SüperOnline Geçmelimiyim

Bu konuyu okuyanlar

ByMuammeR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Başlıktanda Anlaşılacağı gibi arkadaşlar TTNET Kullanıyorum ama süperonline geçsem mi diye düşününyorum samsundayım burda alt yapı çalışmaları vardı sanırım abone olabiliyorum 20 Mbps 9.90 tl almak istiyorum ne dersiniz bu konuda

ByMuammeR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iki kişimi önere biliyor yani :)

musti_x

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bencede geç müşteri hiz. aradığında en azından karşına bu işten anlayan düzgün insanlar çıkıyo

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ben de Samsun'da oturuyorum burada(Atakum) neredeyse bitti altyapı çalışması büyük ihtimal önümüzdeki zamanlarda abone olabileceğiz. Ben hiç durma derim TTnetten kat kat iyi hizmet,fiyat ve hız daha ne olsun. Ayrıca ben de başvurmayı düşünüyorum.

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Düşünme, geç. Kıyaslama yapmaya bile değmez. Aynı fiyata 20 25 gbyte kotalı ve 8 mbit demelerine rağmen çok daha düşük hızlar sağlayan bağlantıyı mı tercih edersin yoksa gerçekten 10mbit hızlı 50gbyte kotalı hizmeti mi tercih edersin? Bu arada ikinci seçenkte yalın adsl ücreti gibi saçma ücretler de yok.

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Türkiyedeki ttnet ve superonline arasında rekabeti bilmiyorum.Superonline daha mantıklı görünüyo :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Şu noktayı dikkat çekmek istiyorum:

• 15 Mart 2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, ödenmemiş fatura nedeniyle erişim hizmeti durdurulan Turkcell Superonline ADSL ve Fiber İnternet abonelerimizin; ödemelerini yapmaları durumunda hizmetleri açılırken vergiler dahil 19 TL hat açma ücreti bir sonraki faturalarına yansıtılacaktır.
  • 15 Mart 2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Turkcell Superonline Fiber İnternet abonelerinin, hizmet adresinin değişmesi nedeniyle Fiber İnternet hizmeti için tekrar kurulum yaptırmaları durumunda vergiler dahil 100 TL yeniden kurulum bedeli bir sonraki faturalarına yansıtılacaktır.

anamur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Şu noktayı dikkat çekmek istiyorum:

• 15 Mart 2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, ödenmemiş fatura nedeniyle erişim hizmeti durdurulan Turkcell Superonline ADSL ve Fiber İnternet abonelerimizin; ödemelerini yapmaları durumunda hizmetleri açılırken vergiler dahil 19 TL hat açma ücreti bir sonraki faturalarına yansıtılacaktır.
  • 15 Mart 2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Turkcell Superonline Fiber İnternet abonelerinin, hizmet adresinin değişmesi nedeniyle Fiber İnternet hizmeti için tekrar kurulum yaptırmaları durumunda vergiler dahil 100 TL yeniden kurulum bedeli bir sonraki faturalarına yansıtılacaktır.
işte ben bunun mağduruyum. Nakil yaptırdım 100TL istediler. Böyledir superonline haberin ola...

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Ayrıca 10 Mbit abonesi olacaksan 50 GB download yada upload hızının 50 katı GB kadar upload yaparsan adil kullanım diye bir şey devreye giriyor ve hızın 1 MBit, upload hızın ise 256k ya düşüyor.

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Burda yazandan ben bişey anlamadım biri bana anlatabilirmi acaba :D

fiber_merhaba.png

ByMuammeR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
samsunda fiberoptik çalışması var fiberoptik bağlantı istiyorum şu 20 Mbps olan ama bunlarda sınırlı mı.. ben şu an sınırsız 60-70 giibi bir şey ödüyorum sanırım ... kafam karıştı iyice :D

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Burda yazandan ben bişey anlamadım biri bana anlatabilirmi acaba :D

fiber_merhaba.png

Heeh işte bende bundan bahsedecektim...

Süperonline şu an tv kanallarında dönen reklamı bu. 20 Mbit fiberoptik bağlantı 12 ay x 9.90 TL diyor.

24 ay abonelik ve ayrıca telefon hizmeti kullanım zorunluluğu var. ( TTnetin telefon zorunluluğu gibi ) 12 aydan sonra, kalan 12 ay boyunca fiyatlar 1GB kota!!! için 20.90 TL, 2 GB kota!!! için 24.90 TL oluyor. Modem ve kurulum ücretsiz.

20 Mbit hız ve 1 ya da 2 Gb kota, saçmalıktan öte bir şey değil.

Süperonline diğer kampanya ve tarifelerine bakın derim. kampanya ve tarife şartlarını da çok iyi okuyun.