Ekran belli aralıklarla yanıp sönüyor !!!

Bu konuyu okuyanlar

turkara1643

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
s.a. dün arkadaşla laptopta pes atarken birden bire ekran 1-2 saniyeliğine kararıp normale dönüyor 1dk sonra yine 1-2 sn kararıyo tekrar normale dönüyor neden kaynaklanıyor olabilir yardım ederseniz çok hakbule geçer şimdiden saolsun

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
sadece oyunlarda mı yapıyo. ayrıca bu sorunu yaparken "ekran sürücüsü yanıt vermeyi durdurdu" şeklinde uyarı çıkıyo mu?

turkara1643

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hayır o zaman basladı oyundan cıktıktan sonra da yapıyor ama oyun oynamadıgımız zaman bir kaç dk da bir yapmıyor zamanı belli olmuyo 5dk 10dk yarım saat herhangi bir hata uyarı falan da yok

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşımda geçenlerde aynı sorunu yaşadı (Pes 2011) kaldırıp tekrar kurdu driverı güncelledi ama aynısını yapıyo mesela crysis oynuyo hiç bir sorun yok. Çok ilginç.

Ama şöyle bi durum var o sorunu champion lig'de belli bi yerde yapıyo. oyunun dosyalarında sorun olabilir demişti :/

turkara1643

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yaklasık 2 aydır oynuyoruz birşey yoktu dün birden bire ilk defa ole bişey yaptı içim cız etti servise götürcem bi ankarada bide istanbulde servisi var ASUSun ondan servise de götüremiyorum tam sorunu anlasam ne oldugunu bakıcam çaresine de neden ole oluyo bilmiyorum internette falan arastırdım baya ama benimkine benzer bi durum yok

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
dostum monitöre aktarma imkanın varsa öyle bi dene ama kesinlikle sorun devam edecektir monitör olduğunu sanmıyorum çünkü ekran kartında bi sıkıntı var bi kaç defa bizim servise böyle durumlar gelmişti ordan tahmin edebiliyorum.

turkara1643

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yani kesin ekran kartında mı dır sorun ona göre ankaraya gidicem servis için ve 20 mayısa kadar sınavlarım var laptopumun böyle kalmasını da istemıyorum daha 18 gün var 1-2 gün değil ki sonuçta neyse saolsın yardımcı oldugun için

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
her oyunda yapmaya başladıysa, başka monitöre aktarma yaptın sorun hala devam ediyosa ekran kartında sorun var demektir. İstersen sistem kur driver güncelle ama düzeleceğini sanmıyorum donanımsal bi problem garantiside devam ediyosa götürp baktırmak en iyisi ;)

turkara1643

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tamam saolasın ilgilendiğin için şu sınavları atlatıyım gidip göstercem servise

Son mesajlar