Facebookda yeni mesaj sistemini iptal etme yardım..!

Bu konuyu okuyanlar

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
S.a sdn severler yanlış yere konu açtıysamda af ola :)ben facebookta yeni mesaj sistemini iptal etmek istiyorumda nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirim :(

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
zaten hangi akla hizmet sistemin degistigini anlamadim nasıl calistiginida cözemedim.

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım o yeni mesaj sistemi değil bir arkadaşıma da oldu aynı şekilde çok aşırı mesaj gönderdiğinde o şekilde oluyor.
Geri düzelir mi orasını da bilemiyorum. Gerçekten de sinir bozucu birşey farkındayım :)

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşım o yeni mesaj sistemi değil bir arkadaşıma da oldu aynı şekilde çok aşırı mesaj gönderdiğinde o şekilde oluyor.
Geri düzelir mi orasını da bilemiyorum. Gerçekten de sinir bozucu birşey farkındayım :)
yok üstat yeni sistem öle arkadaşa slm yazıyorum tak mesaj olarak kaydedilmiş kimse memnun değil zaten ya birde silmeklemi uğraşcas :S

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yok üstat yeni sistem öle arkadaşa slm yazıyorum tak mesaj olarak kaydedilmiş kimse memnun değil zaten ya birde silmeklemi uğraşcas :S

Bende olmadı hala o zaman :)
bakalım belkide düzelir tekrar. mesaj olarak kaydederse aşırı mesaja da karşı facebook o nasıl olacak anlamış değilim :/

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bende olmadı hala o zaman :)
bakalım belkide düzelir tekrar. mesaj olarak kaydederse aşırı mesaja da karşı facebook o nasıl olacak anlamış değilim :/

bi bildirimle geliyo ya kabul etmeyin kurtulma sansım yok mu :(

---------- Post added at 13:00 ---------- Previous post was at 11:47 ----------

benden başka kimse bu mesaj sistemine geçmemiş sanırım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş: Hesap Ayarları- Mobil- Sonraorada yazan telefon numarasını kaldıra tıklıyosun sonra bitiyo :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlara girin, mobile girin, facebook mesajlar var, oraya tıklayın asla yapın problem çözülür :D