Galaxy serisi için 16/05/2011 Tarihinde 2.3 güncellemesi duyuruldu

Bu konuyu okuyanlar

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
GALAXY serisi telefonlar için bugün itibari ile 2.3 güncellemesi duyurulmuş
s8.gif

Samsung Galaxy cihazların çoğu Android 2.3 aka Gingerbread güncelleme sağlamak için duyurdu. son Android sürümü yükseltilir cihazlar Samsung'un en çok satan Galaxy S, As, Gio, Fit, Mini ve Galaxy Tab içerir. Korean Galaxy S, K, U ve Galaxy A telefonları da güncelleme almak için onaylanmıştır.

Samsung (ki her zaman şimdi olmalı) diğer bölgelerde ardından Mayıs ayı ortalarında İngiltere ve İskandinav ülkelerinde ilk güncelleme sürümü planlıyor olarak çıkış yolu erken olmalıydı yapılan ilk Galaxy S Android 2.3. Korean Galaxy S, K, U kullanıcılar yarından itibaren güncelleme alacaksınız.

Android 2.3 daha az işlem kaynakları ve spor daha sezgisel hale gelişmiş bir kullanıcı arayüzü tüketecektir performansını artıracak.

Güncelleme Kies üzerinden satışa sunulacak.

google translate çevirisidir.

http://www.samsunghub.com/2011/05/16/samsung-announces-android-2-3-update-for-its-galaxy-devices/

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
yahu asıl güncelleme şu google translate için yapılsa valla çok daha isabetli olur.
çoğu kez kullanıyoruz da, çok komik kaçmaya başladı.
şu godudu dedikleri site vardı, üye olduk ya, orada da doğrudan çeviri yapacak bir durum göremedim, maalesef.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
İşte türkçesi bu. :D

Galaxy kullanıcılarına Android 2.3 müjdesi

Galaxy S, Galaxy Tab, Galaxy Ace-Gio-Fit-mini'lere Android 2.3 geliyor.

Samsung'un bu sabah yapıtığı duyuru, Android 2.2 kullanan Galaxy kullanıcılarını sevindirecek gibi görünüyor. Samsung, Android 2.2 kullanan Galaxy Tab, Galaxy S, Galaxy Gio, Galaxy mini ve Galaxy Fit için Android 2.3 Gingerbread güncellemesini sunacağını duyurdu.

İngiltere ve Kuzey Avrupa ülkelerinde Mayıs ayı dahilinde yayımlanacak olan bu güncellemenin dağıtımı Galaxy Tab ile başlayacak ve diğer cihazlarla devam edecek.

Kuzey Amerika dahil olmak üzere diğer ülkelerdeki kullanıcıların ise, Samsung'un bölgesel planları doğrultusunda biraz daha ileri bir tarihte bu güncellemeye kavuşacağı belirtiliyor.

---------- Post added at 16:32 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

http://www.techno-labs.com/1/25211/1/Galaxy_kullanıcılarına_Android_23_müjdesi.html

Haber burda

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Galaxy s'in zaten Android 2.3 güncellemesi mevcut.Odin 'i kullanarak ellerim ile yükledim :mrgreen: Diğer modeller için http://www.samfirmware.com/ Firmwarelar da bulunuyor :)

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Hoşgeldin hicran, iyi forumlar ve hayırlı günler dilerim

SiLGEC

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Galaxy S için 2.3 KİES üzerinden çıktı mı?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Galaxy S, 2,3 Kies üzerinden çıktığını bilmiyorum ,elimde s olmayınca :D gio için haziran ortaları tahmin ediyorum çıkar diye.

olympuskiller

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Budur işte tam ben de diğer konuda flash desteğinin ilerleyen zamanlarda geleceğinden bahsederken bu haberi gördüm, bu güncellemeyle flash desteği de kesin olarak gelir artık.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Galaxy S, 2,3 Kies üzerinden çıktığını bilmiyorum ,elimde s olmayınca :D gio için haziran ortaları tahmin ediyorum çıkar diye.

Hımm :) Kies harici de güncelleme yapabilir miyiz Haziran gelmeden?

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
samfirmware.com'da galaxy mini için 2.3.4 romu var. Fakat kies üzerinden güncelleme geldiğini sanmıyorum.

dangermouse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu anda alacağımız galaxy telefonları 2.3 olarak mı gelir peki

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Kies üzerinden resmi 2.3.3 sürümü geldi bilginize..