4 subway surf gibi oyunları yüklüyor ama ben androis sürümünü yükseltmek istiyorum o ayarlardan yapabiliyorum ama wifi ye bağlan diyo ben bağlandıktan snra telefona bişey olmaz değil mi ?? yani telefonu güncellerken bi sorun çıkmaz bozulmaz demi?? ACİLEN CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende galaxy mini var sürümü 2.3.6 bu yükselirmi yükselirse kaça yükselir :glare:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung glaxy ace m var androidi 2.3.6 androidi nasıl yükseltebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım andorıd surumum 2.3.6 ama cıhaz uyumlu deıl dıyor onu nasıl ypabılırm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefnum samsung s2 daha once bi arkadasın s 2 telefonunanda grmustum surumunu aynı s3 surumu gibi yapmış ama nasıl yaptıgını bılmıyorum. bu konuyla ılgili bilgisi olan varsa sımdıden verecegı bılgıler ıcın tesekkur ederım ....