Galaxy Mini GT-S5570 flash player sorunu

Bu konuyu okuyanlar

gumusland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar...Galaxy Mini GT-S5570 telefonuma flash player yükleyemiyorum.pc den indirmeye çalıştım hesabımla ancak cihaz uyumlu değil dedi.Marketten arattırıyorum flash player bulunmuyo.her türlü program çıkıyo ama flash yok.dolayısıyla internetteki videoları açamıyorum.*#272*imei# falan yaptım telefon formatlandı ama hiçbişey değişmedi..Bu flash ı yükleyebilen varmı arkadaşlar?yada yardımcı olabilecek hayırsever androidçiler?

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
galaxy mini flash player'i desteklemediği için ne yaparsan yap halledemezsin, ''skyfire'' adlı tarayıcı varsa markette onu indirip deneyebilirsin tekrar...

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Bende galaxy mini kullanıyorum..Bu telefondaki android sürümü flash playeri destekleyen bir sürüm.Fakat kullanıcıların bilmediği birşey var.Her android 2.2 yüklü telefonda flash player olacak diye birşey yok.Bu tamamen firmaya ait birşeydir.Firma adobe firması ile anlaşırsa telefonda flash player olur.Eğer anlaşmaz ise telefonda 2.2 , 2.3 veya 3.0 sürümüde olsa telefonunuz gelişmişde olsa flash player yükleyemezsiniz.
Samsung firması adobe ile anlaşmış durumda fakat bu telefonda sanırsam işlemci flash için yetersiz kalıyor.o yüzden yüklenemiyor.Yani 600 Mhz lik işlemciyle alakalı çok büyük ihtimal..

gumusland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sırf var diye almıştım ben bu telefonu gerçekten hayal kırıklığı oldu benim için...

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
sırf var diye almıştım ben bu telefonu gerçekten hayal kırıklığı oldu benim için...

telefonu almadan önce araştırdınız mı hiç??

http://www.samsung.com/tr/galaxyfamily/ Galaxy serisinin resmi sitesi..Flash player olmadığı yazıyor zaten.. Fakat flash player olmamasına rağmen hiçbir programa ihtiyaç duymadan facebook,youtube,dailymotion,mynet video,vimeo,izlesene vb. bunun gibi sitelerden video izlenebiliyor..

gumusland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
e bende youtube telefonda kurulu ancak herhangi bişey arattığımda "ağ ile ilgili bir sorun oluştu[400]" diye bi problem çıkıyor..internet ayarlarım tam..herhangi bir siteye girebiliyorum..ki yanlış olsa bile wifi ile bağlandığımdada aynı sorunu veriyor?

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Piyasada bitane youtube programı vardı hata veriyor sürekli.Ama bikaç gün önce yeni versiyonu çıktı.Tüm sorunlar giderilmiş.Fakat program olmadan da direk androidin tarayıcısından youtube.com yazarak girince videolar izlenebiliyor.Yani programa gerek yok yeni versiyonu yüklerseniz programlada sorun giderilir.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
genel olarak desteklemeyen bir model ama internette çalıştığını söyleyenler mevcut denemekte fayda var

adobe flashplayer kurulum dosyasını indirip tlf kurun

şayet çalışmazsa bu player kullanmanızı tavsiye ederim

gumusland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam video olayını bu şekilde çözdük peki sayfanın açılmayan yerlerini?bunada bi çözüm varmı?

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
tamam video olayını bu şekilde çözdük peki sayfanın açılmayan yerlerini?bunada bi çözüm varmı?

dediğim gibi bu telefon hiçir programa ihtiyaç duymadan facebook,youtube,dailymotion,mynet video,vimeo,izlesene vb. sitelerden video izleyebiliyor.Buda bence flash olmayan bir telefon için son derece yeterli..Sizde eğer sayfadaki flash reklamları bile görmek istiyorsanız gidin flash player olan bir tablet alın.Sonuçta elinizdeki bir telefon ve yapabildikleri sınırlı.Flash destekliyor olsa bile o ekranda pek zevk alınmaz..

yenicag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
n flaş indirdim samsung dan kurdum yani apk olarak siz ne diyorsunuzki ismide bu Adobe-Flash-Player.apk telefonumda Samsung Galaxy Mini hala pc de duruyor telefonumdada yüklü şu anda

winkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu özellikteki bi telefondan flash açması beklenmemeli.Ben de aynısı kullanıyorum ve flash yüklenmesine gerek duymadım, benim için daha iyi çabuk yüklüyor sayfaları.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
flash player yanılmıyorsam 1ghz altı işlemciler için destek vermiyor ondandır :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:ben yeni aldım videoları ve navigasyonu açıyor çok güzel sorunsuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynı hatayı alıyordum 11820 teknoloji destek hattını aradım andorid markette flash player çalışmıyordu bana adobe sitesinden link gönderdiler kurdum flash player yükledim sorunum çözüldü herkese tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar internetten bilgisayara film indiriyorum..Daha sonra telefona atınca telefonum filmi açmıyor ne yapmam lazım(telefon modeli =Samsung gt-s5570)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mxplayer-androidMarket yüklesen olur kardesim izleyebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bişey dicem bu mxplayer indirdikten sonra açılmayan oyunları açabilirmiyim ???

Son mesajlar