Cep telefonu icin ucretsiz uygulama ve oyunlar

Bu konuyu okuyanlar

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
güzelmiş teşekkürler

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14

Teşekkürler. ;)

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Hortlatma tarihine geçtin, teşekkür ederiz.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Hortlatma tarihine geçtin, teşekkür ederiz.

Şu hortlatma olayına da çok kılım arkadaş.

Google'da bir arama yaptı belki arkadaş, bu site çıktı. Üyeliği var girdi yorum yaptı.

Bunu terslemeye gerek yok ki.

İnternette ne zaman, ne işe yarayacak bilinmez. Bu nedenle yeni web sitesi açılırken, sitenin konusuna göre google adwors'den kelime araması yapılır ve çıkan kelimelere göre konular açılır.

Bazen olmuştur ki, ilk açılan konu 4 yıl sonra işe yaramıştır.

Zaten işe yaramayacak olsa, konular belirli bir tarihten sonra silinir hem de alandan tasarruf edilirdi.

Bu yanıtım sadece sana değil, okuyup diğer konularda da hortlatma diye sitem edenlere.

Yanlışım varsa, düzeltin..

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Şu hortlatma olayına da çok kılım arkadaş.Google'da bir arama yaptı belki arkadaş, bu site çıktı. Üyeliği var girdi yorum yaptı.Bunu terslemeye gerek yok ki.İnternette ne zaman, ne işe yarayacak bilinmez. Bu nedenle yeni web sitesi açılırken, sitenin konusuna göre google adwors'den kelime araması yapılır ve çıkan kelimelere göre konular açılır.Bazen olmuştur ki, ilk açılan konu 4 yıl sonra işe yaramıştır.Zaten işe yaramayacak olsa, konular belirli bir tarihten sonra silinir hem de alandan tasarruf edilirdi.Bu yanıtım sadece sana değil, okuyup diğer konularda da hortlatma diye sitem edenlere.Yanlışım varsa, düzeltin..
Cevap yazdım da düşündüm ve geri sildim. Aramız bozulmasın diye. Sana göre yanlış olabilir, ama herkese göre yanlış değil Furkancım.Zaten öyle olsaydı forum olmazdı, herkes yanlış gördüğü şeyi istemezdi kimse kalmazdı. Ya da kalırdı, hangi takımın taraftarı daha çoksa onlar kalırdı forumda. Şuanda da olduğu gibi. Bu yanıtımın bi yerden sonrası da sana değil.